Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bear27

Ilk kürüm ve çok bulkum

Önerilen İletiler

Bear27    0

Ben 1012 den beri bu sporu yapıyorum obez dim 140 küsür kg ve 85 kg ye kadar düştüm sonra BB ye geçiş yaptım aktif olarak 3 yıl dirty bulk yaptım sonra bi ara biraz kurudum ve orta halli bulkla devam ettim. Tekrar dirty bulk yaptım ve bulku bitirdim şuan ve ilk küre girmeyi düşünüyorum 187 boy 125 kgyim 54 cm kol 101 kg kütle görünüyor şuan ölçümler de. İlk kürde balkan propiyanat haftada 3 ampul, original labs oxandrolone 6 hafta 3 er tablet ve winstrol aynı şekilde. Böyle bi kür düşünüyorum sizce nasıl olur. Ağır bi kür istemiyorum çünkü. Enjeksiyon günleri 1 tablet proviron ve nac kullanmayı düşünüyorum. Aynı zamanda saw palmetto yani ısırgan otu çayı icicem günlük ve zinco tablet günde 1 tane. Pct olarak Nolvadex veya arimidex yeterlimidir nasıl yapmamı önerirsiniz şimdiden teşekkür ediyorum hocam saygılar 👍💪

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fvx    101

yağ oranının %30 un üstünde oldugunu düşünürsek küre girmek için yüksek bir yağ oranı önce biraz yağ oranını aşağı cekmelisin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bear27    0
fvx, 11 saat önce yazdı:

yağ oranının %30 un üstünde oldugunu düşünürsek küre girmek için yüksek bir yağ oranı önce biraz yağ oranını aşağı cekmelisin

20 22 arası şuan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101

125 kilo ve %20 yağ oranı ? yani 100 kilo kuru kas , ertuğ evreklinin ölçülerine naturel ulaşmıssın tebrik ederim (!)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hakarakikiri    39
fvx, 4 saat önce yazdı:

125 kilo ve %20 yağ oranı ? yani 100 kilo kuru kas , ertuğ evreklinin ölçülerine naturel ulaşmıssın tebrik ederim (!)

hocam organları iskeleti naptınız:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101
Hakarakikiri, 8 saat önce yazdı:

hocam organları iskeleti naptınız:D

hesaplama yapılırken bu şekilde yapılır dostum organlar ve kemikler kas kütlesine dahil edilir , maksat yagsız vücut agırlıgını tahmin etmek

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bear27    0
fvx, 25.07.2018 - 04:48 yazdı:

Hocam ölçüm de öyle çıktı muscle 99 kg yazıyordu ölçüm kağıdında atmamış olsam paylaşırdim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.