Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sayrox

Boxer markanız

Önerilen İletiler

Sayrox    60

Selam arkadaşlar eski iç çamaşırlarımı attıktan sonra rahat konforlu bir boxer bulamadım ya Polyesteri çıkıyor ya xxl diye alıyorum ufak geliyor yada merdiven çıkarken rahatsız ediyor. 

Marka ve bu boxer secimi nasıl yapılır tavsiye alalım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.478

Blakspade iyidir özellikle modal karisimi olanlar... :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben 3tlye bimden comfort family alıyorum  xxl  alıyorum bol olsun diye bol olunca sorun olmuyor, ama en iyisi CALVIN KLEIN ama pahalı , orta düzey tutku markası 9 tl felan oda alınabilir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Klad    11

bu işte en iyi eros markasıdır dagi firmasıyla birilikte çıkarıyor %100 modal kumaştan uretiliyor. 3 paketler halinde 60 tl gibi fiyatları var. alırsan pişman olmasın ne lastiklerine bişey olur nede kumaşına rahatlığıda extra konfor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rex    5

Tamda bu aralar araştırdığım bir konu oldu bu. Zira kız arkadaşım şuan ki lerden memnun değil. Başlık açılmışken bende yardım isteyeyim bu konuda. Şimdiye kadar hep bol giydim ama bundan sonra biraz daha dar olsun istiyorum. Ve öyle kötü bişeyde giymek istemiyorum. Sizden istediğim tavsiyelerinizi benim içinde yazar mısınız. Kaliteli ve üzerime oturan boxer kullanmak istiyorum. Yardımlarınıza talibim bu konuda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71

Eros modal karışımlar  yinede dar rahatsız edebilir hele bu havalarda bi beden büyük almak akıllıca zaten likralı olduğu için sıkı duruyor 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60

Cazador boxer aldım mavi ve siyah renk gayet iyi yalnız yıkamadan benim gibi bu sıcakta giyerseniz sıkıntı :)

Bimden comfort family aldım modal kumaş 10 tl ye 2 boxer ilk bi fiyata şaşırdım giydikten sonra 1 gün testis ağrıları yaşattı bana bu boxer tam bi plastik sakın almayın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sayrox    60

@Hakarakikiri bu mal bi harika dostum bugün Malabadi aldım hakikaten kaliteli bir ürün %100 pamuk olanlardan aldım  m beden 14 tl biraz büyük ama çok iyi bir ürün sen hangisinden giyiyorsun nerden aldın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hakarakikiri    39
Sayrox, 54 dakika önce yazdı:

@Hakarakikiri bu mal bi harika dostum bugün Malabadi aldım hakikaten kaliteli bir ürün %100 pamuk olanlardan aldım  m beden 14 tl biraz büyük ama çok iyi bir ürün sen hangisinden giyiyorsun nerden aldın

Pazardan seri meri bilmiyom :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.