Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Big_ramy

Watson pharma

Önerilen İletiler

Big_ramy    14

Arkadaşlar ürün rus malı bu ara tr piyasasına yeni girdi.Gercekten rus malı ama hani tayland malı denip aslında istanbulda doldurulan ürün değil 😂

duyan kullanan varmı ürünü 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merkar    132

Sadece propionate’ı hakkında yorum yapabilirim, ürün çalışıyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
Big_ramy, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşlar ürün rus malı bu ara tr piyasasına yeni girdi.Gercekten rus malı ama hani tayland malı denip aslında istanbulda doldurulan ürün değil 😂

duyan kullanan varmı ürünü 

watsons-ta-lise-ogrencisine-ciplak-arama

ismini beğendim :D duymadım ama bir araştırayım.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Big_ramy    14
merkar, Bir saat önce yazdı:

Sadece propionate’ı hakkında yorum yapabilirim, ürün çalışıyor 

Hocam test oldun mu fuul dolumu ilac

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

Full kısmını bilemem. Etkileri güzel. Test olayına artık girmiyorum. Hissiyatta sıkıntı varsa test yaptırırım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
prometheus3    5

teşekkür ederim.bendeki ürünler gayet orjinal gözüküyor kod da doğru çıktı.yeni pişyasaya sürülen ürünlerde içerik üst düzey oluyor umarım güzel etkiler alırız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
prometheus3, Şimdi yazdı:

teşekkür ederim.bendeki ürünler gayet orjinal gözüküyor kod da doğru çıktı.yeni pişyasaya sürülen ürünlerde içerik üst düzey oluyor umarım güzel etkiler alırız

İnternet üzerinden mi aldınız?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Winshan    0

Watson tren acet parabolan kullanan arkaşlarim var thaigerdan iyi oldugunu bile iddia edenler oldu . Masteron ve propunu denıcem bende . Kutusu cok ıyı herhalde ilacıda boş yapmamıslardr 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Yerli üretim ve Rusya'dan geliyor diye duydum Testo En Boldenon Tren En kullanıyorum güzel çalışıyor memnunum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Watson pharma buram buram yurdum markasıdır :), 

5b39ebc6e03a5_IMG-20180420-WA0009-Kopya.thumb.jpeg.92174ce4cd62c84a8e9bf355948bc7b5.jpeg

siteyi nisan 8 de satın almışlar üstelik bir senelik ödemişler halbuki ürünleri tuttu :)

Sitede 2000 yılından beri üretim yaptıklarını belirtmişler üstelik sitede kullanılan ingilizce anadolu lisesi hazırlık sınıfı ingilizcesi :).

Burada açıklayamadığım başka şeyler de var  türkiyede yaptıklarını destekleyen.

Eleştirilerim sadece yalan atmalarına yoksa yaptıkları ilaçlardan çoğu kişi memnun gözüküyor.

• Beğen 3
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frkan98    2
xeaven, 02.07.2018 - 12:13 yazdı:

siteyi nisan 8 de satın almışlar üstelik bir senelik ödemişler halbuki ürünleri tuttu :)

Sitede 2000 yılından beri üretim yaptıklarını belirtmişler üstelik sitede kullanılan ingilizce anadolu lisesi hazırlık sınıfı ingilizcesi :).

Eleştirilerim sadece yalan atmalarına yoksa yaptıkları ilaçlardan çoğu kişi memnun gözüküyor.

Evet senin değiklerin de mantıklı olabilir ama bu görsellerde yazının yazılma tarihi 2012 yazıyor yabancı bir sitede 

070B0867-8181-4BCA-9357-3147483A19FA.png 2F0F1BD6-EDD9-4A73-8F65-BE848BF74819.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dark_night    6
xeaven, 02.07.2018 - 12:13 yazdı:

siteyi nisan 8 de atın almışlar üstelik bir senelik ödemişler halbuki ürünleri tuttu :)

İddialarin biraz amator dedektifçilik olarak kaçiyor . Oncelikle turk malı olsa zaten kimse memnun kalmazdi . Turkiyedeki ilaçlarin durumu belli enfeksiyon kapanlar . Poposunu yardırıp ödemi almak için neşter vurduranlar . Zehirlenıp yataklarda yatanlar fln fln . Şimdi iddialarina gelınce . Adamlar 2000 den beri biz bu ilaci satıyoruz demiyor . 2000 den beri ilaç yapıyoruz diyor . Bu pıyasadayız tecrubelıyız dıyor . Ürün zaten yeni site yeni olmasida normal . Muhtemelen uzatılcaktır domain kontratı ürün tuttuğu için .İkincisi ingilizce bozuk olmasi normal . Adamlar rus . Onlarin ingilizce sevıyeleri bizden daha kotu . Who is den bakarsan zaten site rusyadan alıntı server almanya . Hani turk malı dıyebılmek ıcın baya bir kasmişsin . Ürün zaten coktan yolunu almış turkte olsa ben memnunum kullanırım dıyor insanlar . Demekki bu işte olay menşei ile alakalı değil . Kaliteyle alakalı aynı kalıteyı keşke turkıyede ilaç yapanlarda yakalasada hiç kimse sıkıntı çekmese 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zyon1903    0

Acikcasi bu marka ile ilgili Rusyanin en buyuk roid sitelerinde fazla bir bilgi bulamadim. Salondaki hocaya sorarim markayi taniyor mu diye olmazsa (salon Rusya'da, hoca Rus bu arada)

Rusca anlayanlar varsa roid imalatcilarinin tartisildigi Rus sitesi http://4rama.com/forums/manufacturers/

Olymp Labs ana listede olmasa da alttaki konularda tartisilmis, Turk markasi olarak bir kullanici begenmis, diger yeni baslayan birinde yan etki gostermis.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
dark_night, 7 saat önce yazdı:

İddialarin biraz amator dedektifçilik olarak kaçiyor . Oncelikle turk malı olsa zaten kimse memnun kalmazdi . Turkiyedeki ilaçlarin durumu belli enfeksiyon kapanlar . Poposunu yardırıp ödemi almak için neşter vurduranlar . Zehirlenıp yataklarda yatanlar fln fln . Şimdi iddialarina gelınce . Adamlar 2000 den beri biz bu ilaci satıyoruz demiyor . 2000 den beri ilaç yapıyoruz diyor . Bu pıyasadayız tecrubelıyız dıyor . Ürün zaten yeni site yeni olmasida normal . Muhtemelen uzatılcaktır domain kontratı ürün tuttuğu için .İkincisi ingilizce bozuk olmasi normal . Adamlar rus . Onlarin ingilizce sevıyeleri bizden daha kotu . Who is den bakarsan zaten site rusyadan alıntı server almanya . Hani turk malı dıyebılmek ıcın baya bir kasmişsin . Ürün zaten coktan yolunu almış turkte olsa ben memnunum kullanırım dıyor insanlar . Demekki bu işte olay menşei ile alakalı değil . Kaliteyle alakalı aynı kalıteyı keşke turkıyede ilaç yapanlarda yakalasada hiç kimse sıkıntı çekmese 

Urun gayet turk mali, birilerinin salonunun bir odasinda yapilmis ederi 70tl urune 300tl vermekte tamamen ozgursunuz.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dark_night    6
xeaven, 05.08.2018 - 11:09 yazdı:

Urun gayet turk mali, birilerinin salonunun bir odasinda yapilmis ederi 70tl urune 300tl vermekte tamamen ozgursunuz.

Hangi salon soylede gidip direk imalattan alalım .. 

xeaven, 05.08.2018 - 11:09 yazdı:

kusura bakma dalga geçer gibi konustugma ama bir konu hakkında bilgi sahibi olmayıp bilgi ve otorite sahibiymış gibi konuşmak bir biZim halkımıza mahsus . Senin söledıklerın tahmınden ibaret . Ben ürün tr de piyasaya çıkmadan bilgi sahibi oldugum için sölediklerin bana komik geldi .  

Yurtdısından kendi eliyle ürün getiren şahsen tanıdıgımız insanlarin bile ürünlerine türk malı fln deniliyor . Bende kendim şahsen bir ürün getirmiştim . Yurtdısında yasıyorum. 2 gün sonra lavugun biri türk malı diye fotograflarını atmısti ürünlerin facebooka .Hani bu insanlara emek hırsizi mı madrabaz mi denir bilmiyorum . İnsanlar riske girip ürün getiriyor . Onlarin bu çabasi küçümseniyor . O yüzden bu insanlar tr de yapılan ne varsa mikrop içinde olan onlara layıklar . 

Ayrıca watson russia da var . Şahsen kendim gecen yaz satın aldım ordayken . Steroid satan sitelerde mevcut. Kutulari farklıydı . Şu an tr de olan watsonlar yeni üretilmiş olup yarısmacılara ya da yuksek dozajlı ürün isteyenler için . Siparişini veren türk . Ama Yapanlar türk değil turkıyede o kalitede ürün üreticek bilgi tecrube sahibi insan ve teknoloji yok. Hani bu ürün türkiyede yapılmıssa ayni performans ürünleri diğer üretici arkadaşlardanda beklıyoruz . Turkıyede yapıldıgnı ispatlayan gercek bi kanıt bulursan sanada benden 10 kutu istedıgın ilaç hediye ..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
dark_night, Bir saat önce yazdı:

kusura bakma dalga geçer gibi konustugma ama bir konu hakkında bilgi sahibi olmayıp bilgi ve otorite sahibiymış gibi konuşmak bir biZim halkımıza mahsus . Senin söledıklerın tahmınden ibaret . Ben ürün tr de piyasaya çıkmadan bilgi sahibi oldugum için sölediklerin bana komik geldi .  

Yurtdısından kendi eliyle ürün getiren şahsen tanıdıgımız insanlarin bile ürünlerine türk malı fln deniliyor . Bende kendim şahsen bir ürün getirmiştim . Yurtdısında yasıyorum. 2 gün sonra lavugun biri türk malı diye fotograflarını atmısti ürünlerin facebooka .Hani bu insanlara emek hırsizi mı madrabaz mi denir bilmiyorum . İnsanlar riske girip ürün getiriyor . Onlarin bu çabasi küçümseniyor . O yüzden bu insanlar tr de yapılan ne varsa mikrop içinde olan onlara layıklar . 

Ayrıca watson russia da var . Şahsen kendim gecen yaz satın aldım ordayken . Steroid satan sitelerde mevcut. Kutulari farklıydı . Şu an tr de olan watsonlar yeni üretilmiş olup yarısmacılara ya da yuksek dozajlı ürün isteyenler için . Siparişini veren türk . Ama Yapanlar türk değil turkıyede o kalitede ürün üreticek bilgi tecrube sahibi insan ve teknoloji yok. Hani bu ürün türkiyede yapılmıssa ayni performans ürünleri diğer üretici arkadaşlardanda beklıyoruz . Turkıyede yapıldıgnı ispatlayan gercek bi kanıt bulursan sanada benden 10 kutu istedıgın ilaç hediye ..

En büyük kanıt sizsiniz işte :).

Son dönemlerde Turkiyede uretilen steroidlerde patlama yasaniyor, her gun yeni marka cikiyor sebebi ne biliyor musunuz? İki uc sene once doping kanunu hazirlanmis olmasina ragmen ulkedeki sikintilarin baslamasi ve malum konunun meclis gundemine gelmeyip arkada kalmasidir. Bu sebeple su anda sahte ilac uretimiyle alakali olan kanunda steroidlerin ilac sinifina girip girmedigi hukmu olmadigi icin yargilayanlarin degerlendirmesine acik kalmasidir. Artan kur ile birlikte muthis bi kazanc kapisina donusen bu undergroud steroid piyasininda ulkemiz sahlandi. Dunyadaki steroid pazarinin %99u undergroud piyasasidir kurulu tesisi olan uretici(bolde vs insan kullanimi onaylanmamis sekilde uretim yapan) iki elin parmagini gecmez. Ki uretim yapmak icin tesise ve gerek yoktur guney amerikada steroid uretimi serbesttir spor salonlarinda o lab bu lab flamalari vardir ve millet evinde uretir oradan da amerikaya kacak olarak sokulur. Dunyadaki en kaliteli olarak bilinen pharmacom labs trenbolone acetate 10ml urunu 16 dolar satis fiyatina sahip uretimi muhtemelen 10-12 dolardir, bu fiyat direkt olarak pharmacom resmi mailinden gonderilen mail tarafindan taratima iletildi. Biraz piyasa dersinden sonra gelelim watsona

Eger hangi salonda yapildigini ogrenmek istiyorsan git en yakin savciliga watson pharmayi ihbar et ve watsonpharmanin hostingine siteyi upload eden ipyi bularak sahibine ulasabilecekrini de dilekcende belirt. Gercekten zamani olan bi savci bulursan ugrasir bulur, gecen sene avrupada bir satici sitesine viali elinde tutarak urunun fotografini yukledi ve fotografta gorunen parmagindan parmak izine ulasilarak bu saticiyi patlattilar.

Steroid undergroud dunyasi sandigindan cok daha buyuk ve cok daha tehlikeli bir dunya sadece ulkemizde farkli bir gundem oldugu boyle bi hal aldi.

Konuyu daha fazla uzatmayacagim bu buyuk pastanin ne oldugu bilenler zaten dediklerimi anlamislardir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dark_night    6
xeaven, 2 dakika önce yazdı:

En büyük kanıt sizsiniz işte :).

Son dönemlerde Turkiyede uretilen steroidlerde patlama yasaniyor, her gun yeni marka cikiyor sebebi ne biliyor musunuz? İki uc sene once doping kanunu hazirlanmis olmasina ragmen ulkedeki sikintilarin baslamasi ve malum konunun meclis gundemine gelmeyip arkada kalmasidir. Bu sebeple su anda sahte ilac uretimiyle alakali olan kanunda steroidlerin ilac sinifina girip girmedigi hukmu olmadigi icin yargilayanlarin degerlendirmesine acik kalmasidir. Artan kur ile birlikte muthis bi kazanc kapisina donusen bu undergroud steroid piyasininda ulkemiz sahlandi. Dunyadaki steroid pazarinin %99u undergroud piyasasidir kurulu tesisi olan uretici(bolde vs insan kullanimi onaylanmamis sekilde uretim yapan) iki elin parmagini gecmez. Ki uretim yapmak icin tesise ve gerek yoktur guney amerikada steroid uretimi serbesttir spor salonlarinda o lab bu lab flamalari vardir ve millet evinde uretir oradan da amerikaya kacak olarak sokulur. Dunyadaki en kaliteli olarak bilinen pharmacom labs trenbolone acetate 10ml urunu 16 dolar satis fiyatina sahip uretimi muhtemelen 10-12 dolardir, bu fiyat direkt olarak pharmacom resmi mailinden gonderilen mail tarafindan taratima iletildi. Biraz piyasa dersinden sonra gelelim watsona

Eger hangi salonda yapildigini ogrenmek istiyorsan git en yakin savciliga watson pharmayi ihbar et ve watsonpharmanin hostingine siteyi upload eden ipyi bularak sahibine ulasabilecekrini de dilekcende belirt. Gercekten zamani olan bi savci bulursan ugrasir bulur, gecen sene avrupada bir satici sitesine viali elinde tutarak urunun fotografini yukledi ve fotografta gorunen parmagindan parmak izine ulasilarak bu saticiyi patlattilar.

Steroid undergroud dunyasi sandigindan cok daha buyuk ve cok daha tehlikeli bir dunya sadece ulkemizde farkli bir gundem oldugu boyle bi hal aldi.

Konuyu daha fazla uzatmayacagim bu buyuk pastanin ne oldugu bilenler zaten dediklerimi anlamislardir.

Ben sana diyorum ki sen bana ispatla ) ben sana istedıgnı hedıye edım , sen bana diyosun git kendin bul . Sen ihbar et o zaman . Yakalasınlar .sora burda paylaşırsın. Ben zaten tr dışında üretildiğne emin oldugum için konuşuyorum . Yok hammadde maliyeti yok formulu yok burda bu uretılıyor burda bu . Bunlar farklı konu . Bu kadar kolay olsa bu işler zaten herkes optimum iron carbon kullanır geçer . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zyon1903    0

Bugun Rusyadaki hocayla konustugumda Rusya piyasasinda bu markanin satildigini ve urunlerinin kotu olmadigini soyledi. Rus mali mi nerede uretiliyor diye sordugumda ise emin olmamakla birlikte Rusya'da uretildigini tahmin ettigini belirtti. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

Ben bir kullanıcı olarak trenbolon enantati için yorum yapacak olursam; ambalaji kutusu özenli flakon bile koyu renk camlı bence iyi tasarlanmış, fakat etki olarak bana zayıf geldi.İstedigim verimi alamadım.Son iki flakonu bu marka kullandim keşke daha iyi olsaydı. :( Bu is cok fazla bilgi gerektirmiyor.Formülasyon belli işlemler belli.Hammaddeyi alip kazanda santrifüj edip basiyorsun flakonlara.En son varsa cihazi otoklavdan gecer yoksa mikrobik bir siviyi vucuda alma ihtimali mevcut...Karalama degil objektif olmak önemli...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Watson enantat 2.enjeksiyonu yaptim. Test yaptiracagim sonucunu yazarim. Su an icin hic bisey anlamadim. Yillarca alpha pharma kullandim ve en harika enantat bence. Alpha bulamadim mecbur watson ile girdim. Özenle ambalajlanmis sahte bir urune benziyor.. bakalim deneyerek gorecegiz. Var mi baska kullanan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.