Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Delipanter00

Ilk kürümün pct'si ve hakkinda düşüncelerim. help!

Önerilen İletiler

Delipanter00    175

Selam degerli forum uyeleri ve yöneticiler. Bildiginiz gibi 10 hafta 500mg test e. Ve 3 hafta 30mg danabol kullanmistim. Kürü bitireli 26 gün oldu ve ben 21. Günde pct ye başladım. Bu test sonuclarini son igneden 16 gün sonra yaptirmistim. Maalesefki yasadigim bolgedeki saglik hizmetleri dandik oldugundan baska yere falan gonderdiler sonuclari ve bu gün anca elime ulaştilar.

6 gündür 50mg clomen ve 40mg nolvadex kullaniyorum. E2 seviyesi referans araliginda olmasina ragmen bana biraz yüksek geldi, aynı şekilde prolaktinde. Sizin kanaatinizce e2 ve prolaktinle oynamama gerek varmi? Testi yaptirali 10 11 gün oluyor, e2 kendi kendine düşmüş olabilirmi bu süre icerisinde? 

20180712_153429.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

corey    40

bu test sonuçları pct sonrasında alınmışsa pct olmamış demektir. çünkü lh ve fsh düşük. eğer pct sonrası alınmış bir  sonuç ise pct ye devam etmelisiniz. ayrıca  pregnly neden kullanmadınız merak ettim. testislerinizdeki su anki küçülme durumunu paylaşırsanız sevinirim. 

estradiol ve prolaktin konusuna gelince. ikisi de normal. müdahale etmeye gerek yok. cinsel ilişki ve mastürbasyon sonrasıda prolaktin değerleri referasns değerleri aralığı içinde böyle artabiliyor, hatta meme uçlarınızla kendi kendinize ellemeyle bile prolaktin değerleri bu şekilde artabilir. ama dediğim gibi referans değerleri asla aşmaz. çok değişik bir vücudumuz var. şu anki değerler sorun teşkil etmeyecektir. estrojen yüksekliğinden çok rahatsız olursanız. elinizde armotaz inhibitörü varsa çeyrek almanız yetecektir. prolaktin için de bir süre mastürbayon ya da cinsel ilişkiyi ( bir hafta kadar bırakın) değerler düşeceltir. tabi daha öncesinde deca ya da trenbolon kürü deneyimi yaşamamışsanız. genelde bu kürlere girenlerin yıl içinde prolaktin nirvanaları yaşamaları kaçınılmaz oluyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
corey, 1 saat önce yazdı:

bu test sonuçları pct sonrasında alınmışsa pct olmamış demektir. çünkü lh ve fsh düşük. eğer pct sonrası alınmış bir  sonuç ise pct ye devam etmelisiniz. ayrıca  pregnly neden kullanmadınız merak ettim. testislerinizdeki su anki küçülme durumunu paylaşırsanız sevinirim. 

estradiol ve prolaktin konusuna gelince. ikisi de normal. müdahale etmeye gerek yok. cinsel ilişki ve mastürbasyon sonrasıda prolaktin değerleri referasns değerleri aralığı içinde böyle artabiliyor, hatta meme uçlarınızla kendi kendinize ellemeyle bile prolaktin değerleri bu şekilde artabilir. ama dediğim gibi referans değerleri asla aşmaz. çok değişik bir vücudumuz var. şu anki değerler sorun teşkil etmeyecektir. estrojen yüksekliğinden çok rahatsız olursanız. elinizde armotaz inhibitörü varsa çeyrek almanız yetecektir. prolaktin için de bir süre mastürbayon ya da cinsel ilişkiyi ( bir hafta kadar bırakın) değerler düşeceltir. tabi daha öncesinde deca ya da trenbolon kürü deneyimi yaşamamışsanız. genelde bu kürlere girenlerin yıl içinde prolaktin nirvanaları yaşamaları kaçınılmaz oluyor.

Hocam selamlar, son igneyi vurduktan 16 gün sonra yaptirdim bu testi fakat dedigim gibi dandik bir ilcede yasadigim icin hastanenin problemleri dolayisiyla elime 26. Gün, yani bu gün ulaşti. Pct ye son igneden 21 gun sonra basladim.  5 6 gündür nolva ve clomen iciyorum. Testislerde kücülme varmi yokmu bilmiyorum, biraz garip bir anlatim olucak ama kamişi tuttugumda ucu elimden 3 4 cm falan artiyordu hala ayni gibi birsey. Bu nedenle pregnly kullanmak istemedim. Bu test sonuclari elime gecmeden pct ye baslamak zorunda kaldim yoksa cok gec kalicaktim. Yukaridada dedigim gibi 6 gundur falan nolvadex, clomen ve buna ilave vitamin mineraller falan iciyorum. Bunun yaninda birsey yapmam gerekirmi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    40
Delipanter00, 12.07.2018 - 17:57 yazdı:

Hocam selamlar, son igneyi vurduktan 16 gün sonra yaptirdim bu testi fakat dedigim gibi dandik bir ilcede yasadigim icin hastanenin problemleri dolayisiyla elime 26. Gün, yani bu gün ulaşti. Pct ye son igneden 21 gun sonra basladim.  5 6 gündür nolva ve clomen iciyorum. Testislerde kücülme varmi yokmu bilmiyorum, biraz garip bir anlatim olucak ama kamişi tuttugumda ucu elimden 3 4 cm falan artiyordu hala ayni gibi birsey. Bu nedenle pregnly kullanmak istemedim. Bu test sonuclari elime gecmeden pct ye baslamak zorunda kaldim yoksa cok gec kalicaktim. Yukaridada dedigim gibi 6 gundur falan nolvadex, clomen ve buna ilave vitamin mineraller falan iciyorum. Bunun yaninda birsey yapmam gerekirmi?

Anladığım kadarıyla test sonuçları pct öncesi sonuçları... yapmanız gereken şu an yeni bir test yaptırmak..  zaten anlattığınıza göre pct yapmışsınız ve söz konusu ilaçları kullanmışsınız bu kullanım sonrasında lh ve fsh degerlerinizin çoktan düzelmiş olduğunu görecekseniz. testislerin kuçulup küçülmediğini anlamanın en kolay yolu şudur: aşağıdan yukarı doğru ittiğinizde küçülmüş testisler extradan bir çaba sarfetmeksizin ivedilikle yukarı çekilirler. küçülmemiş testisi yukarı itelemek bir hayli güçtür.

bu şekilde anlayabilirsiniz...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame    62

İlaçların içinde uzun ester var belli ki ben sustanon kullanmıştım ester süresi 21 gün 23.günde testom 1e inmişti. Muhtemelen ilacın içinde enanthate yerine undekanoat vardı.

Şunu da yazayım eğer kürünüzde tren yada deca yoksa prolaktin yükselmez yükselmesi için östrojenin yükselmesi gerekir yani prolaktin yüksek östrojen düşük olayı olamaz. Östrojeni baskılayarak prolaktinide baskılayabiliriz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Pct yi bitireli 15 20 gun falan oluyor yinede tesekkurler. Pzartesi gidip yeniden bir kan testi yaptiricam hormonlar yerine geldi gibi hissediyorum. Dalga sabahlari taş gibi oluyor ama tabi en dogru sonuc kan testinde cikar. Onunda sonuclari ciktiginda paylasirim zaten buradan. Tekrarda tesekkurler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gezadam    1
Delipanter00, 31.08.2018 - 17:30 yazdı:

Pct yi bitireli 15 20 gun falan oluyor yinede tesekkurler. Pzartesi gidip yeniden bir kan testi yaptiricam hormonlar yerine geldi gibi hissediyorum. Dalga sabahlari taş gibi oluyor ama tabi en dogru sonuc kan testinde cikar. Onunda sonuclari ciktiginda paylasirim zaten buradan. Tekrarda tesekkurler.

@Delipanter00 Hocam selamlar ....  Detaylı olarak pctnizden bahsedebilir misiniz ? Test yaptırdınız mı LH-FSH değerleriniz ve cinsel yaşamınız ne durumda şu anda ? ---

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
gezadam, 12 saat önce yazdı:

@Delipanter00 Hocam selamlar ....  Detaylı olarak pctnizden bahsedebilir misiniz ? Test yaptırdınız mı LH-FSH değerleriniz ve cinsel yaşamınız ne durumda şu anda ? ---

Pct surecim;

4hafta 50/50/50/25mg clomen ve yine 4 hafta 40/40/30/20mg seklinde nolvadex kullanarak gecti. Pct suresince kurde kullandigim multivitaminlerin aynilarini kullandim diyebilirim. Ayrica sunuda belirtmek isterimki ben pct ye son testo ignesinden 21 gun sonra basladim. Bu bekleme suresinde de mct urunlerine devam ettim. Suanda kendimi hormonal acidan eskisi gibi normal hissediyorum. Cinsel yasamim pek hareketli olmasada gecen ay kiz arkadasimla bir saatte iki kez iliskiye girmistik. Onun haricinde sag ele devam ediyorum ondada demir gibi oluyor dalga. Yani kisacasi eski halimle ayni gibiyim diyebilirim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gezadam    1

İyi sevindim sizin adınıza.  Anladığım kadarıyla pregnly veya herhangi bir hcg ürünü de kullanmadınız , doğru mudur ? Bir de test yaptırdınız mı pct sonrası , özellikle lh-fsh leri merak ediyorum ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Tamoksifen 30 30 20 20

Klomen 50 50 25 25 yeterli olurdu bu tamoksifen çok nalet birşey 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
gezadam, 3 saat önce yazdı:

İyi sevindim sizin adınıza.  Anladığım kadarıyla pregnly veya herhangi bir hcg ürünü de kullanmadınız , doğru mudur ? Bir de test yaptırdınız mı pct sonrası , özellikle lh-fsh leri merak ediyorum ?

Pct den sonra test yaptirma firsatim olmadi fakat birkac aya yeni bir kure girme hevesim var. Bu sebeple yakin bir zamanda kan testi yaptirmam lazim tekrardan. Yaptirdigimda en guncel sonuclari paylasirim unutmazssam👍🏻

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.