Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

heavyweight35

Virigen kürü definasyon

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar 13 yıllık dövüş antrenörüyüm 2 yıldırda aktif fitness dayım sağlam bulk yaptım 93 kg lara kadar şuan 88lerdeyim virigen proviron yapmayı planlıyorum enjeksiyon daha iyi biliyorum fakat yaptıracak yer yok ne önerirsiniz bana beslenme üstüne eğitimin mevcut güzel besleniyorm. Günlük 80 mg Virigen alsam sizce az da olsa yarar mı ilk kür olacak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

destan1327    3

Başka bir forumda ilacı kullanıyor olduğunu yazmışsın test yaptır değerlerini görelim ne kadar sonuç alınabilir bir kullanım olduğunu o zaman tartışabiliriz fakat forumda daha önce kullanan çıkacağını sanmıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Daha önce kullanmadım başka birisiyle karıştırmış olabilirsiniz. Her 2 ayda bir değerlerime baktırıyorum gayet iyi sonuçlarım

Ufak bir kick start olması niyetim bir enjeksiyon kadar kasa zerk edeceğini düşünmüyorum belki deneyen olduysa diye yazdım yorumun için teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dövüş sporu kısmı gerçekten birebir tutmuş :) Gerçi ülkede dövüş sporuna gönül vermiş kişi de çok ama dediğim gibi kullanmış olsam burada ilk kür demez fayda zarar analizi araştırmazdım üstümde denemiş olsaydım yine ilgin için teşekkür ederim senin önerdiğin bir kür var mı peki definasyon için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heavyweight35, 19 dakika önce yazdı:

Dövüş sporu kısmı gerçekten birebir tutmuş :) Gerçi ülkede dövüş sporuna gönül vermiş kişi de çok ama dediğim gibi kullanmış olsam burada ilk kür demez fayda zarar analizi araştırmazdım üstümde denemiş olsaydım yine ilgin için teşekkür ederim senin önerdiğin bir kür var mı peki definasyon için

Dostum amacin definasyon du sanirim? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen niyetim aslında definasyon ama tek başına testo mu kullansam diye kararsızım hocam.Enjeksiyon da yaptırabileceğim kimse yok görüştüm bir kaç yerle kendimde beceremem zamanında acilde calışmıştım orda denemiştim olacağı yok :) Önerin var mıdır ventolin yada clen mi denesem beslenmem güzel 2-3 hafta olacak 93-94 kilolardan 87 lere indim daha da inerim problem yok sırf kas kaybını az engellemek için düşünmüştüm testoyu ne dersin önerin nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heavyweight35, 15 dakika önce yazdı:

Aynen niyetim aslında definasyon ama tek başına testo mu kullansam diye kararsızım hocam.Enjeksiyon da yaptırabileceğim kimse yok görüştüm bir kaç yerle kendimde beceremem zamanında acilde calışmıştım orda denemiştim olacağı yok :) Önerin var mıdır ventolin yada clen mi denesem beslenmem güzel 2-3 hafta olacak 93-94 kilolardan 87 lere indim daha da inerim problem yok sırf kas kaybını az engellemek için düşünmüştüm testoyu ne dersin önerin nedir

Testo p, belki sustanon, clen fln bilemedim yani açikçasi, mehmet abi(demonhunter) bana kullanmayi önermezdi hep, definasyonda olsun kas kaybinda olsun, masteron kullanabilirsin onun yerine belki

tarihinde GRECO-ROMAN WRESTLER tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Masteronun tablet versiyonu var mı peki hocam dediğim gibi enjeksiyon malesef yaptıramayacağım.Virigenin dozajı attırsam bir sustanon bir testo p gibi olmasa da kickstart için hiç faydası dokunmaz mı bana? Saçma olacak şunuda sormak istiyorum şimdi bazı ampül ilaçlar suya katıp içilebiliyor bu yağlı testestronda olmaz değil mi :)

tarihinde heavyweight35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heavyweight35, 6 dakika önce yazdı:

Masteronun tablet versiyonu var mı peki hocam dediğim gibi enjeksiyon malesef yaptıramayacağım.Virigenin dozajı attırsam bir sustanon bir testo p gibi olmasa da kickstart için hiç faydası dokunmaz mı bana? Kullanmış olduğum astım ilacı var o biraz ventolin gibi fayda sağlıyor doktorun verdiği symbicort diye.

Astim ilaçlarini kafaya göre kullanmayi önermiyorum mehmet abinin de dedigi gibi, sustanon aslinda içinde iki kisa ester oldugu için avantajli olur belki, masteron tablet vardi sanirim yanilmiyorsam, winstrol tablet var onu bilmiyorum, ama masteron tablet bilmem bulmasi Zor olabilir ben hiç denk gelmedim, sen hangi spordan antrenördün? 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yok astım ilacını doktor ihtiyacım olduğu için vermişti symbicort zaten reçetesiz verilmiyor diye biliyorum.Diğer türlü hiç ilaç girmedi vücuduma.Mma ve jeet kune do antrenörlüklerim.Ben şuan ilgilenmiyorum pek dövüş sporlarıyla tek tük özel ders olursa öyle dersler vermekteyim.Saçma olacak şunuda sormak istiyorum şimdi bazı ampül ilaçlar suya katıp içilebiliyor bu yağlı testestronda olmaz değil mi :) Düzelttiğim için bu sorumu görmemişsiniz sanırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heavyweight35, 4 dakika önce yazdı:

Yok astım ilacını doktor ihtiyacım olduğu için vermişti symbicort zaten reçetesiz verilmiyor diye biliyorum.Diğer türlü hiç ilaç girmedi vücuduma.Mma ve jeet kune do antrenörlüklerim.Ben şuan ilgilenmiyorum pek dövüş sporlarıyla tek tük özel ders olursa öyle dersler vermekteyim.Saçma olacak şunuda sormak istiyorum şimdi bazı ampül ilaçlar suya katıp içilebiliyor bu yağlı testestronda olmaz değil mi :) Düzelttiğim için bu sorumu görmemişsiniz sanırım.

Maalesef öyle olsa herkez suya Katip içerdi :) ,  yani burada definasyon kürü yapmish ya da bilgin abiler senin için bir kür listesi hazirlayabilirler..  Iyi kürler dostum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aynen haklısın hocam çok teşekkür ediyorum zaman ayırttığın için araştıralım biraz baktık olmadı bir virigen yada sustanon deneyelim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heavyweight35, 5 dakika önce yazdı:

Aynen haklısın hocam çok teşekkür ediyorum zaman ayırttığın için araştıralım biraz baktık olmadı bir virigen yada sustanon deneyelim :)

Sustanon kilona göre 750 mg kullanabilirsin haftada 3 kez 250 mg olarak, genelde 12 haftadan fazla önerilmiyordu yalniş hatirlamiyorsam, yapicaksan ikisini de birlikte kullanabilirsin, karar senin :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sustanon yada testo p alırsam virigeni listeden çıkartırım muhtemelen boşa masraf olur :) Bu enjeksiyonları özel hastanelerde yaptırma imkanım var mı peki acilde filan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heavyweight35, 3 dakika önce yazdı:

Sustanon yada testo p alırsam virigeni listeden çıkartırım muhtemelen boşa masraf olur :) Bu enjeksiyonları özel hastanelerde yaptırma imkanım var mı peki acilde filan

Adini bilmiyorum, Benim Adim Ata, ve türkiyede degilim dostum o yüzden ben oradaki durumu bilemiycem, ama ben yakinda istanbulda olucam üniversite okuyicam :) , senden yaşca küçügüm, ne dememi istersen dostum? 

Asli Turkmenistanliyim ben, 2-3 hafta sonra istanbulda olurum nasipse :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anladım ben Türkiye'de yaşıyorsun sandım birde kimyasal işine hiç girmediğimden basit sorular sorabiliyorum :) Nasıl rahat ediyorsan öyle hitap edebilirsin hocam olur dostum olur forum kurallarını bilmiyorum kurallara haykırı olmadıkça benlik sorun yok :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heavyweight35, Şimdi yazdı:

Anladım ben Türkiye'de yaşıyorsun sandım birde kimyasal işine hiç girmediğimden basit sorular sorabiliyorum :) Nasıl rahat ediyorsan öyle hitap edebilirsin hocam olur dostum olur forum kurallarını bilmiyorum kurallara haykırı olmadıkça benlik sorun yok :)

Yo sorabilirsin ama ne diyecegimi bilmiyorum, adini söylersen güzel olur,büyüge dostum demek saygisizlik gibi olur benim için,  o yüzden abi fln olur Adin olur ondan sordum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heavyweight35, 2 dakika önce yazdı:

İsmim Savaş , sen nasıl rahat edeceksen o şekilde hitap edebilirsin inan hiç problem değil  :)

Tmm savaş, bende istanbula varinca mehmet abi ve tolgacan abi den bilgi alarak ve yardim alarak define olmak istiyorum :), sadece bulk gittigim için :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hayırlısı olsun diyelim :) Bulkun dibine vurdum bende 100 kg lara çıkacaktım midem rahatsızlandı 5000 kalorilerde tabi bunu tamamen clean bulk yapamadım yarısı temiz karbo kalan dirty gibiydi :) Bende yavaş yavaş veriyorum kısmet bundan sonrası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heavyweight35, 1 dakika önce yazdı:

Hayırlısı olsun diyelim :) Bulkun dibine vurdum bende 100 kg lara çıkacaktım midem rahatsızlandı 5000 kalorilerde tabi bunu tamamen clean bulk yapamadım yarısı temiz karbo kalan dirty gibiydi :) Bende yavaş yavaş veriyorum kısmet bundan sonrası

Bende En son 98 olmuştum :), ama ne oldu bilmiyorum suan 90 oldum :( ,  sicak havadan sanirim burada 50-60 °C sicaklik, baydi resmen, kafani aynadan çikarttigin an kafana güneş  geçip bayilacak gibi oluyorsun :), malum bu Havada kim spor yapmak ister.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Spor bir şekilde yapılıyor da o kadar yemeği yemek cidden zorluyor 1 aydan sonra hemde sıcakta :) İşim gereği evdeyim home office o yönden rahattım calışıyor olsam o kadar beslenemezdim 4-5 ögün yapmaktaydım.Boy kaçtı senin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heavyweight35, Şimdi yazdı:

Spor bir şekilde yapılıyor da o kadar yemeği yemek cidden zorluyor 1 aydan sonra hemde sıcakta :) İşim gereği evdeyim home office o yönden rahattım calışıyor olsam o kadar beslenemezdim 4-5 ögün yapmaktaydım.Boy kaçtı senin?

1.80,  başlik açmistim uyelerin oncesi ve sonrasi bölümündeydi sanirim, fotolara bakabilirsin, eksik yerlerimi de söylersen tesekkur ederim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.