Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Big_ramy

47 hafta kürde kalmak ?

Önerilen İletiler

Big_ramy    14

Arkadaşlar hepinizin bildiği gibi 20 haftadır definasyon küründeydim.Bi ara pct dusundum kestim ilacı 1 hafta sonra geri vazgectim.Bu 20 haftada klasik kısa ester ilaçları kullandım.Son 5 haftası only testo devam ettim.Bu hafta tatile gidiyorum 2 haftalıgına spor ve beslenme olmucak testo alımına devam ederim oldu 22 hafta.

Tatilden döndügümde sizde direk 25 haftalık bulk kürüne başlayayım mı ? Yoksa 6 haftalık bir pct geçirip oylemi başlayım ? Direk bulk kürüne girersem kürden sonra bi 5-6 ay dinlenırım.6 hafta dinlenip vücuda dur kalk yaptırmaktansa bi bulk kürünede girip tamamen dınlendırmek daha mantıklı geldi bana ama toplam 47-50 hafta kürde kalmıs olacagım icin hormonların dönüşü sıkıntı olur mu acaba ?

bulk kürümde şöyle ;

1-25 testo enant

1-25 boldenon

1-10 deca

5-15 tren 

1-5 anapolon

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bumin    72
Big_ramy, 3 saat önce yazdı:

Arkadaşlar hepinizin bildiği gibi 20 haftadır definasyon küründeydim.Bi ara pct dusundum kestim ilacı 1 hafta sonra geri vazgectim.Bu 20 haftada klasik kısa ester ilaçları kullandım.Son 5 haftası only testo devam ettim.Bu hafta tatile gidiyorum 2 haftalıgına spor ve beslenme olmucak testo alımına devam ederim oldu 22 hafta.

Tatilden döndügümde sizde direk 25 haftalık bulk kürüne başlayayım mı ? Yoksa 6 haftalık bir pct geçirip oylemi başlayım ? Direk bulk kürüne girersem kürden sonra bi 5-6 ay dinlenırım.6 hafta dinlenip vücuda dur kalk yaptırmaktansa bi bulk kürünede girip tamamen dınlendırmek daha mantıklı geldi bana ama toplam 47-50 hafta kürde kalmıs olacagım icin hormonların dönüşü sıkıntı olur mu acaba ?

bulk kürümde şöyle ;

1-25 testo enant

1-25 boldenon

1-10 deca

5-15 tren 

1-5 anapolon

6 haftalık bir ara ve pct bence gereksiz olur tam düzeltmeye çalışırken hormonları tekrar bozacaksın, bide deca ve tren aynı kürde pek önerilmiyo...bnde testo ,deca,dbol e girecem bir iki ay sonra araya başka ne kullanılabilir diye düşünüyorum..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101

ilaçlar çok ağır ve hafta olarak çok fazla , ama ben yinede dinliceğini sanmıorum ölesine soruosun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Big_ramy    14
fvx, 9 saat önce yazdı:

ilaçlar çok ağır ve hafta olarak çok fazla , ama ben yinede dinliceğini sanmıorum ölesine soruosun

Ben ilaçlar ağır mı veya kür planlaması nasıl diye sormadım :) baska bir soru var konu içinde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101
Big_ramy, Bir saat önce yazdı:

Ben ilaçlar ağır mı veya kür planlaması nasıl diye sormadım :) baska bir soru var konu içinde

evet hormonların dönüşü sıkıntı olur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219

Hiç bir sıkıntı olmaz prolaktini ve e2 devamlı testler ile belli aralıkta tutarsan.üretime gelince bir çok pro yıldır bir kere bunu yapıyorlar zaten hatta gariptir yıllardır tanıdığım pct dahi yapmadan hayatlarına devam edenler var öyle ki ben bu durumu elbette tasvip etmiyorum.kontrollü gittiğin sürece sorun olmayacağını düşünüyorum mg ları düşük tutup uzatmanda bir aksilik olmaz 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101
Bay-T, 46 dakika önce yazdı:

Hiç bir sıkıntı olmaz prolaktini ve e2 devamlı testler ile belli aralıkta tutarsan.üretime gelince bir çok pro yıldır bir kere bunu yapıyorlar zaten hatta gariptir yıllardır tanıdığım pct dahi yapmadan hayatlarına devam edenler var öyle ki ben bu durumu elbette tasvip etmiyorum.kontrollü gittiğin sürece sorun olmayacağını düşünüyorum mg ları düşük tutup uzatmanda bir aksilik olmaz 

sen prolarla bu insanları birmi tutuosun çok komik gerçekten , adam 2 hafta beslenme yok diyor hangi pro 2 hafta beslenmeyi kesio , yan etki olması için ille ölmesimi gerekior , türkiyedeki 100 + lar bile bu kadar sert kürler yapmıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aziz    42
fvx, 11 dakika önce yazdı:

sen prolarla bu insanları birmi tutuosun çok komik gerçekten , adam 2 hafta beslenme yok diyor hangi pro 2 hafta beslenmeyi kesio , yan etki olması için ille ölmesimi gerekior , türkiyedeki 100 + lar bile bu kadar sert kürler yapmıyor 

Keşke örnek verseydin mesela hangi 100+ kg sporcu hafif kür yapıyor ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101
Aziz, 3 dakika önce yazdı:

Keşke örnek verseydin mesela hangi 100+ kg sporcu hafif kür yapıyor ?

ertuğ evrekliye whatsup grubunda böle bi kür gösterdiklerinde , ben bunun yarısına bile girmiorum demişti , ve girmeyen bir çok yabancı pro arkadaşım var dedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101

ayrıca lafı başka bi yerinle algılama ben hafif kürler yapıolar demedim böle sacma sert ve uzun kürler yapmıyorlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aziz    42
fvx, 4 dakika önce yazdı:

ayrıca lafı başka bi yerinle algılama ben hafif kürler yapıolar demedim böle sacma sert ve uzun kürler yapmıyorlar 

Yanlış anlama sadece merak ettiğimden sordum Benim arkadaşda whatsup grubundaydı geçende bana ertuğ evrekli bulk sezonda 250 mg testosteron kullandığını söylemişti bende inanmamıştım Sende böyle deyince olay açıklığa kavuştu :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101

şaka gibi ya gerçekten , 1-2 sene spor geçmişi olan adamı gelmiş ifbb pro ile bir tutup oda şöle yapıyor diyor :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Big_ramy    14
fvx, 1 saat önce yazdı:

şaka gibi ya gerçekten , 1-2 sene spor geçmişi olan adamı gelmiş ifbb pro ile bir tutup oda şöle yapıyor diyor :D

Kürü kafama göre yapmadım :) Trde bu sporu yapan herkesin tanıdığı ve şuanda en başarılı ilk 3 vücutcusundan biri olan hocamız yazdı kür çok sert tabiki haklısın ama sana vereceği sadece 1 bilgi için kapısında yatacagın adamın kür planlamasına saçma demen komigime gitti acıkcası.Kendiside bu hafta tatildeydi 7-10 gün boyunca yumurta dahi yemedi börek tatlı anlarsın işte tatil hayatı.Simdi bu adam yanlışmı yapıyor ? Bana dediği şey pct yapmam yönünde oldu.6 hafta yap pct 2 haftada pct sonrası dinlen baslarız dedi.Tatil dönüşü çok az yağlanırsın birazda su tutarsın ama pct boyunca ilk hafta 200 grm karb, ikinfi hafta 150 , üçüncü hafta 100 , 4.hafta 50 , 5.hafta 0 , 6.hafta 50 , 7.hafta 100 grm karb alır sabah ac karnına 45 dk kardiyo ekleriz yanınada bcaa,cla,kreatin ve lkarnitin ekleriz bulka kadar fazla suyu ve yagı atarız dedi.Sonra 300-350 grm karbla bulka baslıcaz nasipse.Bunları yazdım okuyan arkadaslara bilgi olsun dıye

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101
Big_ramy, 20 dakika önce yazdı:

Kürü kafama göre yapmadım :) Trde bu sporu yapan herkesin tanıdığı ve şuanda en başarılı ilk 3 vücutcusundan biri olan hocamız yazdı kür çok sert tabiki haklısın ama sana vereceği sadece 1 bilgi için kapısında yatacagın adamın kür planlamasına saçma demen komigime gitti acıkcası.Kendiside bu hafta tatildeydi 7-10 gün boyunca yumurta dahi yemedi börek tatlı anlarsın işte tatil hayatı.Simdi bu adam yanlışmı yapıyor ? Bana dediği şey pct yapmam yönünde oldu.6 hafta yap pct 2 haftada pct sonrası dinlen baslarız dedi.Tatil dönüşü çok az yağlanırsın birazda su tutarsın ama pct boyunca ilk hafta 200 grm karb, ikinfi hafta 150 , üçüncü hafta 100 , 4.hafta 50 , 5.hafta 0 , 6.hafta 50 , 7.hafta 100 grm karb alır sabah ac karnına 45 dk kardiyo ekleriz yanınada bcaa,cla,kreatin ve lkarnitin ekleriz bulka kadar fazla suyu ve yagı atarız dedi.Sonra 300-350 grm karbla bulka baslıcaz nasipse.Bunları yazdım okuyan arkadaslara bilgi olsun dıye

konu hormonlar ise bu işte yolun sonu ertuğ evreklidir bu camiada , o ağır diosa bu küre senin dediğin adamlar sana ilaç satmak için boş konuşuolar demektir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Big_ramy    14
fvx, 25 dakika önce yazdı:

konu hormonlar ise bu işte yolun sonu ertuğ evreklidir bu camiada , o ağır diosa bu küre senin dediğin adamlar sana ilaç satmak için boş konuşuolar demektir 

Herseyde nasıl bukadar eminsin bilmiyorum ama ilaçları malesef hocamdan almıyorum tedarikçim farklı :) hocamla aramda abi kardes ilişkisi var ticaret değil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101
Big_ramy, 8 dakika önce yazdı:

Herseyde nasıl bukadar eminsin bilmiyorum ama ilaçları malesef hocamdan almıyorum tedarikçim farklı :) hocamla aramda abi kardes ilişkisi var ticaret değil 

neyse dostum bence uzatmayalım artık gereksiz bir şeyi tartışıoruz isteyen istediği küre girer zaten ben sadece ağır kür dedim , benim lafım diğer arkadaşaydı , pro birini örnek göstermek komikti sadece

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
fvx, 4 saat önce yazdı:

Pardon da senin vasfın nedir? ''beslenmeyi kesio'' yazan birini nasıl kale almamı bekliyorsun en başta?Kesio nedir ya? Kesio? Kesiyor olabilir mi o ? 17-18 yaşın da eline yeni dumble almış ama dünyayı 10 kere turlamış egosunda olan bir ergenden başka bir şey değilsin yada karakterin oturmak yerine çömelmiş.post altında ahkam kesmeler bilmem neler. Ert. evrek. örneğini vermiş ne dar görüşlü bir yorum adam grubu varmışta şöyle demiş de sen her denilene inanıyor musun?Bu yere göğe konduramadığın adam 3 ayrı arkadaşa 3 farklı hedefi olan yaşı fiziki ölçüsü olan kişiye aynı beslenme antrenman programını satan para için her şeyi yapacak kabiliyette olan kendini ilah zanneden ukala herifin birisi. Bunu cocuna isminde kendi forumu olduğu zamanlardan çok iyi tanırım yıllar öncesinden bahsediyorum. Klavuzu karga olanın burnu boktan kurtulmaz bunu unutma kimseye de kılavuzluk yapmaya kalkma derim.Eskiden peptid türkiye de bilgi paylaşımı elit bir ortam vardı çocukluk çocuğu doldurmuşsunuz buraya yazık @Loving

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
Big_ramy, 17.08.2018 - 11:38 yazdı:

bulk kürümde şöyle ;

1-25 testo enant

1-25 boldenon

1-10 deca

5-15 tren 

1-5 anapolon

Bu uzun kur süresi sorusu da yıllarca güncelliğini koruyacaktir.

Arkadaslar pct icin bu ise yıllarını vermiş üzerinde uygulamış hocalara guvenin...

Kitabi bir mantıkla, pct icin ara vermek istersen bir spermiogenesiz suresince minumum 90 gun yani ideali 120 gun minumum ara vermen gerekir. Bu surelerin altı bir anlam ifade etmez. Yuksek doz yuksek etki değildir. Tayfun abinin dediği gibi @Bay-T dusuk mg uzun sure ve daima hormon kontrolünde devam etmelisin tercih senin....

tarihinde Mlt44 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101
venatrom27, 24.02.2019 - 10:15 yazdı:

Ertuğ hocayla oturtacaksın bunları yanlarında gıkı çıkmaz yeminle burda adama ukala diyorlar 🤪

düşünsene bodybuilding de türkiyenin enlerinden birisin , yüzlerce binlerce yarışmacı hazırlıosun şampiyonluklar alıosun , forumun birinde kür kasabı biri sana ukala diyor :D nasıl hayat ama 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.