Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Benveyt

Sustanon ve primabalon kuru

Önerilen İletiler

Benveyt    1

4 yildir ağırlık çalışıyorum.4 ay ara verdim tekrar spora dondukten iki ay sonra Steroid kullanmaya karar verdim. Çünkü ne yapsam güç artmiyor ve vücut gelişmiyordu ve sürekli kendini yorgun hissediyordum.testestoronu olcturdugumde degeri hep alt sinirda çıkıyordu. Onun haricinde başka bir sıkıntım yoktu ve bende Steroid kullanmayı denemeye karar verdim.İlk başta haftada bir iğne sustanon vurdum. Dördüncü hafta, haftayı ikiye bölerek iki adet primabalonu küre ekledim.  6. hafta sustanonu kestim. Çünkü göğüs meme çevresinde küçük şeyler oluştu ve aşırı sinirli yapıyordu.  primobolonu 300 mg ma çıkarıp sekiz haftaya tamamlayacağım.vucut olarak yağlı sayılırım.sormak istediğim soru, bu kuru bu şekilde tamamlamam uygun olur mu.primabolon kendimi çok iyi hissetmeme sebep veriyor.gucum neredeyse ikiye katladim.kilo artisim olmadı.sadece yüzde şişme var. Kas olarak birşey demek istemiyorum.kurde sustanonda 6 . Hafta tamamladım, primobolondada sekizinci haftayı tamamlamama 3 hafta var. Kur sonrasında pct olarak ne önerirsiniz.kur içi diyette nelere dikkat edilmeli

tarihinde Benveyt tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet aslında sorunun cevabı yazdıklarının içinde bu kadar karmaşanın içinde neden daha sağlıklı düşünüp kendini bu yönde motive etmıyorsun kendi hayatın kendı sağlıgın herkes yapıyor bende yapmalıyım dıye dusunmek yerıne şartları oluşturmak için çaba göstermek daha mantıklı degıl mı acele etme suan bunları unut ve normal sporunu yap daha zamanın var 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
Benveyt, 5 saat önce yazdı:

4 yildir ağırlık çalışıyorum.4 ay ara verdim tekrar spora dondukten iki ay sonra Steroid kullanmaya karar verdim. Çünkü ne yapsam güç artmiyor ve vücut gelişmiyordu ve sürekli kendini yorgun hissediyordum.testestoronu olcturdugumde degeri hep alt sinirda çıkıyordu. Onun haricinde başka bir sıkıntım yoktu ve bende Steroid kullanmayı denemeye karar verdim.İlk başta haftada bir iğne sustanon vurdum. Dördüncü hafta, haftayı ikiye bölerek iki adet primabalonu küre ekledim.  6. hafta sustanonu kestim. Çünkü göğüs meme çevresinde küçük şeyler oluştu ve aşırı sinirli yapıyordu.  primobolonu 300 mg ma çıkarıp sekiz haftaya tamamlayacağım.vucut olarak yağlı sayılırım.sormak istediğim soru, bu kuru bu şekilde tamamlamam uygun olur mu.primabolon kendimi çok iyi hissetmeme sebep veriyor.gucum neredeyse ikiye katladim.kilo artisim olmadı.sadece yüzde şişme var. Kas olarak birşey demek istemiyorum.kurde sustanonda 6 . Hafta tamamladım, primobolondada sekizinci haftayı tamamlamama 3 hafta var. Kur sonrasında pct olarak ne önerirsiniz.kur içi diyette nelere dikkat edilmeli

Bence kürü bitir düzgün bir pct yap lh fsh prolaktin total testosteron e2 testi yaptır sonucu burada paylaş sana pct ilacı ve dozu önerelim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Benveyt    1
emintr33, 22 saat önce yazdı:

Bence kürü bitir düzgün bir pct yap lh fsh prolaktin total testosteron e2 testi yaptır sonucu burada paylaş sana pct ilacı ve dozu önerelim. 

Teşekkürederim cevabınız için. Sustononu kullanmayacağım.cok sinirli yapıyor. Zaten 6. İğne kullanıldı.primaboluna 3 yada dört hafta devam edeceğim. Yada bilmiyorum sustononu yaptığı sinire rağmen kullanmalımiyim. Onunda sekizinci haftaya tamamlamalimiyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    271

Sustanon kullanmamak gibi bi şansınız yok çünki testosuz kür olmaz. Rimobolan sayıf bi ilaç ama yine de risk oluşturur. Ben olsam test. Enanthate devam eder primoyla 12 yada 14 haftaya kürü tamamlardım. Sinir için konuşursak testosteron kullanımında olur ama önüne geçilemeyecek bişey değil. Ama önce keşke bi araştırma yapsaydınız. Başarılar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Benveyt    1
Mhmt38, 23.06.2018 - 16:08 yazdı:

Sustanon kullanmamak gibi bi şansınız yok çünki testosuz kür olmaz. Rimobolan sayıf bi ilaç ama yine de risk oluşturur. Ben olsam test. Enanthate devam eder primoyla 12 yada 14 haftaya kürü tamamlardım. Sinir için konuşursak testosteron kullanımında olur ama önüne geçilemeyecek bişey değil. Ama önce keşke bi araştırma yapsaydınız. Başarılar 

Haklısınız, mecburen acele etmek zorunda kaldım. Ve eczane ürünleri kullandım.sustanon ve primabalon çok etkili gelmedi bana. Sustononun özellikle dalgalı etkisi rahatsız edici.Bu ara kol haric Ölçülerim 4 cm arttı ama vücut çok sert değil.su olup olmadığını bilemiyorum.gorunuste sıkı görünmüyor kilo da almış değilim bu ara.belki bir iki kilo. İlk kurum ve çok korkmama ragmen herşeyi kabullenerek girdim. Öncesinde testom zaten sınırda çıkardı.dusuk yani. Çok şey yaptım ama arttıramadım. Bu sporu yıllardır yapmama rağmen görünüşte, yapmayanlardan bir farkım yoktu.velasil en basit diyebileceğim kuru seçtim.guc gerçekten arttı.olculer daha iri.ama dediğiniz gibi hazırlık yaparak girseidim çok farklı olurdu.daha etkili ilaçlar kullanabilirdim örneğin primo yerine boldenon gibi.Suan iştahım yok ve yiyemiyorum. Buda çok kötü.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.