Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

limon

Medivia pharma?

Önerilen İletiler

limon    3

arkadaşlar selam medivia pharma hiç duydunuz mu hakkındaki düşünceleriniz neler ? sadece medivia olarakta biliniyor olabilir.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

limon    3

medivia tren acetat temin ettim, iki enjeksiyon vurdum bugun ücüncü gün her hangi bir degisiklik hissetmedim. sıcaklık basması, terleme, öksürük olmadı, kaslardaki sertlikte aynı. sahte olma ihtimali nedir sizce ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
tokyo, Bir saat önce yazdı:

bi 4 hafta geçsin sabret biraz, kaça aldın dostum ürünleri

Tren a dan bahsediyor

6 . 7. Enjeksiyonu bekle değişiklik olmazsa sahtedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
limon    3

tren ace hemen kana karisip kendisini yan etki olarak bile olsa hızlıca hissettiren bi ilaç, su vakte kadar birsey hissetmedim dört gün oldu, watson ace almayi dusunuyorum patladık açıkcası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tokyo    2

@Winshan ben şuan kullanıyorum 2. hafta bitti tren kürü bakalım sonuçları ne olacak pek piyasada bulunmayan bir ürün referans üzerine aldım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
limon    3
tokyo, 8 saat önce yazdı:

@Winshan ben şuan kullanıyorum 2. hafta bitti tren kürü bakalım sonuçları ne olacak pek piyasada bulunmayan bir ürün referans üzerine aldım.

her hangi bir etki gördün mü hocam yan etki vesaire ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tokyo    2

@Winshan eet,tren den dolayı kardioda çok zorlanıyorum ama öksürme yok terleme oluyor 2.hafta olmasına rağmen gözle görülür bir güç artışı oldu libido da artış var.hindistan ürünü bildiğim kadarıyla güreşçi bir arkadaştan temin ettim, yanında ghrp2 kombinesi var onunda yan etkilerini görüyorum çok kaliteli deyil ama denemek istedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tokyo    2
TheShoulder, 12.06.2018 - 18:38 yazdı:

Ben ürünü temin ettim. Ardakaşıma kullandırmaya başladım sonuçları paylaşırım 4 hafta sonra teste gidip Testo için çalışıp çalışmadığını söylebiliriz,  fakat anabolizan için bunu söylemek doğru olmaz..

slm hocam gelişimin ne durumda kürün içeriği nedir testler nasıl cıktı\

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
limon    3
TheShoulder, 17.07.2018 - 12:21 yazdı:

Paylaşacağım testi  bu hafta içi

çalışıyor mu hocam ilaç????

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tokyo    2

Valla ben verim aldım test bike yaptırmadım çılışıp çalışmadığına dair güzel hacim verdi 6.haftadayım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Medivia    0

Arkadaşlar Medivia pharma iyi bir üründür kimse işlemiyor demesin taklitlerinden sakının sadece aldığınız ürünleri check edin sahtecilikten uzak durun... Yarışmacılarım var benim medivia pharmayla 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
Mediviapharma, 3 saat önce yazdı:

Arkadaşlar Medivia pharma iyi bir üründür kimse işlemiyor demesin taklitlerinden sakının sadece aldığınız ürünleri check edin sahtecilikten uzak durun... Yarışmacılarım var benim medivia pharmayla 

KULLANICI ADI VE İLK MESAJ BURAYA. Senin şu mesajından sonra bu ne olduğu belli olmayan markayı alan 10 kere düşünsün hangi satıcısın acaba çok merak ettim :D check kodu ile mi anlaşılıyor orjinal doğru ilaç?milleti salak yerine koymaya bıkmadınız

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wolkan_1905    19
Bay-T, 3 saat önce yazdı:

KULLANICI ADI VE İLK MESAJ BURAYA. Senin şu mesajından sonra bu ne olduğu belli olmayan markayı alan 10 kere düşünsün hangi satıcısın acaba çok merak ettim :D check kodu ile mi anlaşılıyor orjinal doğru ilaç?milleti salak yerine koymaya bıkmadınız

öyle demeyin, check kodu varsa kesin içi doludur ! :D

Kendini kanıtlamış ürünlerin çok fazla reklama ihtiyacı yoktur, alacak olan varsa iki kere düşünsün arkadaşlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Medivia    0
Bay-T, 04.12.2018 - 14:02 yazdı:

Kardeşim sana al diyen yok zaten kullanmadan bilmeden bilinçsizce bok atmayın ürünlere yeter işleyip işlemediğini kullananlar iyi biliyor onlara sorabilirsiniz 😉

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BayHayvan    0

"Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz" 

Ziya Paşa...

Sen kendini anlatma,çevrendekinler anlatsın.

Ürünü kullananlar olumlu/olumsuz geri dönüş yapar.Kaliteli mal da kendini sattırır.Senin "mediviapharma" kullanıcı adını alıp burda konuşman daha çok itibar kaybı yapar.Şahsen ben bu ürünü şu manzaradan sonra tercih etmem.

Saygılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Medivia    0
BayHayvan, 20 dakika önce yazdı:

"Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz" 

Ziya Paşa...

Sen kendini anlatma,çevrendekinler anlatsın.

Ürünü kullananlar olumlu/olumsuz geri dönüş yapar.Kaliteli mal da kendini sattırır.Senin "mediviapharma" kullanıcı adını alıp burda konuşman daha çok itibar kaybı yapar.Şahsen ben bu ürünü şu manzaradan sonra tercih etmem.

Saygılar

Bende sadece medivia pharma yok her ürün mevcut... Tercih meselesi olduğu için çıta geniş

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71

her ürün mevcutları çok seviyorum pazarcılara benzetiyorum sizi sivri biber acımı diye soruyorum acı istiyorsan acı tatlı istiyorsan tatlı diyor :D 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49

yeni cıkan markaların isimleri cok manidar "kalpa" kalpazan "medivia" merdıvenaltı gıbı :) bırılerı t...şk gecıyor olmasın bızımle 

tarihinde arrangerant tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.