Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sametkzy

Kürün 6. haftası hormon sonuçları

Önerilen İletiler

Sametkzy    0

Merhabalar,

Arkadaşım testo ve dianabol küründe 6. Haftasını bitirmek üzere test sonuçları bu şekilde çıktı bilgili kişiler yorumlayabilirmi ?

testo 500mg 

dianabol 30mg (4 hafta kullandı kesti)

C886783F-8269-4E96-B6D8-B768D37AEDCC.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hakarakikiri    39

Kullandıgın testonun türü ne?Haftada 1 kez 500 mü yoksa 250 250 2 defa mı vuruyorsun?Vurulduktan kac gun sonra kan verdin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

E2 ve Prolaktin yüksek baskılaman lazım.Testosteronu engelliyor.Ve 18 yaşında küre girmenin anlamı nedir ? 

tarihinde ExtremeRunner tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118

10 gün boyunca günde 20 mg nolvadex ve gün aşırı yarım tab arimidex kullan ve haftada yarım tablet cabaser e2 ve prolaktin yüksek bende de aynı şey oldu only testo 500 mg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sametkzy    0

Haftada 1 kez 500mg vuruluyor 6. Haftasıymış enantathe kullanıyor 3 günde 1 tablet arimidex yeterlimidir

Hakarakikiri, 14 saat önce yazdı:

Kullandıgın testonun türü ne?Haftada 1 kez 500 mü yoksa 250 250 2 defa mı vuruyorsun?Vurulduktan kac gun sonra kan verdin?

tarihinde Sametkzy tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hakarakikiri    39
Sametkzy, 43 dakika önce yazdı:

Haftada 1 kez 500mg vuruluyor 6. Haftasıymış enantathe kullanıyor 3 günde 1 tablet arimidex yeterlimidir

Son vurulduktan kac gun sonra?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sametkzy    0
Hakarakikiri, 2 saat önce yazdı:

Son vurulduktan kac gun sonra?

Perşembe vuruldu pazartesi yaptırdı yani 3 gün

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sametcglar    2

20180612_193104.thumb.png.d32699805af15854513b45d0226e6123.png

öncelikle merhabalar Dianabol ve Testo kürümün 6.haftasındayım hormon sonuçlarım bunlar iğnemi perşembeden perşembeye vurduruyorum bu tahlil iğne olduktan 3 gün sonra yani pazartesi günü yapıldı lütfen yardımcı olursanız sevinirim

Dianabolu 1 hafta önce kestim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

E2 ye dikkat et, üst sınırın neredeyse 3 katı olmuş. Aromataz İnhibitörü (arimideks-aromasin) kullanman yararına olur.

prolaktin değerin kürden önce nasıldı? sınırlar içinde görünmesine rağmen yüksek sayılır. bu değerde prolaktin kandaki testosteron seviyesinin yükselmesine engel.

inhibitör kullanım önerim; ilk 10gün gün aşırı 0.5mg arimidex, sonrasında 3 günde 1, 0.5mg devam et.

haftada bir 0.5mg dostinex, toplamda 4 tablet kullanman yeterli gelecektir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sametcglar    2
merkar, 7 dakika önce yazdı:

E2 ye dikkat et, üst sınırın neredeyse 3 katı olmuş. Aromataz İnhibitörü (arimideks-aromasin) kullanman yararına olur.

prolaktin değerin kürden önce nasıldı? sınırlar içinde görünmesine rağmen yüksek sayılır. bu değerde prolaktin kandaki testosteron seviyesinin yükselmesine engel.

inhibitör kullanım önerim; ilk 10gün gün aşırı 0.5mg arimidex, sonrasında 3 günde 1, 0.5mg devam et.

Yanıtınız için teşekkür ederim, kür öncesi öçltürmedim o yüzden bilmiyorum ve kürüm 10 haftalık henüz 6.haftadayım yarın 7.haftaya giriş yapacağım armidex'i teyit ettirip kullanıcam ilk 10 gün aşırı demişsiniz ilk 10 gün günde 1 adet armidex mi önerirsiniz? Biraz açarsanız size zahmet

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
Sametcglar, 52 dakika önce yazdı:

Kullanan benim danabol ve testo dışında birşey kullanmadım 

Dostum sana yazdığım şekilde o östrojeni baskılamazsan başın ağrır veya ağrımaya devam eder söyleyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
merkar, 59 dakika önce yazdı:

Benim prolaktinim 28 çıktı haftada yarım tablet mi kullanayım yoksa 1 tablet mi hocam bide hızlı bir şekilde düşürür mü prolaktini?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
Sametcglar, 50 dakika önce yazdı:

Yanıtınız için teşekkür ederim, kür öncesi öçltürmedim o yüzden bilmiyorum ve kürüm 10 haftalık henüz 6.haftadayım yarın 7.haftaya giriş yapacağım armidex'i teyit ettirip kullanıcam ilk 10 gün aşırı demişsiniz ilk 10 gün günde 1 adet armidex mi önerirsiniz? Biraz açarsanız size zahmet

İlk 10 gün, gün aşırı (2 günde 1kez) yarım tablet arimideks. Sonrasında 3 günde 1 kez yarım tablet. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
emintr33, 6 dakika önce yazdı:

Benim prolaktinim 28 çıktı haftada yarım tablet mi kullanayım yoksa 1 tablet mi hocam bide hızlı bir şekilde düşürür mü prolaktini?

Dostineks-cabaser güçlü prolaktin inhibitörleridir. Haftalık 0,5mg yeterli gelecektir. Zaten tabletler 0,5mg. 4 hafta kullan tekrar test yaptır. Küründe tren deca varmı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sametcglar    2
HallOfFame, 1 saat önce yazdı:

emintr33, 22 dakika önce yazdı:

Dostum sana yazdığım şekilde o östrojeni baskılamazsan başın ağrır veya ağrımaya devam eder söyleyim

Armidex alıp kullanmaya başlayacağım onun baskılaması için başka bir sorun gözüküyor mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sametcglar    2
merkar, 8 dakika önce yazdı:

İlk 10 gün, gün aşırı (2 günde 1kez) yarım tablet arimideks. Sonrasında 3 günde 1 kez yarım tablet. 

Teşekkür ederim danabol'üm bitti zaten armidex'i alıp bu dediklerinizi uygulayacağım kür sonu tekrar size danışmak isterim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
merkar, 48 dakika önce yazdı:

Dostineks-cabaser güçlü prolaktin inhibitörleridir. Haftalık 0,5mg yeterli gelecektir. Zaten tabletler 0,5mg. 4 hafta kullan tekrar test yaptır. Küründe tren deca varmı?

Hayır sadece teso e 500 mg 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Captain Price    118
merkar, 56 dakika önce yazdı:

Az önce yaptığım tahlil sonucu çıktı daha büyük bir sorunum var prolaktinim 9a düşmüş sıkıntı yok ancak 10 gün boyunca 20 mg nolvadex gün aşırı yarım tab arimidekse rağmen 96 olan östrojenim 130 olmuş haftada aldığım 500 mg testosteronu 250e düşürüp bir kaç gün 40 mg nolvadex almayı düşünüyorum mantılı mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Big_ramy    14

teston az calısıyor üst sınırı görmesi lazımdı.misal ;

16> yada makinanın sınırı 35 ise 35> gibisinden.

500 testo diye 100 falan vuruyorsun anlayacaın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sametcglar    2
Big_ramy, 1 dakika önce yazdı:

teston az calısıyor üst sınırı görmesi lazımdı.misal ;

16> yada makinanın sınırı 35 ise 35> gibisinden.

500 testo diye 100 falan vuruyorsun anlayacaın

Yanlışın var dostum 2 tüp 250'lik vurduruyorum , Peki madem öyle östorojen seviyesinin yüksek olma sebebi nedir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Big_ramy    14
Sametcglar, Şimdi yazdı:

Yanlışın var dostum 2 tüp 250'lik vurduruyorum , Peki madem öyle östorojen seviyesinin yüksek olma sebebi nedir?

kardesım teston 13 cıkmıs :) bende 500 mg alıyorum haftada benimki 35> çıktı yani diyorki 35den büyük ama ben ölcemiyorum sınır bukadar.belki 200 belki 100 belki 76 yani. Ama seninkini ölçebilmiş "13" :)

sen dilediğin gibi düşünmeye devam et daha nasıl anlatabılırımki anlatıyorum yanlısın var diyorsun

tarihinde Big_ramy tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sametcglar    2
Big_ramy, Şimdi yazdı:

kardesım teston 13 cıkmıs :) bende 500 mg alıyorum haftada benimki 35> çıktı yani diyorki 35den büyük ama ben ölcemiyorum sınır bukadar.belki 200 belki 100 belki 76 yani. Ama seninkini ölçebilmiş "13" :)

sen dilediğin gibi düşünmeye devam et

Prolaktin değerimin testosterona olan etkisinden diye düşünüyorum tutuklu kalmış lakin östorojen 114 ' te 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Big_ramy    14
Sametcglar, Şimdi yazdı:

Prolaktin değerimin testosterona olan etkisinden diye düşünüyorum tutuklu kalmış lakin östorojen 114 ' te 

3 günde bir arimidex al.

3 günde 1 yarım cabaser al 1 hafta 

düzelir hepsi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.