Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

hateback

Ilk kür deneyimi için.

Önerilen İletiler

hateback    0

Herkese Selamlar,

Aranızda yeniyim, öncelikle hoş buldum.

Şimdiye kadar hiç kür deneyimim olmadı. İstediğim yağ oranına şimdiye kadar henüz ulaşamadım. Ekte son ölçümlenen değerlerimi paylaşıyorum (4 Temmuz).  Yaklaşık 8 9 yıllık bir geçmişim mevcut, 3 yıldır da aralıksız devam etmekteyim. Daha önce hiç normal bir küre girmemiş birisi olarak definasyon kürüne girmem sıkıntı yaratır mı? Herhangi bir hastalık rahatsızlık ciğerlerde böbreklerde kalpte aile bireylerinde mevcut değil. Şimdiden teşekkürler.

Ufak bir not: KLASİK BACAĞI ÇALIŞMAYAN APTALLARDANDIM 2 AY ÖNCESİNE KADAR :) 

20180704_180411.thumb.jpg.8e24aaf8044354ba50f5cd02c7d53634.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Deity    171

Bunun yerine güncel form paylaşsan daha fazla yardımcı olurlar bu ölçümler çoğu zaman yanlış ama yaş boy kiloya göre standart küre girebilirsin testo bolde danabol forumda konusu mevcut

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hateback    0

Öncelikle yanitin icin cok teşekkürler. Veriler %99 doğru. Ölçüm öncesi sıvı ve katı herhangi bir besin alımı yapılmadan sabah saatinde ölçümlendi. Güncel formum görüldügü gibidir. Yaş 24 boy 1.79 kilo 80 diyebiliriz. Bacak çalışmaya yeni başladığımdan ötürü kiloda bunuda göz önünde bulundurabilirsiniz. Hiç küre girmemiş biri olarak sadece definasyon için clen tarzı bir küre girmek ne kadar mantıklı olur? Şimdiden çok teşekkürler.20180827_210428.thumb.jpg.a0b28e0e891742fbca9f606719da6ca4.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hateback    0
heavyweight35, 50 dakika önce yazdı:

Yerinde olsam güzel bir clean bulk yapardım sanırım sen daha parçalamak istiyorsun?

2 3 ay sonra bulk düşünüyorum fakat yag oranını en dip seviyeye indirmeyi istiyorum. Buda benim vücut tipim yağlı olduğundan imkansıza yakın doğal yollar ile. Bu yüzden clenbuterol veya aynı işlevi gören diğer ilaçları, daha öncesinden hiç kür kullanmamış biri olarak denemem ne kadar doğru veya yanlış bunu merak ediyorum aslında.

tarihinde hateback tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Tanita hiç bir zaman %100 ölçüm yapmaz işletmeler size üyelik satabilmek için pazarlama yalanları... Clenbuterol daha çok beta 2 reseptörleri üzerinde etkilidir dolaylı yoldan yağ yakımı gerçekleştirir çok daha fazla su atımı yapar. Clenbuterol tarzı ilaçlar ezbere kullanılmaz belli başlı bir kaç test gerekir. Arabanın motoru sağlam olması gerekir dimi gidebilmesi için... Bu kütle ile yağ oranını maksimum seviyeye indirmeye çalışmak senin için hiç tatmin edici olmaz özellikle ne yaptığınızı bilmediğiniz sürece... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46

Yağ oranın düşük çıkmasına rağmen vücut daha yağlı duruyor hocam.

Yaz bitiyor bence burdan başlayın bulk yapmaya, ben de eylül başı küre girmeyi düşünüyordum, kışa doğru küre girmenin saçma olduğunu düşündüm arkadaşlarımın da tavsiyeleriyle. İlkbahara doğru definasyona girmek daha mantıklı benim için, size de öneririm.

tarihinde morningstar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hateback    0
mhmt22, 16 saat önce yazdı:

Tanita hiç bir zaman %100 ölçüm yapmaz işletmeler size üyelik satabilmek için pazarlama yalanları... Clenbuterol daha çok beta 2 reseptörleri üzerinde etkilidir dolaylı yoldan yağ yakımı gerçekleştirir çok daha fazla su atımı yapar. Clenbuterol tarzı ilaçlar ezbere kullanılmaz belli başlı bir kaç test gerekir. Arabanın motoru sağlam olması gerekir dimi gidebilmesi için... Bu kütle ile yağ oranını maksimum seviyeye indirmeye çalışmak senin için hiç tatmin edici olmaz özellikle ne yaptığınızı bilmediğiniz sürece... 

Ürünün dolandırıcılık ile yakından uzaktan ilgisi yok. Sektöründe senelerdir var olan bir japon firması. Biraz araştırdım, Savaş arkadaşımızın bahsettiği ürün clene göre daha uygun gibi görünüyor. Şu an ki kas kütlemle yağ oranımı en aşağı seviyeye indirmem neden tatmin edici olmayabilir peki?

Bu arada bilgiler ve yanıtınız için çok teşekkür ederim.

morningstar, 13 saat önce yazdı:

Yağ oranın düşük çıkmasına rağmen vücut daha yağlı duruyor hocam.

Yaz bitiyor bence burdan başlayın bulk yapmaya, ben de eylül başı küre girmeyi düşünüyordum, kışa doğru küre girmenin saçma olduğunu düşündüm arkadaşlarımın da tavsiyeleriyle. İlkbahara doğru definasyona girmek daha mantıklı benim için, size de öneririm.

Ben de sizin gibi şu zamanlama olayını ayarlayamayanlardanım maalesef :) Mantıklı bir plan oluşturamazsam bulka başlarım bende muhtemeler.

Teşekkürler.

tarihinde hateback tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben döneme takmıyorum bulk definasyon için ama sizin dediğiniz mantıklı bu arada Ventolinin clenden daha iyi olduğu kanıtlamıştı bir forumda doktor açıklamıştı ama kullanmadan önce kalple ilgili sorun var mı onları da gözden geçirmek lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hateback    0
heavyweight35, 47 dakika önce yazdı:

Ben döneme takmıyorum bulk definasyon için ama sizin dediğiniz mantıklı bu arada Ventolinin clenden daha iyi olduğu kanıtlamıştı bir forumda doktor açıklamıştı ama kullanmadan önce kalple ilgili sorun var mı onları da gözden geçirmek lazım

Test gerekli evet haklısınız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Clen ve ventolin turu ilaclar yukarida hocaminda dedigi gibi daha cok su atimina yardimci oluyor. Ayrica kalpte inanilmaz bir baski yaratiyor, kalbin resmen agzinda atiyor. Ha birde bu makinelerin gercekten %100 dogru olcum yaptigini dusunuyorsan cok yaniliyorsun😏.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.