Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ericnicola

Ilk kür deneyimim

Önerilen İletiler

Ericnicola    9

Merhaba abilerim ve kardeşlerim ben 20 yaşındayım 1.76 boyun ve 88 kilogram geliyorum 4 yıldır spor yapıyorum 120 kg dan düştüm hiç bir kür deneyimim yok ilk kez kür yapacağım ve psikolojik sorunlarımın da etkilediği nedenlerle risk alıp Testo prepionat tren acetat masteron winstrol clen kürüne girmeyi düşünüyorum  bu söylediklerimi kullanmış vücudunda ne gibi yan etkileri ve ne gibi sonuçlar elde ettiğinizi söyler misiniz ve nasıl kullanacağımı bilmiyorum 

pazartesi 2mg Testo 1mg masteron1mg tren

çarşamba 1mg Testo 1mg masteron 1mg tren

cumartesi 1mg Testo 1mg masteron 1mg tren 

yapmayı düşünüyorum 

tarihinde Ericnicola tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

fvx    101

ilk kür için çok sert bir kür ayrıca ilaç miligramlarını yazmayı bilmeden küre girmen sana faydadan cok zarar saglayacaktır , illede gircem diosan 300mg testo propionat haftalık yeterli 

telefon vermek yasak dostum hemen sil mesajını bence , forumda biraz araştırma yapabilirsin ya da bu konuya yaz cevaplayalım hep beraber 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
fvx, 2 saat önce yazdı:

ilk kür için çok sert bir kür ayrıca ilaç miligramlarını yazmayı bilmeden küre girmen sana faydadan cok zarar saglayacaktır , illede gircem diosan 300mg testo propionat haftalık yeterli 

telefon vermek yasak dostum hemen sil mesajını bence , forumda biraz araştırma yapabilirsin ya da bu konuya yaz cevaplayalım hep beraber 

Güzel ve metanetli uyarınızdan forum kurallarına destek olmanızdan sebep teşekkür ederim.

@Ericnicola size gelince normalde uyarmadan yapmam gerekirdi zira bir daha bu yönlü bir bireysel iletişim konusunda mesajınızı görürsem engellerim kullanıcı datanızı bilginiz olsun. Ben bıktım bu uyarıları yapmaktan yardımcı olmaya çalışan birini görünce hemen armut piş ağzıma düş hiç beklemeyeyim hemen cevap alayım en güzel cevabı alayım egonuz dan gerçekten bıktım. Doğru olan sadece sizin hızlı ve en net cevabı almanız mı ? Yoksa bekleyip sizin konu hakkında bu topic altında tüm bilgiyi edinmeniz ve sizden sonra gelecek aynı konudan müzdarip tüm üyelerin bu konudan faydalanabilmesi mi ? Lütfen artık bencil olmayın hep ban hep bana durumundan vazgeçelim hep birlikte bilgi paylaşımına yönlenelim.

Konunuza gelecek olursak ben 10 yılımı (amatör ve pro. dönemim) bu spora verdim yaptığım kürlerin sayısını unuttum ama hala tren kullanırken 1000 kere düşünüyorum ilk kürden tren cesaretini size veren kim yada nedir bilmiyorum ama hiç doğru bir seçenek değil.

Keyifli forumlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byleo    18

treni , bilimin ustunden girip altindan cikmis ertug evrekli gibi  bir uzman bile kullanmiyor sana kim onerdiyse acilen o hocadan uzak dur..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byleo, 7 saat önce yazdı:

treni , bilimin ustunden girip altindan cikmis ertug evrekli gibi  bir uzman bile kullanmiyor sana kim onerdiyse acilen o hocadan uzak dur..

aslında buda çok önemli bir bilgi demekki trren olmadan da çok büyük kütlelere sahip olunabiliyormuş bu bilgiyi hangi kaynaktan bulabilirim başka

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Big_ramy    14
byleo, 7 saat önce yazdı:

Ertuğ hocanın her küründe tren olur:) gecenki küründe 700 mg tren acetat aldı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byleo    18
Big_ramy, 38 dakika önce yazdı:

Ertuğ hocanın her küründe tren olur:) gecenki küründe 700 mg tren acetat aldı 

evet kullaniyor suan ama ilk kurlerinde yoktu , aslinda ben yanlis yazdim biraz cumleyi , ama sunuda soyleyim ertug hoca her defasinda dillendirmistir tren kullanirken halen cekinerek vs kullanirim diye her vucut  treni tolere edemez.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Big_ramy    14
byleo, 16 dakika önce yazdı:

evet kullaniyor suan ama ilk kurlerinde yoktu , aslinda ben yanlis yazdim biraz cumleyi , ama sunuda soyleyim ertug hoca her defasinda dillendirmistir tren kullanirken halen cekinerek vs kullanirim diye her vucut  treni tolere edemez.

Ben mesela trenin hiç bir yan etkisini yaşamıyorum bünye meselesi ha boldenon kullanmısım ha tren yan etki farkı sıfır.Mesela insanlar gunde 3 clen aldımı kalbi zangır zangır atar elleri titrer ben 8 tane alıyorum parmağım bile titremez:) dediğşn gibi bünye meselesi

tarihinde Big_ramy tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
byleo, 13 saat önce yazdı:

Tren kullanmaz, amcasının oğlu ment kullanır :) Trenbolon sert bir roid ve belli seviyeye ulaşmayan insanların kullanması akılsızlık olur.Yoksa vucut tolere ettikten sonra diğerlerinden bir farkı yok.Yeni başlayanlar only testo yada basit bir anabolikle devam etmeliler...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.