Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bay-T

Peptide sciences hepsi sahte

Önerilen İletiler

Bay-T    3.229

Sevgili dostlarım büyüklerim küçüklerim bir istihbarat da ben vereyim dedim ülkemizdeki peptide sciences marka peptidlerin %100000000000i sahtedir yerli üretimdir bilginiz olsun 

ORJİNAL ÜRÜN

g6-mod.png

SAHTE YERLİ ÜRETİMLER

sahte2.thumb.jpg.096a66a3fd05e07edd0f13a4e80791e2.jpg sahte3.thumb.jpg.ba974819d33602fd59ea628a76360672.jpg sahte1.jpg.53fc2cc009823ea596524c8c91349ae1.jpg

Hepsinin etiketleri farklı baskılar dikkat ettiyseniz.

ALMAYIN ALDIRMAYIN

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

byleo    18

bugun de bir hocamiz urun tanitimi yapti hatta o hocadan beklemezdim neyse googleye bakayim dedim urun hakkinda ne va ne yok diye hic bir bilgi bulamadim... kisacasi bizim insanimiz nereye gidiyor anlamis degilim 3-5 kurus icin insan sagligi ile oynuyorlar..

Arkadaşlar birçok zamandır bana soru soran arkadaşlara olabildiğince özelden cevap vermeye çalışıyorum. Üzerinde en cok durulan konu ürün marka seçimleri ve kalite.
Gerçekten sizlerin de dile getiridiği gibi piyasada bir cok farklı ürün var.
Bu yazımda genelleme yapıp bazı konularda size yardımcı olacak ayrıntılar vermeye çalışacağım.
İlk önce ürün temin ettiğiniz kişi ünlü sporcularla çalışıyor mu. Güvenirliliği ve seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bazı detaylar var.
Ürün dünyası (AAS) sadece 7 8 üründen ibaret değildir. Hatta bazı kaynaklarda internetden bile temin edemeyeceğiniz ürünler ve bilgiler mevcuttur.
Ürün yelpazesine sahip olan şirket sadece bildiğimiz o 7-8 ürünü mü yapıyor underground merdiven altı tabirde yoksa milyon dolarlık Otoklav makinalarına sahip olup gercek bir labs mı kulanıyorsunuz.
Eğer firmanın elinde VPR-13.5 , PTaM,
TPB-A, Boldenone acetat , Q12 vs tarzı ürünler mevcutsa o zaman sıkı durun. Şimdi hocam bunlar nedir diyeceksiniz. Çünkü bu tarz ürünler maalesef elle merdiven altı yapılacak ürünler değildir.
Son zamanlarda dış kaynaklı temin edip denediğim ve şaşkınlıkla hayrete düşüren yurtdışında NFL Sporcularının kullandığı bir ürünle tanıştım. VOODOO Tech Labs...
Bu ürünü temin eden deneme fırsatı olan arkadaşlar ne dediğimi o zaman en iyi şekilde anlayacaklardır...
Ürünlerde New Balans Androjen Modülleri kullanıyorlar. Ve etkisi tahmin ettiğinizden cok daha kısa zamanda ve agresif bir şekilde gücünü ortaya koyuyor....
Siz siz olun gerçekten inandığınız kaliteli insanlar ve kaliteli ürünlerle yola çıkın.
En büyük hazineniz sağlığınızdır.
Bunu unutmayın.

tarihinde byleo tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36

Nasıl sahte oluyor ? Ben kullandiklarimda çatır çatır çalışmıştı ghrp-6 ve mgfler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kuntkral    34

Getiren 1 kişi var şuan türkiye’ye, bizzat faturasını, mailleri bile gösteriyor, referanslarını duymanız yeterli oluyor zaten güvenmek için, en üstteki fotoğraftaki orjinal p.s nereden mi biliyorum çünkü görsel bana ait 😄, facebook grubunda da açmıştım bu postu herkesin bildiği malum bir site (2. Görseldeki site) thaiger ve alpha dışında neredeyse tüm ürünleri sahte satıyor peptidler komple sahte. Hatta şahısı bizzat istanbul valiliği ve ilaç denetim daire başkanlığına şikayet ettim çünkü bunlarlada yetinmeyip sahte eczane ürünleri satıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

YA ÇAKAL HERİF BEN ÜRÜNÜ GETİREN KİŞİYİM . EKLE BENİ FACEBOOKTAN SANA SİTESİNDEN FATURA + SİPARİŞ NUMARASI VEREYİM . YAZIK SOL ÜSTTEKİ PEPTİDE SCİENCES BENİM GETİRDİĞİM ÜRÜNDÜR . SİZLERE EN AZ 100 REFERANS SUNARIM AZ ADAM OLUN 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
PEPTİDE SCİENCES, 15 dakika önce yazdı:

YA ÇAKAL HERİF BEN ÜRÜNÜ GETİREN KİŞİYİM . EKLE BENİ FACEBOOKTAN SANA SİTESİNDEN FATURA + SİPARİŞ NUMARASI VEREYİM . YAZIK SOL ÜSTTEKİ PEPTİDE SCİENCES BENİM GETİRDİĞİM ÜRÜNDÜR . SİZLERE EN AZ 100 REFERANS SUNARIM AZ ADAM OLUN 

Hopp hopp patron sakin ol :D Seni tanımam etmem de ne bu hiddet bu celal???? Ağzın süt kokuyor daha yaşından sebep gelmiş buraya adam olun, akıllı olun bilmem ne?senin sattığını bile bilmem umurumda da değil kimin getirip sattığı bu fotoğraftakide sensin galiba??? senin kendine faydan yok millete nasıl faydan olsun oda ayrı bir dünya:D 

29365554_116806595827158_2230865498839449600_n.jpg.05b74496899b8b04a5c0d6e74f530b58.jpg

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Big_ramy, 45 dakika önce yazdı:

Hasan sen *****s değilmiydin *** de hani oyle sokuyodun ilacları simdi amerikadamı yasıyorum oldu :)

buraya oturduğum yerin adresi yazacam gelcekmısn :) **** olduğum doğrudur . Amerika ve doğ cin ülkelerine *******da doğrudur :) 

3 yıldır abdde ikamet ederim .  ne kadar tanıyorsun beni canım benim :) geçmişini bilmediğin kişileri bence cok yargılama 

BİZİM DOĞRULARIMIZI BİLENLER BİZE DAİMA DESTEK OLMUSTUR . SİZLER GİBİ BOŞ YORUM YAPMAYA GELMEDİM BURAYA 

SELAMETLE . ÜRÜNLERLE DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İSTERSENİZ 

İLETİŞİM ADRESİMİZ BELLİ SAGLICAKLA 

TÜRKİYEDE İNSANLARA DOĞRU ÜRÜNLERİ SUNMAK HER ZMN SUC OLDU :) 

SON PAYLASIM OLACAKTIR 

AYDA 1 DEFA SIPARİŞİMİZ MEVCUTTUR İLETŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ SELAMETLE . 

34909191_177405759767241_4447852901783568384_n.jpg 34885649_177405209767296_5459505682120179712_n.jpg 35052123_177404916433992_7222067605069103104_n.jpg

• Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Bana inandırıcı gelmedi üzgünüm. Hem burası rastgele enseye tokat önüne gelene hakaret mecrası değil. 

Gel gelelim bugün bu sitede satılan markaların sahtesi çıksın onu da gömeriz. Kimse de gocunmaz çünkü adam "Benimkiler orjinal rahat olun" dediği zaman iş bitmiştir yine alır devam ederiz. Siz de kendi dürüstlüğünüze urunlerinize güveniyorsanız ürün sattığıniz insanlar başka tarafa yönelmeyip yine size inanacaktır. Gerçekten dürüst olan, çekinecek biseyi olmayan adam arkasına yaslanır, güler geçer...

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
PEPTİDE SCİENCES, 7 dakika önce yazdı:

ÜRÜNLERİMİZİN SİPARİŞİ AYDA 1 DEFA OLMAKTADIR . 

DOĞRULARI SÖYLEMEK TRDE HER ZMN SUC OLDU SELAMETLE KALIN 

REFERANSLAR : CEM BALTACIOĞLU - ERTUG EVREKLİ - EFE KURTYILMAZ VE BİR COK TÜRKİYEYİ TEMSİL EDEN SPORCU :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T, 10.06.2018 - 15:00 yazdı:

...

YASININ GRAM ADAMI DEĞİLSİN . SİZLER İÇİN BOK ATMAK COK KOLAY . BİR BİLDİĞİNİZ VAR AYNI CHP GİBİ ASLINDA HİÇBİR B*K BİLMİYORSUNUZ  . DEDİĞİM SAHIŞLARA MESAJ ATIP DOĞRULUGUNU BURDA **** PAYLAŞ :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

Steroidlerde olduğu gibi peptidler için geçerli durum. Aynı marka ürünü alıp memnun kalan var. Yok bende çalışmadı diyende. 

Peptidscience ürünlerini son iki kürümde kullandım. Kullandıklarım ghrp-6 hgh fragment ve igf-1 des. Hepsinden de memnun kaldım. Bu markanın tamamı sahte demek yanlış. “Aynı marka adı altında sahte satanlar da var” demek daha doğru olur. 

Ps için, aldığınız ürünlerin fotolarını çeker 

mail atarsınız gerekli cevap gelir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azerbaijan    4

Size denk gelen ps’ler nasıl bilmem ama Hasandan aldığımız ürünlerle arkadaşım yarışmaya hazirlandi. Hepside çalışdı. WBBF’e katılan varsa bilir.  orda zaten çoğu kişi Hasandan alıp memnun kaldığını söyledi. Facebook grubunda paylaşılan ürünlerle zaten Hasanin getirdiğinin alakası yok.  Ona bakarak tüm PS’ler sahte demeniz saçma bence. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Bahsi geçen kişiyle bi kavga yok dostum böyle birinin varlığından bile haberimiz yok. Düzgün kelimelerle konu tekrar duzenlenebilirdi ama hakaret vs.den sonra muhtemelen böylece kalacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Azerbaijan    4

Hasan Kardeşim sen çizgini bozmadan böyle devam et. Ürünlerini deneyen kullanan kalitenin ne olduğunu biliyor. İnandırmak zorunda değilsin zaten kimseyide o yüzden kendini yorma .  👍

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

Hasan **** Aldığı ürünlerlerle ilgili bayağı bilgi paylaşmış. Bunlar da öyle kolay işler değil. Hakkında şikayeti olan varsa kişiden ürün aldığını kanıtlamak zorunda. O ürünlerinde çalışmadığını

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

34875698_177365236437960_1958222035746291712_n.jpg

Ürünleri kullanmadım çalışıyor mu orjinal mi bilmiyorum fakat paylaştığınız bu fotograf için yapacağım yorum şudur ; 

1) Bu kadar köklü ve iyi bir firmanın üründen ürüne neden vial ve kapak kalitesi değişiyor ? orada 3 farklı çeşit kapak var en arkadaki şeffaflar aliexpress vialler, Flip off yazan kapaklar ise alibabada satılan peptidlerin kapakları hepsinin linkini de buraya geçebilirim.

Belki sizin de haberiniz yoktur yada başkasının fotografıdır bilemem fakat şu fotografa bakıp bu ürünlerin kalitesi konusunda ben iyi yorum yapamam. Koskoca firma tekdüze üretim yapamıyorsa zaten üretim kalitesi de kötüdür. Orjinaline de güven olmaz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94, 1 dakika önce yazdı:

34875698_177365236437960_1958222035746291712_n.jpg

Ürünleri kullanmadım çalışıyor mu orjinal mi bilmiyorum fakat paylaştığınız bu fotograf için yapacağım yorum şudur ; 

1) Bu kadar köklü ve iyi bir firmanın üründen ürüne neden vial ve kapak kalitesi değişiyor ? orada 3 farklı çeşit kapak var en arkadaki şeffaflar aliexpress vialler, Flip off yazan kapaklar ise alibabada satılan peptidlerin kapakları hepsinin linkini de buraya geçebilirim.

Belki sizin de haberiniz yoktur yada başkasının fotografıdır bilemem fakat şu fotografa bakıp bu ürünler orjinal ben demem. Koskoca firma tekdüze üretim yapamıyorsa zaten üretim kalitesi de kötüdür. Orjinaline de güven olmaz.

orjinalliği konusunda saydıgım referanslara mesaj atsan daha iyi anlarsın beni aslında . 

site ara yüzünün sadece gri kapak olması . insanların bu ürünlerin gri kapak olmasını cezp ettiriyor . 

flip off yazması birşeyi değiştirmiyor aliexpres ve alibabada olmasıda birseyi değiştirmiyor . ürünlerin orjinal olmaddını düşünüyorsan verdiğim mail adresine mesaj at bence 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156

Ya Hasan hayatımda senin kadar rezalet bir satıcı görmedim :D Pazarda sütyen satanlar bile bu kadar bağırmıyor.

Amerikada yasıyorum diyor,Facebookta ürünler amerikadan kargo ile geliyor diyor.Hayatında ipsala sınırını geçmeyen insanlar "Gezgin",Her yurtdısından ürün getiren "Orjinal tek satıcı" oluyor.

Burda kimse senin ürününe sahte diyip laf atmıyor.Sen hep bir reklam peşindesin.Bu bana daha çok yarası olan gocunur lafını hatırlatıyor nedense.Senin ukraynadan gelen çalışmayan sahte dedigin peptidlerinde nerdeyse her çeşidini kullandım.Hepsindende verim aldım :).Bu işler 230 liraya testo prop satmakla olmuyor.Sen şimdi Tek orjinal steroid de bende demeye başlarsın yakında :D ...

Verdiğin referanstaki insanlar da senin sahte dediğin çoğu markanın zamanında reklamını yapan insanlar :) Bunu da bil de ona göre Referansların olsun.

Bu arada peptidsciencesın sitesinde 21 yaş sınırı var giriş yapabilmek için.Senin yaşın tutuyor muydu ? :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Benim bahsettiğim ürünün orjinalliği değil şuanda üretim kalitesi hiçbir firma ürünlerinin hepsine farklı yerden kapak vial almaz. toplu ve tekdüze alınır.

Bu arada bahsettiğiniz kişilerin de artık pek bir referanslık olayı kalmadı malum Carbon Pharma olayından sonra.

Dediğim konuda cevap alamadım bence siz mail atın neden bunlar böyle diye bize onu iletin buda benden size gelsin kanıt niyetine bunun oradaki ürünlerden görüntü olarak tek farkı etrafında etiket olmaması :( 

34962274_10156267839348346_4080574786420342784_n.thumb.jpg.3b08889c30580a598eabb8969b403a7d.jpg

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94, 3 dakika önce yazdı:

Dediğim konuda cevap alamadım bence siz mail atın neden bunlar böyle diye bize onu iletin buda benden size gelsin kanıt niyetine bunun oradaki ürünlerden görüntü olarak tek farkı etrafında etiket olmaması :( 

34962274_10156267839348346_4080574786420342784_n.thumb.jpg.3b08889c30580a598eabb8969b403a7d.jpg

dünyanın 4 bir yanında var bu tur şişeler psrde flip of gönderiyor . psde  uk peptide - blue sky hepsi flip of gönderiyor - maxim peptide - aklına hangi marka geliyorsa . kafasında yazılanlara bakacak olursanız ürün dahi kullanılmaz :) verdiğim referanslar sana doğruyu söyler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229

Hasan sen sabaha kadar kendini yırt burada insanları ezikle hakaret et ama burada yazılanlar yılalrca burada kalır googleda indeksler sende avucunu yalarsın bu arada dediklerimde haklı olma payım yüksek peptidesciences domain sorguladığımda 2 yaşında gözüküyor Türkiye de bu işin yerlisini yapanlar her şeyi düşünüyor domaini godady gibi gfirmalardan regliyor yurt dışında oturan arkadaşlarına register ettiriyorlar siteyide biri ile anlaşıp yaptırıyorlar sonra hazır abd gidip gelme imkanları olduğunda böyle teşkilatlanmalar yapabiliyorlar.bu sektörde babanız olsa güvenmeyin heleki 25 yaşında sözde hostes ayda 10 bin tl kazanan adamın daha neye ihtiyacı olacak????????? neyse thy insan kaynaklarına mail attım bundan sonra abd yayan gidersin yada yunanistana botla oradan almanya italya hollan da derken abd geçersin.sana kimse burada laf attımı geldin kendi kendini yaktın resmen ama heyecanını anlıyorum thy de kazandığından daha fazlasını kazanmaya çalışuıyorsun bu sektörden oturduğun yerden hoşuna gidiyor tabi şu bu diye verdiğin isimlerin alayı carbon şu bu efsane diye kendilerini yırtan reklam gelirlerine bakan adamlar ver adamlara parayı reklamını yapsınlar ohh ne ala memleket birde o flakonların rezilliği nedir ya perşembe pazarından gelir gibi renga renk :D bu saaten sonra sana inanada ananmaz zaten 25 yaşındaymışsın ama zihinen maks 18sin bilgin olsun.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pusalik    156
Bay-T, 5 dakika önce yazdı:

Hasan sen sabaha kadar kendini yırt burada insanları ezikle hakaret et ama burada yazılanlar yılalrca burada kalır googleda indeksler sende avucunu yalarsın bu arada dediklerimde haklı olma payım yüksek peptidesciences domain sorguladığımda 2 yaşında gözüküyor Türkiye de bu işin yerlisini yapanlar her şeyi düşünüyor domaini godady gibi gfirmalardan regliyor yurt dışında oturan arkadaşlarına register ettiriyorlar siteyide biri ile anlaşıp yaptırıyorlar sonra hazır abd gidip gelme imkanları olduğunda böyle teşkilatlanmalar yapabiliyorlar.bu sektörde babanız olsa güvenmeyin heleki 25 yaşında sözde hostes ayda 10 bin tl kazanan adamın daha neye ihtiyacı olacak????????? neyse thy insan kaynaklarına mail attım bundan sonra abd yayan gidersin yada yunanistana botla oradan almanya italya hollan da derken abd geçersin.sana kimse burada laf attımı geldin kendi kendini yaktın resmen ama heyecanını anlıyorum thy de kazandığından daha fazlasını kazanmaya çalışuıyorsun bu sektörden oturduğun yerden hoşuna gidiyor tabi şu bu diye verdiğin isimlerin alayı carbon şu bu efsane diye kendilerini yırtan reklam gelirlerine bakan adamlar ver adamlara parayı reklamını yapsınlar ohh ne ala memleket birde o flakonların rezilliği nedir ya perşembe pazarından gelir gibi renga renk :D bu saaten sonra sana inanada ananmaz zaten 25 yaşındaymışsın ama zihinen maks 18sin bilgin olsun.

Çok güzel özetlemişsin abi... 

Adamın mesajları bile *****lık kokuyor resmen :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu renkli kapak flakonlar cogu markada var. Hepsi aynı yerden gelio belli ki. Peptid scıence alıo etiket basio. Türkiye de bi x kişi alıp y markası oluşturup satıo. Arkadas abd den peptid scıences dan getiriyo olabilir ürünler calısıyoda olabilir ama bu flakonların çinden geldiği gercegini degiştirmez. Abd li alır peptid scıences etketi basar. Türk alır x etiketi basar. Bunun böyle oldugu bariz belli. Yoksa yani aynı kapak aynı standartlarda üretimi olması gerekir bir markanın. Selametle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478

Maalesef benimde https://anaboliksteroi******.com adlı sitede nispeten uygun fiyatına aldanıp aldığım peptid bu...Özellikle sordum bakın bu peptid orjinal mi sitede ki resimlerdekiyle birebir aynı mı diye...Aldığım cevap tabiiki oldu...

Kargoyla gönderilen peptide bakın bir de bu adamların sözlerine :)

Peptidin flakonu dahi orjinal değil çakma kıytırık bir şişe.İçindeki toza gelince dibinde yekpare ince bir kesit şeklinde olması gerekirken bunlar içine bildiğin pudra şekeri doldurup yollamışlar.Toz sağa sola dağılmış ve iri taneli bir şey... Bu aldığım site AHMET ÜNLÜ denen bir adamın eskiden beri olan bir site.Güvenilirliğini yıllar önce kaybetmiş belli ki...Tavsiyem marka veya sözlere aldanmak yerine güvenilir olduğundan emin olduğunuz kişilerden temin edin yada hiç almayın paranız çöpe gitmesin bu şerefsizleri doyurmayın...Bunlarda karakter olsa bu kadar sahtekarlık yapamazlar.Pazartesi savcılığa başvurmayı düşünüyorum.Parayı yolda bulmuyoruz birileri canlarını yakmadıkça devam edecekler bu şekilde aldatmaya...

IMG-20180908-WA0001.jpeg IMG_20180908_172532.jpg IMG_20180908_172516.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.