Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

forbit

Baran kalayci beslenme programı :d

Önerilen İletiler

forbit    850

Facebook üzerinden takip ettiğim birisi kendisi yemek sepetinden de arkadaş listeme göz attığım da ne göreyim baranın bütün güncel siparişleri :D

Donuts lar mı dersin :D Lahmacunlar, pideler mi dersin :D Pizza lar mı dersin :D Bu listeyi nasıl değerlendirmeliyiz arkadaşlar??? :D

113.thumb.jpg.dccc660673ee8abce06ac9f5787c1f7e.jpg

Ekmek ve unlu mamüllerden uzak durun deyip lahmacun yerken görünen Canan KARATAY aklıma geldi nedense :D sizin düşünceleriniz nedir merak ediyorum.

1952_3.jpg

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.220

Ardacım valla bunun kullandığı ilaçla hamur arası ekmek yese yine sorun olmaz :D Sağlam aileden zengin ve ilaç para sıkıntısı yok derece alamasa da iyi yetiştirdi kendini.Ama ülkemizde iyi gibi dursa da dünya standartların da çok zayıf meter ve bu arkadaş.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kuntkral    34

Baran daha ülkede peptid nedir bilinmezken peptid kullanıyordu, şu an bu kadar ün yapmışken neler neler kullanıyordur etkilemez onu bunlar :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133

Inan varya ne kullanıyorlarsa ondan istiyorummm adamlar sanki uzayda yaşıyor şöyle yapın böyle yiyin kulliyennnn fiyaskooooo

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eaheryerdr    8

Bu aralar iyi bulk yapiyor baran ondandir bu siparisler yillardir takip ediyorum adam devamli temiz besleniyor birakta yesin bosver

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157

Benim şahsi görüşün temiz beslenmenin bizim ülkemizde fazla abartıldığını düşünüyorum. Yurtdışında inanın bu kadar özenmiyorlar. Adamlara baktığın zamanda dev gibiler. Temiz beslenerek o kadar yüksek kalori almak çok kolay değil. New York'ta arkadaşımın Türk restoranı var ve o da vücut geliştirme yapıyor. Restorana gelen ifbb proların nasıl beslendiğine inanamazsın diyor. Antreman yaptığı salonda adamlar set aralarında avuç avuç jelibon yiyorlar diyor. Ama çok sert ve uzun idman yapıyorlar diyor. Bana göre de bizdeki en büyük eksik sert idman. Salonlardaki genç arkadaşlar izlerken gidip karışmamak için kendimi zor tutardım. Üstüne bana tepki gösterenler bile oluyordu. Abi bu kadar kendini zorlama.. Ölüp gidicen falan vs.. :) Ben 2 yıl ara verip gittiğimde ise hala aynı durumda olurlardı. Sonra da bana senin genetiğin çok iyi deyip dururlardı ki alakası yok. Ben inanılmaz kolay yağlanan ve definasyonda her zaman oldukça zorlanan biriydim. Tren acetat bile karb az aldığım halde doğru düzgün küçültmezdi beni.

Ben şahsen Baran'ın kardeşini tanırım. Evet ailecek maddi durumları iyi. İyi ilaç vs kullanıyor olabilir. Ama yine de çokta ilaca bağlamayın derim. Bu tarz beslenmenin tek kötü tarafı kalp damar sağlığı açısından sıkıntı olur. O da ilerleyen zamanlarda..

iyi forumlar..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
kuntkral, 21.08.2018 - 11:55 yazdı:

Baran daha ülkede peptid nedir bilinmezken peptid kullanıyordu, şu an bu kadar ün yapmışken neler neler kullanıyordur etkilemez onu bunlar :D

Sabah akşam hayvan gibi kardiyo yaptığını biliyorum. Bence olayı ilaca bağlamak kolaycılık gibi geliyor. Bizim ülkede ben dahil kimse kardiyo sevmez. Oturup 1 saat kardiyo yapacağıma 1 saat ağırlık kaldırmak her zaman daha çok tercih edeceğim şey olacaktır. Dışarıda adamlar bulk zamanı bile çok fazla kardiyo yapıyorlar. Bir çok şeyi dikkate almak lazım..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
blader06    14

Bu işe yeni başlamış veya yarışma iddiası olmayan bir adama yarışmacı diyeti yaptıranlar öğrencilerinin parasıyla öğrencilerine beslenme eziyeti çektiriyorlar.mesela kahvaltıda adam yumurtayı bol tereyağlı tavada yemek varken gidiyor gece gündüz haşlama veya pirinci sarmada, dolmada hemde yeşillik kaynağı ve zeytinyağı ile tüketmek varken lapa pilav yiyor bunun gibi bir çok şey var.Birde haddinden fazla protein tükettiriyorlar bazen unutuyorlar heralde kendilerinin ilaç kullanıp protein sentezlerinin yüksek olduğunu :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ßyC#    66

Açık ve net olarak ortada zaten herşey beslenme programları tamamen yalan, yalandan başka birşey değil. Bu sporu yapıyorsak kalori tüketmeliyiz sadece ilaç kullanmakla haşlanmış yumurta yemekle olmuyor bu iş. Kalori = Enerji = Karbonhidrat = Sert Antreman = Muscle.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
ßyC#, 1 saat önce yazdı:

Açık ve net olarak ortada zaten herşey beslenme programları tamamen yalan, yalandan başka birşey değil. Bu sporu yapıyorsak kalori tüketmeliyiz sadece ilaç kullanmakla haşlanmış yumurta yemekle olmuyor bu iş. Kalori = Enerji = Karbonhidrat = Sert Antreman = Muscle.

Kesinlikle öyle. Önerdikleri beslenme programları genelde yağ oranını düşürmeye yönelik oluyor. Adamın biraz hatları ortaya çıktığı zaman başarı sayılıyor. Oysa tuzu ve karb azalttığın zaman zaten su atmaya başlıyor vücut. Ama iş vücut geliştirmeye gelince öyle olmuyor. Birçok pro yarışmacı bile sadece definasyon zamanı hardcore dikkatle besleniyor. Normal zamanda abartmadan tuzu yağı karb alıyorlar zaten. Bence biz abartıyoruz...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.