Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

servt

Bulk kürü olur mu sizce ?

Önerilen İletiler

servt    19

Balkan Pharma Testosteron 250mg,

Thaiger Pharma Boldenon 250mg,

Thaiger Pharma Trenbolon 200mg,

Balkan Pharma Turunabol tablet

15 Hafta gibi bir Süreye yayacam.Haftada 3 Gün Testo - 2 gün Trenbolon hergün Piramit şeklinde Tabletler.

testo 1 er gün ara ile hafta sonuna doğru 2 gün ara - trenbol 3 gün ara ile 2 sefer.

sizce kazancım beslenme vs. düzenli tutacam tabi biraz fazla olarak ek suple. olarak proteinde almayı düşünüyorum.

bu arada testo ilk 5 hafta haftada 2 gün sadece. daha sonra 3 güne cıkaracam

tarihinde servt tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

xfitx    3

19nor grubu ilaçlar tren,deca vs maksimum 10 hafta kullanılmalı geri dönüşü olmaz yollara girersin benim nacizane tavsiyem haftalık 500mg testo (2 ampül) 400mg boldenon(2 ampül) 400mg tren(2 ampül) tren 10. hafta kesilir bolde ve testo 15 hafta yapabilirsin son enjeksiyonu yaptıktan 3 hafta sonra pct başlamalı kür içinde proviron işini görecektir başarılar...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
primo    10

bu kaçıncı kürün?ilk kür ise abartı bir kür planı.
temiz olarak 1-16 testo-bolde-danabol/turanabol
dozajlarda az 500testo-400bolde olur mesela.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mlt44    133
servt, 18.07.2018 - 09:10 yazdı:

Balkan Pharma Testosteron 250mg,

Thaiger Pharma Boldenon 250mg,

Thaiger Pharma Trenbolon 200mg,

Balkan Pharma Turunabol tablet

15 Hafta gibi bir Süreye yayacam.Haftada 3 Gün Testo - 2 gün Trenbolon hergün Piramit şeklinde Tabletler.

testo 1 er gün ara ile hafta sonuna doğru 2 gün ara - trenbol 3 gün ara ile 2 sefer.

sizce kazancım beslenme vs. düzenli tutacam tabi biraz fazla olarak ek suple. olarak proteinde almayı düşünüyorum.

bu arada testo ilk 5 hafta haftada 2 gün sadece. daha sonra 3 güne cıkaracam

Arkadasim ilk kurunse vucudunun verecegi tepkileri deca ve trenbolon gibi iki koca canavari başka bir arkadaşımızda gayet güzel yazmış 19 nor diye bil8msel belirtmiş ona da teşekkür ediyorum.pes pese vermek pek mantıklı degil. Detaylı yazarsan güzel olur

tarihinde Mlt44 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: mertcanross
      3-4 AY ÖNCESİ.

GÜNCEL.

Hiç bir kür geçmişim olmadı fakat 4 ay öncesinde yoğun depresif ve libido problemleri yaşıyordum ve testo ve d ye baktırmak istedim. Birde ne göreyim? D vitamini ve testom yerlerde. Telaş ve panik yaptım D vitamini kullandım 4 ay süreyle test yaptırdım ve sonuç bu.
      Siz siz olun D vitaminini ihmal etmeyin.
    • Yazan: Can Yavaş
      Merhaba hocalarım
      Sayfanızı bi kaç haftadır takip ediyorum ve sayenizde yeni yeni bilgiler öğrendim. Bende haftalık olarak 250mg iran testo kullanıyorum kullanalı 5 gün oldu lakin ben kilo almak yerine 3 kilo verdim sanırım  Beslenmeme dikkat etmediğimden dolayı olabilir sanrım. Ben kaçıncı haftam da kilo almaya başlarım acaba ?
      Bu arada 10 hafta kullanıcam şimdiden değerli peptid hocalarıma teşekkür ediyorum 💙
    • Yazan: Tupacmakaveli1
      Testo enantat ne kadar surede kana karışır ?
      Kaçıncı hafta etki etmeye baslar antrenmanlarda güç olsun libido agresiflik olsun
      Teşekkürler şimdiden..
    • Yazan: Kaan00n
      Merhaba arkadaşlar,
      20 yaşındayım 191 cm boyundayım 88 kg ağırlığındayım Yağ oranım yaklaşık %14 civarında ve yaklaşık 3 senedir doğal yollarla spor yapıyorum. Son 5 haftadır sadece testosteron, son 2 haftadır ise masteron propionat kullanıyorum. Şimdi yağ oranımı %10'a çekmek için 7-8 hafta daha masteron kullanmayı planlıyorum ve ardından testosteronu kesmeden boldenon kullanmayı düşünüyorum.
      Boldenon hakkında bilgi ve deneyimlerinizi duymak isterim, özellikle sağladığı etkiler ve deneyimleriniz konusunda.
      Ve hangi markadan memnun kaldınız sizce hangi marka boldenon tercih etmeliyim?
    • Yazan: Hwidka1
      Merhaba arkadaşlar,
      500 testo e 500 bolde 30mg turinabol Kullanıyorum 3. haftadayım boldenin açılmadığına eminim zaten.
      Haftada en az 1, 2 kere tansiyonum fırlıyor bayılacak gibi oluyorum öneriniz var mı? turinabol tansiyon yapar mı ?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.