Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

morningstar

Alt ve ast nasıl düşürülür?

Önerilen İletiler

morningstar    46

Arkadaşlar merhaba, yakın bir zaman içerisinde kür girme planım vardı kan tahlili vermiştim, artık iptal olucak sanırım podyum görme hayallerim.

Sonuçlar bu gün çıktı yarın doktorla konuşmaya gideceğim, kür düşüncem hakkında hiç bir şey dememe rağmen steroid yasak yazmış çok şaşırdım görür görmez. Hayatımda hiç bir küre girmedim, protein tozlarını da abartmadan az içiyordum, son bir kaç aydır nadir içiyorum, bir kaç ay öncesine kadar bcaa ve glutamin kreatin vs. kullanıyordum ayrıca. Son zamanlarda gaz problemim var ama.

Günde 4-5 litre su içen sürekli yeşillik yiyen detoks yapan adamım, alkolüm sigaram bir süredir hiç yok. 2 - 2.5 sene öncesinde ot geçmişim vardı ama bu kadar etkileyeceğini düşünmüyorum.

Sorularım şu; 

- ALT ve AST'ı nasıl düşürebilirim?

- Neden yüksek çıkmış olabilir, ne gibi durumlar ortaya çıkabilir?

- Podyum görme hayallerim hayalde mi kalacak?

Tecrübeli arkadaşların bilgilerini ve tecrübelerini paylaşmalarını rica edeceğim. Yarın gideceğim doktorumla konuşup konuyu güncelleyeceğim.

thumbnail_20180814_002806.thumb.jpg.9d02642bce695879f566c905b8e5e226.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bende bulktayken 4000 kalori alırken bu durumlar çıktı hemen proteine ilaca bağlıyorlar.Ben definasyona girince düzelmişti senin de beslenme ile ilgili olabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
deeph29    9
morningstar, 7 saat önce yazdı:

Arkadaşlar merhaba, yakın bir zaman içerisinde kür girme planım vardı kan tahlili vermiştim, artık iptal olucak sanırım podyum görme hayallerim.

Sonuçlar bu gün çıktı yarın doktorla konuşmaya gideceğim, kür düşüncem hakkında hiç bir şey dememe rağmen steroid yasak yazmış çok şaşırdım görür görmez. Hayatımda hiç bir küre girmedim, protein tozlarını da abartmadan az içiyordum, son bir kaç aydır nadir içiyorum, bir kaç ay öncesine kadar bcaa ve glutamin kreatin vs. kullanıyordum ayrıca. Son zamanlarda gaz problemim var ama.

Günde 4-5 litre su içen sürekli yeşillik yiyen detoks yapan adamım, alkolüm sigaram bir süredir hiç yok. 2 - 2.5 sene öncesinde ot geçmişim vardı ama bu kadar etkileyeceğini düşünmüyorum.

Sorularım şu; 

- ALT ve AST'ı nasıl düşürebilirim?

- Neden yüksek çıkmış olabilir, ne gibi durumlar ortaya çıkabilir?

- Podyum görme hayallerim hayalde mi kalacak?

Tecrübeli arkadaşların bilgilerini ve tecrübelerini paylaşmalarını rica edeceğim. Yarın gideceğim doktorumla konuşup konuyu güncelleyeceğim.

thumbnail_20180814_002806.thumb.jpg.9d02642bce695879f566c905b8e5e226.jpg

Dostum karaciğer enzimlerin ile ilgili bir problem olabilir. AST ALT karaciğer enzimlerini gösterir. Yüksekliği karaciğerin çok çalıştığını gösterir bu sebeple ilaç kullandığında bu değerler protein sentezi artacağı için daha da yükselecektir. Karaciğer değerlerinin neden normal zaman aralığında yüksek olduğunu öğrenmen lazım. 

Bir dahiliye doktoru ile konuş tam tektik yaptırıp, sorunun ne olduğunu çözerek tüm değerleri normal aralığa indirdikten sonra ilaç kullanmayı düşünmelisin.

morningstar, 7 saat önce yazdı:

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sekoo    38

Benim hayatim boyunca beslenme duzenim bozuktu diye hep yuksekti sonra saglam diyet sebze yagsiz tatsiz tuzsuz beslenerek dusurdum taki kure girene  kadar kurdeyken bir ara 250 300 leri gordu kur mayista bitti suan agustos ayindayim normal seviyeye dustu yukselmesinin gecmislede sebebi olabilir genetik olabilir veya agir spor yaptigimiz icin vucut yoruldugu icin olabilir ama doktora gittigimde karacigerle ilgili bir bolum var oraya yonlendirdiler Gastroentroloji bolumuymus burasi ilgilenir dedi doktor suan normal seviyeye cok yakin oranlar kurdeyken yada agir sporla biraz yukselmwsi normal demisti gerci doktor ama ilerisi icin bence bi arasitralim dedi ben ugrasmadim anliyacagin bence ustunde dur ileride skinti cikarmasin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sekoo    38

Bu arada bcaa yi bile biraktim bu surecte tam olarak temizlim vucudu degerler dussun diye suan dustu beslenmem iyi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.