Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gaarpcock

Erken yaşta trenbolone kullanımı?

Önerilen İletiler

gaarpcock    0

Arkadaşlar öncelikle merhaba.Ben Ağustos 2002 doğumluyum.Yani 2 ay sonra 17 yaşına gireceğim.1.81 boyunda ve 63 kiloyum.Öncelikle sağlık sorunlarımı paylaşmak istiyorum:

Kalp ritm bozukluğu(aritmi)

Tiroid bezlerinde nodül

Bildiğim sağlık sorunlarım bunlar düzenli olarak sağlık kontrolüne gidiyorum.Ben düzenli olarak steroid kullanmak istemiyorum.Yani ilk kürümün son kürüm olmasını istiyorum.İlk kürüm en verim alacağım kürüm olacağı ve bir daha küre girmeyeceğim için trenbolone gibi ağır steroidler kullanmak istiyorum.Testo entath ile 8 hafta kombinlemeyi düşünüyorum fakat emin değilim.Arkadaşlar sorularım şunlar:

Kullanacağım steroidler sağlık sorunlarımı etkiler mi?

Erken yaşta kullandığım için ekstra bir zararı olur mu?

İlk kürümde trenbolone kullanırsam ilerdeki kürlerimde verim alamayacağımı biliyorum ve sanırım insanlar bu yüzden ilk kürlerinde trenbolone kullanmıyorlar.İlk kürümde trenbolone kullanmamın diğer steroidlere göre fazladan zararı olurmu (diğer kürlerde verim alamamam dışında) ?

Arkadaşlar sormak istediklerim bunlar şimdiden teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.225
gaarpcock, 17 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar öncelikle merhaba.Ben Ağustos 2002 doğumluyum.Yani 2 ay sonra 17 yaşına gireceğim.1.81 boyunda ve 63 kiloyum.Öncelikle sağlık sorunlarımı paylaşmak istiyorum:

Kalp ritm bozukluğu(aritmi)

Tiroid bezlerinde nodül

Bildiğim sağlık sorunlarım bunlar düzenli olarak sağlık kontrolüne gidiyorum.Ben düzenli olarak steroid kullanmak istemiyorum.Yani ilk kürümün son kürüm olmasını istiyorum.İlk kürüm en verim alacağım kürüm olacağı ve bir daha küre girmeyeceğim için trenbolone gibi ağır steroidler kullanmak istiyorum.Testo entath ile 8 hafta kombinlemeyi düşünüyorum fakat emin değilim.Arkadaşlar sorularım şunlar:

Kullanacağım steroidler sağlık sorunlarımı etkiler mi?

Erken yaşta kullandığım için ekstra bir zararı olur mu?

İlk kürümde trenbolone kullanırsam ilerdeki kürlerimde verim alamayacağımı biliyorum ve sanırım insanlar bu yüzden ilk kürlerinde trenbolone kullanmıyorlar.İlk kürümde trenbolone kullanmamın diğer steroidlere göre fazladan zararı olurmu (diğer kürlerde verim alamamam dışında) ?

Arkadaşlar sormak istediklerim bunlar şimdiden teşekkür ederim.

Valla ben yoruldum ama insanlar yorulmuyor :) Sana da yazayım. Sonra konuyu kitleyeceğim.

Nasip kısmet olursa ömrün varsa 2 ay sonra 17 olacaksın. Ben 17 yaşındayken mahallenin sokağından diğer semtlere yeni çıkmaya başlamıştım :) Tabi biz eski nesiliz saat 7 dediğin de evde olacak ezan okunurken oynadığın misketleri bir kenara bırakan anne babasına of bile demeyen bir nesil. Ama şimdi ki nesil öyle mi ? Şimdi ki nesil 17'sin de brad pitt gibi bilmediği ( daha doğrusu bilmediğini sandığı ) konu yok hayat tecrübesi mars'a 8 kere gidip gelmişçesine hareketler. Yahu güzel genç yakışıklı kardeşimiz, dostumuz daha 16 yaşındasın Allah uzun ömürler versin bir de yaşın yetmezmiş gibi kalp ritim bozukluğun ve nodül var ( ki bu nodül herkes te vardır ama iyi huylu ama kötü huylu ) sen bu yaşında bu iki dev sorunla karışlaşmışken bu ilaçlarla beraber 25'ini görmeden hakkı rahmetine mi kavuşma arzusu ile yanıp tutuşuyorsun ? Neden ömrünün daha en başın da hormon yapını alt üst edeceksin ? Ama bu yaşlarda hayat toz pembe değil mi ? Yurt dışın da yaşama hayalleri güzel kadınlarla birlikte olmak 10 bin dolarlık rolex saat hayalleri porsche ile bebek te 3,5 tur atmak bla bla.. İlk kürde tren kullansam mı diye sormuşsun ben yıllarımı bu spora verdim beni tanıyanlar bilir treni hala girmiyorum girsem de 400 mg geçmiyorum benden isteyenlere de temin etmemek adına 10 takla atıyorum .. Neden ? Nor19 grubu ürün etkisin den çok yan etkileri var. Şimdiye kadar hiç annene yada babana yada diğer aile fertlerine el kaldırdın mı? Kaldırmadın mı? Bunu kullan her birinin hem kalbini belki de fiziken bir kaç yerini kırarısın..

Uzak dur hormonlardan herkes uzak dursun sadece sen değil. Ha illede yapacağım diyenlere kelepçe vuramayız. 

Senin şuan ailene geleceğine odaklanman lazım vücudun 21,23 kadar gelişecek sen kür neden yapacaksın ? 17 yaşında biri neden kür yapar ya ?

Spor sağlıklı yaşamak için yapılır ama kür egonu tatmin etmekten başka bir şey değil. Kullanacaksın  ay 2 beden gelişeceksin kür bitecek hop 2,3 ayda eski haline döneceksin hadi parana yazık değil diyelim babandan aldın olmadı anne de olmadı abinden ablandan teyzenden halandan tekrar alırsın. Ama sağlığın ? En dinamik olacağın dönemler desin farkında mısın ? İçinde bastırılmış duygular var belki nesilden nesile atlayan ? Yüksek testoda kıçının yanakları bile kaşınır bu dediğimi unutma sakın.. Sonra gençler niye böyle oldu .. Söylenecek çok şey varda ben çok yoruldum... 

Üyeliğini engellemiyorum hormonlara dair başka konu açtığını görürssem kalıcı olarak engellerim bilgin olsun.

Keyifli forumlar.

• Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.