Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

fitahmet

İlk kür için bu düzen nasıl arkadaşlar

Önerilen İletiler

fitahmet    0

12 hafta test e (haftalik 250 mg)

10 hafta boldenone (haftalik 200 mg)

40 gun danabol (gunluk 30 mg)

Anti jinekomasti nolvadex

Durum gerektrirse Pregnyl

60 tabletlik koruyucu thostle

ortalama günlük kalori : 3000

Şuam ki vucut değerlerim : Kg 74 Yağ oranı %12

Sizce bu kürün sonunda kaç kilo ya çıkarım 12 haftada ? ve yağ oranım ne kadar artar ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

roidmax    52

Kür içinde anti jinekomasti için 2 günde 1 yarım tablet Arimidex kullanın.

Milk Thistle vücutta östrojen reseptörlerini tetikleyebiliyor bazı durumlarda. Yerine NAC kullanın.

3000 kalori bulk kürü için az. Hele ki boldenon acıktıracak 3000 kalorilik yiyecek size az gelebilir.

Yağ oranı artması yediğiniz yiyeceklere ve sizin o yiyecekleri kullanmanıza bağlı. Yeterli antreman olmazsa karbonhidratlar da depolanmaya başlar. Kürde bulunan Dianabol su tutumu sağlar, yağ tutumu değil.

Kilo artması yine size, yani antremanınıza ve büyük ölçüde beslenmenize bağlı. 12 hafta sadece Testo kullanıp 7 kilo kas kütlesi alan biliyorum. 2 kilo alan da biliyorum.

Steroidler sizin beslenme ve antreman planınızdan alacağınız verimi maksimize edecek bir şeydir. Yani tüm alacağınız verim beslenme ve antreman planınıza bağlı.

PCT'yi nasıl yapmayı planlıyorsunuz ?

Yaş, boy ve spor geçmişi gibi bilgileri bizimle paylaşır mısınız ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.356

Hacim olarak 5-10 kg arası beslenmeyi hiç kesmeyin. sıkı diyetle iyi sonuç alırsınız folli 344 + ghrp6 kullanın büyümek istiyorsanız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fitahmet    0

hocam yorumunuz için tşk kürler yaş 20 boy 1.78 spor geçmişi 2.5 yıl kilo 74 yağ %12

Beslenmemi sıkı tuta bilirim bunun için bütçem hazır aksatmadan yerim kalorimi alırım sorun değil

İdmanımıda sıkı yaptığımı düşünüyorum laylaylom idman yapanlardan değilim sizce ortalama ne kadar kalori almalıyım ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fitahmet    0

foli ve ghrp eklersem ne kadar fark eder hocam ? ayrıca bu kürü sanırım kalçadan yapılıyormuş kalçadan da kendi başımıza yapamıyoruz galiba eczanede bulamadım o işi nasıl yapacağım bilmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.356
foli ve ghrp eklersem ne kadar fark eder hocam ? ayrıca bu kürü sanırım kalçadan yapılıyormuş kalçadan da kendi başımıza yapamıyoruz galiba eczanede bulamadım o işi nasıl yapacağım bilmiyorum

viewtopic.php?f=23&t=1005

ei1.png

çok farkeder öyle desem kafi sanırım ama beslenme zayıf olursa sonuç beklemeyin hiç bir ilaç yada kürden.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fitahmet    0

günlük kalorimi kaliteli karb ve protein ile alacağım hocam o yandan şüpheniz olmasın yani 3 aylık kür için sade beslenme için 2 3 bin lira koya bilirim yeteceğini düşünüyorum.

İlaçlar için ise yukarıda yazdıklarımı 750 TL gibi bir fiyata anlaştım

şuan için tek sıkıntım var iğneyi yapacak kişi bulmak onu bulamıyorum bir türlü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    234

750 tl bu küre çok fazla hocam. 150 tl boldenon 100 tl testosteron hadi 100 tl de danabol desek 350 tl bu kürün maksimum maliyeti... Hatta 300e bile bulunur.

Gelelim nolvadex 10 tl preginyl 10 tl milk thistle 30 tl ise senin en fazla 400e mal etmen gerekir ki bence bu bile fazla..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidmax    52

İnşallah 600 TL içinde en azından kür içinde kullanacağın vitaminler, mineraller, koruyucular ve PCT ilaçları dahildir. Eğer bunlar da ekli değilse arkadaşlar haklı biraz yüksek fiyat verilmiş. Ancak senin alacağın destekten için rahat ise bize de sadece sana iyi bir kür dilemek kalır. Her zaman sorularına cevap vermekten mutluluk duyarız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.356

ürün markaları nedir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.