Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bay-T

Peptide sciences hepsi sahte

Önerilen İletiler

Bumin    72
metinav, 08.09.2018 - 17:40 yazdı:

Maalesef benimde https://anaboliksteroi******.com adlı sitede nispeten uygun fiyatına aldanıp aldığım peptid bu...Özellikle sordum bakın bu peptid orjinal mi sitede ki resimlerdekiyle birebir aynı mı diye...Aldığım cevap tabiiki oldu...

Kargoyla gönderilen peptide bakın bir de bu adamların sözlerine :)

Peptidin flakonu dahi orjinal değil çakma kıytırık bir şişe.İçindeki toza gelince dibinde yekpare ince bir kesit şeklinde olması gerekirken bunlar içine bildiğin pudra şekeri doldurup yollamışlar.Toz sağa sola dağılmış ve iri taneli bir şey... Bu aldığım site AHMET ÜNLÜ denen bir adamın eskiden beri olan bir site.Güvenilirliğini yıllar önce kaybetmiş belli ki...Tavsiyem marka veya sözlere aldanmak yerine güvenilir olduğundan emin olduğunuz kişilerden temin edin yada hiç almayın paranız çöpe gitmesin bu şerefsizleri doyurmayın...Bunlarda karakter olsa bu kadar sahtekarlık yapamazlar.Pazartesi savcılığa başvurmayı düşünüyorum.Parayı yolda bulmuyoruz birileri canlarını yakmadıkça devam edecekler bu şekilde aldatmaya...

hocam o site meşhur efe tatarın diye duymuştum daha önce ama emin değilim tabi..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kuntkral    34

Hayır, ahmet ünlü’nün, zeytinburnun’da ikamet ediyor vakti zamanında didik didik aradım iyi ki bulamadım bu adamı kötü şeyler olacaktı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
Bay-T, 10.06.2018 - 05:01 yazdı:

Ne dine saygın kalmış ne Allahın farz dediğine ateist dahi olsan ben inançlarım doğrultusunda sana saygu duymalıyım bir insan olarak ne başta. Ama ne yazık ki sen bundan bile mahrumsun zira aile ne verirse çocuk onu alırmış bizi böyle büyüttüler senide böyle büyütmüşler suç senin değil seni yetiştirenlerde. @Loving yazdığın bütün argo kelime ve küfürleri bana silmiş olsa da ne yaşa ne başa ne dine nede bilgiye saygın yok normal gerçi diyeceğim 25 yaşındasın karakterin oturmamış çömelmiş en üzücüsü de bu. Böyle birinin ticaretine ne denli saygı duyulmalı kusursuz bir iş bile yapmış olsan herkes bunun hesabını yapsın bence.

Konudaki son mesajımdır Allah herkese akıl vermiş onu kullansın diyorum.

VE ÜSTÜNE TEKRAR BASA BASA SÖYLÜYORUM BU MARKA ÜRÜNÜ ALMAYIN ALDIRMAYIN.

Hadi herkesin Kadir gecesi mübarek olsun.

Tayfun hocam elime bir şişe geçti sizce sahtemidir ? peptid işinden çok anlamam ama sahte gibi durmuyor. güvendiğim bir arkadaşım bir şişe hediye etti.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
xxgokhanzz21, 05.01.2019 - 19:15 yazdı:

Resmini buraya atabilirsen bizde yardımcı olmaya çalışırız.

Dibinde silik bir şekilde toz vardı aşşağı yukarı yaptığında toz oynamıyordu yapışmış gibiydi yani ve enjeksiyon suyunu basmadım enjektöre dokunmadım vakumluymuş kendisi çekti 

9E4BB86E-B287-424F-B732-3445FFBD397C.jpeg 1BE224C9-1439-4DEA-9994-817A14653467.jpeg 30F09154-CFFF-4D55-87B9-D089F63D2E31.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215
Fthh, 14 saat önce yazdı:

Tayfun hocam elime bir şişe geçti sizce sahtemidir ? peptid işinden çok anlamam ama sahte gibi durmuyor. güvendiğim bir arkadaşım bir şişe hediye etti.

sahte dostum maalesef yerli üretim olanlardan zaten bunu yapan tek kişi var tr o adamında steroid satış sitesi var binlerce insanı zehirliyor her gün

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
morningstar, 9 saat önce yazdı:

Babuş ben anlamadım amerikadan mal getiriyorum diyen adamın ingilizcesi neden a1 seviyesinde?

Mutercim tercumanlik okuyorum ve bende bunu farketkeme ragmen yazmadim hicbirsey. Kaldi ki sadece adamin ingilizcesi degil mesajlastigi peptid sciences adli kurumun ingilizcesi de ayni sekilde😀 Amerika kökenli adi duyulan bir kurum yazim kurallarina uymadan büyük harflerle müsterisi ile niye mesajlasirki?😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
Fthh, 15 saat önce yazdı:

Dibinde silik bir şekilde toz vardı aşşağı yukarı yaptığında toz oynamıyordu yapışmış gibiydi yani ve enjeksiyon suyunu basmadım enjektöre dokunmadım vakumluymuş kendisi çekti 

Bu orjinal Peptide Science sitesinin ürünü değil. Ukraynadan getirildiğini biliyorum ama içindeki hammadde tamamen boş diyemeyeceğim, orjinalinin yarı fiyatı genelde mgf ve igf1 gibi ürünleri. Orjinal Science de her ürün için ayrı renk kullanılıyor genelde ve Peptide Science Değil sadece Peptide yazıyor sol üst köşede. Birde QR kod yok orjinal üründe.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
xxgokhanzz21, 23 saat önce yazdı:

Bu orjinal Peptide Science sitesinin ürünü değil. Ukraynadan getirildiğini biliyorum ama içindeki hammadde tamamen boş diyemeyeceğim, orjinalinin yarı fiyatı genelde mgf ve igf1 gibi ürünleri. Orjinal Science de her ürün için ayrı renk kullanılıyor genelde ve Peptide Science Değil sadece Peptide yazıyor sol üst köşede. Birde QR kod yok orjinal üründe.

yani çalışır mı diyosun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
Fthh, 1 saat önce yazdı:

yani çalışır mı diyosun ?

Dostum vucuduna enjekte edip gözlemlemeden çalışıp çalışmadığını anlayamazsın hiç bir ilacın :). Ben kullandığım zaman ghrp si aşırı acıkma ve baş dönmesi yapmıştı ama ürünün garantörü ben değilim denemeden bilemezsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
xxgokhanzz21, 15 saat önce yazdı:

Dostum vucuduna enjekte edip gözlemlemeden çalışıp çalışmadığını anlayamazsın hiç bir ilacın :). Ben kullandığım zaman ghrp si aşırı acıkma ve baş dönmesi yapmıştı ama ürünün garantörü ben değilim denemeden bilemezsin.

Hiç denemeyeceğim o zaman gerek yok :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215
Berk111, 45 dakika önce yazdı:

bende geçenlerde bunları aldım bunlarda sahtemidir? Kullansammı ?  Qr kod vs hiçbirşey yok arkasında.

geçmiş olsun kardeşim. kaç para vedin bunlara?keşke bu ürünlere o parayı vereceğine yetim sevindirseydin en azından sevaba girerdin :) 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eNesiGus    0
Berk111, 17.01.2019 - 00:59 yazdı:

bende geçenlerde bunları aldım bunlarda sahtemidir? Kullansammı ?  Qr kod vs hiçbirşey yok arkasında.

Benim ilaclarin aynisi kardesim. Ben vucudum da sadece kaslarda sertlik ve erkek pump hissi aldim forumdakilar daha iyi bilir ama bu peptidlerden dolayi oldugunu dusunuyorum bunlarin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fthh    70
Berk111, 17.01.2019 - 00:59 yazdı:

Rica etsem dibinde ki tozu gösteren bir fotoğraf çekebilirmisin?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nazmisahinn    0
PEPTİDE SCİENCES, 10.06.2018 - 12:43 yazdı:

YA ÇAKAL HERİF BEN ÜRÜNÜ GETİREN KİŞİYİM . EKLE BENİ FACEBOOKTAN SANA SİTESİNDEN FATURA + SİPARİŞ NUMARASI VEREYİM . YAZIK SOL ÜSTTEKİ PEPTİDE SCİENCES BENİM GETİRDİĞİM ÜRÜNDÜR . SİZLERE EN AZ 100 REFERANS SUNARIM AZ ADAM OLUN 

Foruma yeni uyeyim, bana özelden ulaşabilirsiniz,ürün siparis etmeyi dusunuyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nazmisahinn, 4 saat önce yazdı:

Foruma yeni uyeyim, bana özelden ulaşabilirsiniz,ürün siparis etmeyi dusunuyorum

banlandı o  + site içersinde alışveriş yapmak ban sebebi

hayır benim anlamadığım  konuşmaları okuyup hayla nasıl satın almak istiyorsun ?
sana bir dost tavsiyesi  sadece güvendiğin adamdan ürün al markalara takılma  şişesini orjinal yollar içindeki sahte olur grhp-6 alırsın içine insülin koyar hayvan gibi acıkırsın ürün çalışıyor satarsın  markaymış check koduymuş mavi kapakmış yeşil kapakmış geç bunları sadece güvenilir adam bul bak keyfine 

tarihinde bunuyazanTosun tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arda34    13

Konuyu hortlatıyorum ama abd peptidscience ürünleri nasıldır? Abd ye gideceğim kısmetse ordan almayı planlıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.