Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

büyümehormonu

Dövme tavsiyesi istiyorum

Önerilen İletiler

Loving    9.196

Yani boyun kısmına kendimden örnek vereyim. Ama son kararı senin vermen lazım çünkü her zaman taşıyacaksın onu.

1d.thumb.jpg.849bb7d11daba164575a85615dca214d.jpg 2d.thumb.jpg.3d01ac5b1060abc809cef8563401cfd4.jpg 

34303059_1736794913043827_5588683497926557696_n.thumb.jpg.fd07ffe1a524d95cd044ec57810f51b8.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rex    5

Eğer vucut gösteren bi vücutsa kesinlikle hilal yaptır. Harika bir görüntü olur

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yorumlarınız için teşekkür ederim ,zaten dövmem osmanlı temalı olcak hilal mantıklı  ama daha tam karar vermedim ben takıntılı mükemmeliyetçi biriyim o  yüzden çok zor beğeniyorum

Kol omuz tamam sadece boyun kaldı  ilk etapta kol omuza yaptırcam boyuna yaptırmak için acelem yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rex    5
büyümehormonu, 8 saat önce yazdı:

yorumlarınız için teşekkür ederim ,zaten dövmem osmanlı temalı olcak hilal mantıklı  ama daha tam karar vermedim ben takıntılı mükemmeliyetçi biriyim o  yüzden çok zor beğeniyorum

Kol omuz tamam sadece boyun kaldı  ilk etapta kol omuza yaptırcam boyuna yaptırmak için acelem yok 

Net çekilmiş resim varsa atta bakalım. Bende senin gibi düşünen biriyim. Yani fikir olarakta yardımım dokunabilir. Dövmenin tam şeklini ve boyun kısmını görürsem bişeyler üretebilirim :)
İkinci olarak sıradan bi hilal olmasın. Dövmenin kalitesine göre ortaya çok iyi şeyler çıkabillir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rex, 16 saat önce yazdı:

Net çekilmiş resim varsa atta bakalım. Bende senin gibi düşünen biriyim. Yani fikir olarakta yardımım dokunabilir. Dövmenin tam şeklini ve boyun kısmını görürsem bişeyler üretebilirim :)
İkinci olarak sıradan bi hilal olmasın. Dövmenin kalitesine göre ortaya çok iyi şeyler çıkabillir.

Daha çizimi bitmedi yaptırcağım dövmeci değişik biri daha önce yapılmış dövmeyi yapmıyor senin değiştirmeni istiyor + kendide bir şeyler ekleyip çıkartıyor sonra kendi çiziyor öyle yapıyor çizim yapmasını bekliyorum  ben paintten anlatmaya çalıştım zaten resimde eklemiştim o adamdaki gibi  yaptırcam tamamen kolu kaplamıcam arada boşluklar olcak  sorun işte boyun kısmı COOL duran bir şeyler istiyorum ama bulamıyorum 

fit-bir-vucut.jpg.eabb70fc229d589ca818011c8298b1d8.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rex    5

Dostum şimdi boyun bölgesinde yapılacak olan çizimin kalabalık bişey olması biraz itici gelir. Bu sebepten oraya daha sadece hoş bişey lazım. Ayrıca Omuzdan bileğe kadar olan kısımda ki dövmenin içeriğine uygun bir şey olması gerekiyor. Benim şöyle bir kaç tavsiyem olacak;
1)  Güzel hoş çizimli bir hilal yahut üç hilal gibi
2)  Yüz hatları belli olmayan sadece bıyıkları, kaşları ve yeniçeri başlığı çizilebilir (Bu benim en çok yakıştıracağım çizim olurdu)
3)  Ok-Yay ve Hedef tahtası resmi
4)  Bir yazı tek kelimelik bir yazı. Eğer dünya dillerine bir alerjiniz yoksa görsel açıdan Fars, Arap, Uygur alfabeleri çok hoş duruyor. Bence bu da düşünülebilir. O tek kelime de senin araştırıp bulabileceğin seninle uyumlu bir şey harika bir kelime olabilir.
Karar verdiğin zaman mutlaka buradan  paylaş bizimle bende çok merak ediyorum nasıl olacağını

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rex, 9 dakika önce yazdı:

Dostum şimdi boyun bölgesinde yapılacak olan çizimin kalabalık bişey olması biraz itici gelir. Bu sebepten oraya daha sadece hoş bişey lazım. Ayrıca Omuzdan bileğe kadar olan kısımda ki dövmenin içeriğine uygun bir şey olması gerekiyor. Benim şöyle bir kaç tavsiyem olacak;
1)  Güzel hoş çizimli bir hilal yahut üç hilal gibi
2)  Yüz hatları belli olmayan sadece bıyıkları, kaşları ve yeniçeri başlığı çizilebilir (Bu benim en çok yakıştıracağım çizim olurdu)
3)  Ok-Yay ve Hedef tahtası resmi
4)  Bir yazı tek kelimelik bir yazı. Eğer dünya dillerine bir alerjiniz yoksa görsel açıdan Fars, Arap, Uygur alfabeleri çok hoş duruyor. Bence bu da düşünülebilir. O tek kelime de senin araştırıp bulabileceğin seninle uyumlu bir şey harika bir kelime olabilir.
Karar verdiğin zaman mutlaka buradan  paylaş bizimle bende çok merak ediyorum nasıl olacağını

Teşekkür ederim hocam yorumunuz için
Bende sizin gibi düşüyorum zaten bıyıkları kaşları belli olmayan gizemli karizmatik bir atı olan  osmanlı askeri 
Boyun kısmı için dövmeler bitince en son karar vercem önce hint kınasıyla çeşitli hilalleri denicem,istediğim gibi olmazsa farsça kökenli 10 harfli bir kelimeyi latin veya arapça alfabesiyle yazdırcam bende boyun kısmının sade olması gerektiğini düşünüyorum 

Ben çocukluğumdan beri dövmeyi seviyorum şuan 24 yaşındayım ama bir türlü istediğim dövme modelini bulamadım interneteki dövmecilerdeki katologlardan tüm modellere baktım sadece ilk yüklediğim fotorafta ki adamın dövmesini görür görmez bunu istiyorum dedim ilk defa böyle bir şey oldu ama hayatın cilvesi işte ondada haç çıktı hristiyan melekleri çıktı bende osmanlı sevdalısı piri reis hayranı olduğum için kendime göre çevirdim 

Dövmeyi yaptırınca mutlaka paylaşıcam şuan şirket kurmaya çalışıyorum baya yoğunum  şu işleri bitireyim gidip direk yaptırcam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rex    5
büyümehormonu, 43 dakika önce yazdı:

Bende sizin gibi düşüyorum zaten bıyıkları kaşları belli olmayan gizemli karizmatik bir atı olan  osmanlı askeri 

Bıyık ve kaşları belli olmayan mı yoksa sadece bıyık kaşları belli olan mı ?
Dövmenin finalini merak ediyorum ileride unutma yaptırırsan mutlaka paylaş burada

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.