Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Adem özkan

Help help please ! kür hakkında

Önerilen İletiler

Adem özkan    2

Merhaba beyler

bende 500 testo 400 bolde 30-40 dana küründeyim tam 2 hafta doldu ama hiç etkı hıssetmıyorum ne iştah ne güç kür öncesi gıbıyım  sizce bormalmı daha erkenmı ???? Urunler generics pharma orhınallını kontrol ettım orjınal cıktılar   

Help

help please 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Delipanter00    175

Hocam 2 haftada en azindan danabol etki gostermis olmaliydi. Sahsen ben 3 hafta danabol kullaniminda bench pressime +30 kilo eklemistim ve 8 9 kg kadar da vucuduma eklemistim. En iyisi bir kan testi yaptirin. En dogru sonuclara o sekilde ulasabiliriz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
Adem özkan, Bir saat önce yazdı:

Merhaba beyler

bende 500 testo 400 bolde 30-40 dana küründeyim tam 2 hafta doldu ama hiç etkı hıssetmıyorum ne iştah ne güç kür öncesi gıbıyım  sizce bormalmı daha erkenmı ???? Urunler generics pharma orhınallını kontrol ettım orjınal cıktılar   

Help

help please 

üzülerek söylüyorum generic pharma çöp değil çöp ürünün bayrak tutanıdır.muhtemelen bilgisizliğinden böyle bir seçim yaptım ama bırak seni ileri taşımayı geri götürür.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adem özkan    2
DeMoNhUnTeR, 7 dakika önce yazdı:

İade veya farklı marka ile değişim iste

Kontrolde orjınal cıkmıstı tam 2 hafta oldu küre baslayalı bır hafta daha beklemelımıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adem özkan    2
DeMoNhUnTeR, 12 dakika önce yazdı:

İade veya farklı marka ile değişim iste

Sadece testo ve boldenın ıcın 2 hafta erkenmı etkı ve guc artısı acısından yoksa normal mi ???? 

Danabol baska marka  acaba omu calısmıyor  onu sorgulatamamıstım usa laboratuar yazıodunustunde 100 tabletlık bı kutudaydı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1-danabolun tadına bak ilaç acılığı olması lazım direk dilini uyuşturcak  eğer yoksa nişasta tableti 
2-total testo  testi yaptır testonun çalışıp çalışmadığını öğrenirsin
3-boldenonu hemen anlamak mümkün değil zamanla kan değerlerini yükseltir hayalarda sıkılaşma damarlanma görülür genelde 10. haftadan sonra olur bunlar.

Ben generics  kullanıp verim alanlardanım ama kullanıp hiç verim almayanlarda var her zaman dediğim gibi güvenilir kişi bulun marka önemli değil genericsi X kişisi satar çok güzel çalışır ama Y kişisi satar hiç çalışmaz  marka önemli değil satıcı önemli.

tarihinde büyümehormonu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adem özkan    2
büyümehormonu, 2 dakika önce yazdı:

1-danabolun tadına bak ilaç acılığı olması lazım direk dilini uyuşturcak  eğer yoksa nişasta tableti 
2-total testo  testi yaptır testonun çalışıp çalışmadığını öğrenirsin
3-boldenonu hemen anlamak mümkün değil zamanla kan değerlerini yükseltir hayalarda sıkılaşma damarlanma görülür genelde 10. haftadan sonra olur bunlar.

Ben generics  kullanıp verim alanlardanım ama kullanıp hiç verim almayanlarda var her zaman dediğim gibi güvenilir kişi bulun marka önemli değil generics  

1 noyu hemn denıyorum usta

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pavel    46

iğnelerin etkisi 3 hafta sonra hissedersin ama danabol çok hızlı kana karıştığı için etkisini şimdiye kadar alamamak sahte ürün işaretidir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adem özkan, 2 saat önce yazdı:

Nişasta tadı var 😒

NİŞASTA TADI VARSA GEÇMİŞ OLSUN KESİN SAHTE BEN DANABOLU AĞZIMA KOYAR KOYMAZ TÜKÜRÜYORDUM İNANILMAZ ACI DİLİMİ UYUŞTURUYORDU.Ama generics değil dedin danabole, sen gidip dediğim testi yaptır özelde 35 tl felan olması lazım bakarsın testo bolde çalışır   ama danabole sahteyse diğer ürünlerinde sahte olması yüksek olasık  satıcına durumda bahset hiç kıvırtmasın danabolü sahte değiştir paranı iste eğer vermezse ifşa gruplarında paylaşırsın konuşmalarını. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adem özkan    2
büyümehormonu, 14.07.2018 - 20:44 yazdı:

NİŞASTA TADI VARSA GEÇMİŞ OLSUN KESİN SAHTE BEN DANABOLU AĞZIMA KOYAR KOYMAZ TÜKÜRÜYORDUM İNANILMAZ ACI DİLİMİ UYUŞTURUYORDU.Ama generics değil dedin danabole, sen gidip dediğim testi yaptır özelde 35 tl felan olması lazım bakarsın testo bolde çalışır   ama danabole sahteyse diğer ürünlerinde sahte olması yüksek olasık  satıcına durumda bahset hiç kıvırtmasın danabolü sahte değiştir paranı iste eğer vermezse ifşa gruplarında paylaşırsın konuşmalarını. 

Testo ıle boldenonum calısıp calısmadıgını anlamak ıcın kan tahlılı yaptıracagım 17 gün oldu baslayalı küre  tahlılde sadece total testoya baktırmam yeterli mi ???  Ve calıstıgını nasıl anlarım hamgı degerlerde olmalı ?? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

düzenli hemogram takibi yaptırmadıysan (doğal değerler + sadece testo kullanıldığı dönemdeki değerler+testo-bolde kullanılan dönemdeki değerler)

boldenin çalışıp çalışmadığını anlaman mümkün değil. Hissiyatla kürün ilerleyen sürecinde (tabi burada tecrübe de önemli) anlayabilirsin.

testo için yapılması gereken basit, total test sonucu yeterli olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
emre oktay    9
Adem özkan, 14.07.2018 - 14:18 yazdı:

Merhaba beyler

Help

help please 

kaç hafta sürücek kürün? ve toplam mg leri nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.