Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Merhaba hayırlı günler tren e ve sustanon kullanmayı düşünüyorum tren kurunde yan etkiyi minimuma indirmek için ne gerekli 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TheShoulder, 5 saat önce yazdı:

Önce ''Tecrübe''...  soruya bakılırsa eksiğiz..

Deca bolde hepsini kullandım ama treni ilkkez kullanıcam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheShoulder, 25 dakika önce yazdı:

Prolaktini ve e2 kontrol altında tutmalısınız armidex ve cabaser ile  

Treni piramit yapmayı düşünüyorum ilk hafta 100 ikinci 200 böyle 400 e kadar çıkarmayi planlıyorum pazartesi cuma cabaser 0.5 4 günde bir armidex uygunmudur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheShoulder, 47 dakika önce yazdı:

Enanthate diyorsun 100-100 nasıl arttıracaksın Ace mi enanthate mı ? 2 ginde bir yarım armidex haftada bir yarım caba uygun bence

1 ccde 200 mg tren oluyor ben 0.5 cc ile başlıcam ilk hafta 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

Uzun esterli steroidleri kisa döngulerde arttirmak veya azaltmak anlamsiz ve gereksiz bir istir.Uzun esterli steroidlerde sabit ve devamli dozlar gelisimi dengeli bir sekilde sağlar.İnis cikis dalgalanma olmadan kararlilik icin tercih edilir.Bence ilk 4_5 hafta 200 ml son 4-5 hafta da 400 gidin....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 2 dakika önce yazdı:

Uzun esterli steroidleri kisa döngulerde arttirmak veya azaltmak anlamsiz ve gereksiz bir istir.Uzun esterli steroidlerde sabit ve devamli dozlar gelisimi dengeli bir sekilde sağlar.İnis cikis dalgalanma olmadan kararlilik icin tercih edilir.Bence ilk 4_5 hafta 200 ml son 4-5 hafta da 400 gidin....

Peki kaç hafta kullanmamı onerirsiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheShoulder, Bir saat önce yazdı:

Hiç gerek yok böyle fantezilere çak 250 mg  10-12 hafta keyfine bak..

Büyütür umarım boy 192 olduğu için dolduramadım hiç vucudu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
turkbalasi_0, 9 saat önce yazdı:

Peki kaç hafta kullanmamı onerirsiniz 

8-10 hafta arası kullanabilirsin.Ben 10 hafta kullanıyorum tabi geçmiş tecrübem var.Senin trenbolon kullanma geçmişin olmadığı için vucudunun ne tepki vereceğini ve yan etkilerini kaldırabileceğini bilemiyorum.Onun için 8 hafta ve düşük doz sabit olarak kullan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anladım teşekürler peki hangi markayı onerirsiniz

metinav, 31 dakika önce yazdı:

8-10 hafta arası kullanabilirsin.Ben 10 hafta kullanıyorum tabi geçmiş tecrübem var.Senin trenbolon kullanma geçmişin olmadığı için vucudunun ne tepki vereceğini ve yan etkilerini kaldırabileceğini bilemiyorum.Onun için 8 hafta ve düşük doz sabit olarak kullan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
turkbalasi_0, 17 dakika önce yazdı:

Anladım teşekürler peki hangi markayı onerirsiniz

Marka önermiyorum çünkü sahte çok.Çalışan ve doğru dozajda etken madde içeren steril her marka olabilir...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Abo23
      Öncelikle selamın aleyküm 
      yeni bir küre başladım önerilerinizi bekliyorum  
      1 hafta 250trenbolene 250 testo 250 boldenon 250 rimobolon  günlük 100mg anapol 
      2 .3.4 hafta 500 tren 500 testo 500 boldenon
      500 rimobolon  olarak devam edecem  su an ikinci hafta bitti 3 haftaya başladım 82 kiloyum önerisi olan herkesin değerli yorumlrını bekliyorum 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.