Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

dogukan1097

Humatrope 72 uı hakkında bilgi!

Önerilen İletiler

dogukan1097    1

Koca sitede yardım edicek kimse yokmu?

tarihinde dogukan1097 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.196
dogukan1097, 22 saat önce yazdı:

evet arkadaşlar küre büyüme hormonu ekliyicem humatrope hakkında bilgi alabilirmiyim.

Ne tür bir bilgi bu ? kullanı mı ? fiyatı ? etklileri ? yan etkileri ? ne kadar mı kullanılmalı ? Ucu kapalı bir soru ve '' KOCA SİTEDE '' yardımcı olabilecek birilerinnin çıkmaması sizce de normal değil mi ? Okuyan kimse sorunun öznesini anlayamıyor çünkü :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Alchera    0

Nerden temin edeceksiniz fiyat nedir? Sorunuza cevap değil ama ben de almayı düşünüyorum. :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dogukan1097    1

Etkileri hakkinda propionat,trenbolone acetat ve oxandrolone 3 ay kur yapicam yaninda da humatrope ile 72 unite olan 

Nasil bir etki saglar mesela ben soyle biliyorum vucudumdaki hersey organlar kemik dokulari kas hucrelerini buyutuyo diye biliyorum sorucagim soruda su humatrope nin etkileri ,kanser hucrelerini buyutme gibi durumu varmi ve kalbide buyutuyormu?

tarihinde dogukan1097 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
destan1327    3
dogukan1097, 19 dakika önce yazdı:

Etkileri hakkinda propionat,trenbolone acetat ve oxandrolone 3 ay kur yapicam yaninda da humatrope ile 72 unite olan 

Nasil bir etki saglar mesela ben soyle biliyorum vucudumdaki hersey organlar kemik dokulari kas hucrelerini buyutuyo diye biliyorum sorucagim soruda su humatrope nin etkileri ,kanser hucrelerini buyutme gibi durumu varmi ve kalbide buyutuyormu?

Büyüme hormonları kalbi de kanser hücrelerini de büyütür. Etkileri konusunda ise OKUDUĞUM KADARI İLE humatrope hakkında iyi şeyler söylenmediğini gördüm genotropin ile olan fiyat farkı bende de pek olumlu şeyler hissettirmiyor.

tarihinde destan1327 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.196
dogukan1097, 45 dakika önce yazdı:

Adı üzerinde büyüme hormonu zaten. Kas yapın dair tüm türevlerine aynı oranda etki eder. İlk üretim zamanı abd  ciddi yanık vakalarında kullanılırdı benim tabirim ile ölümsüzlük iksirinin akrabasıdır kendisi hücre yenileme konusunda oldukça iddialıdır. Şehir efsaneleri hep olmuştur olacaktır da zira senin o bahsettiğin yan etkileri görecek kadar kullanman için ömür boyu çalıştığını bu ürünlere yatırman lazım. Öyle ki gh 6 ay ve altı ben tavsiye etmiyorum hissedilir derecede yağ yakımı dışında getirisi olacağını sanmıyorum. 6 ay ve üzeri alsan günde 4 iu altı tavsiye etmem ne iş yapıyorsun bilmem ama şirket ceo'su olsan yine güç yetmez. Bu ürünü almakla bitmiyor bu ürünü çalıştırmak ap ayrı bir marifet devamlı stress altında çok iyi çalışan bir ürün kan şekerin devanlı düşük olmalı ki prolar insulin tercih ederler genelde bu konuda bilinçsiz kullanımda bunun da geri dönüşleri çok zor. Ultra pro dünya standartlarında ki sporcular ürünü 200 kat daha fazla çalıştırabilmek adına hatta daha fazla bu yüzdelik dilim uyuşturucu kullanmaktadırlar rick p. ve benzeri sporcuların otopsi raporlarında kokain çıkmaktadır buda kişisel kullanım ihtiyaçları dışında bu gh'yi çalıştırabilmek adına alıyorlar. Kati suretle şekerden uzak durmalısın süt ve süt ürünlerinden vs diye uzayıp gidiyor.

Başarılar.

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.