Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Mustafa566    0

10 hftalik deca boldenin testo enan kuri yaptim ilk 6 hftasi 250 testo dgerleri 200 mg son 4 hftada 500 mg testo dgerleri 400 mg kur bitimininden 11 gun sonra tahlil yaptrdm lh fsh prokatkin  0  sifir cikti testo 8.3 cikti ve son igneden 15. Gunu 1500 x3 pregynl vuruldm 3 gun arayla ve 10 gun 40 mg tomaxfen 10 gunde 20 mg tomaxfen iciyorum ereksiyon sorunu var son pregynl den sonra tahll yaptrdm lh 1.2 fsh 2 testo 4 cikti doktor 2 ay bekle dedi pct yetersz mi kaldi ne yapmaliyim erkekligimi kaybedermiyim 5 yildr bu sporun icindeym bi kez kur deniyim dedim pisman oldum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merkar    132

son hcg(pregnly) enjeksiyonundan kaç gün sonra tamoxifen kullanmaya başladın? 

tarihinde merkar tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

20mg olarak devam et tamoxifene. yanına günlük 800-1000iu E vitamini--Qenzym--Tribestan---D vitamini (tahlilde yüksek değilse) ekleyebilirsin. 

şuan için libido kaybı-sert ereksiyon olamama gibi durumların olması normal. 

ayrıca "PCT'ye başladım hemen eskisi gibi olayım" gibi bir durumda söz konusu değil.   

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mustafa566    0

Ne kadar daha iciyim peki tamoxfeni 

... Klomen ve pregynl gerekir mi endekroloji doktoru iki ay bekliyelim dedi siz tercubelisiniz şuan icin ne yapmaliyim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

14 gün 20mg olarak devam et, önceki yazdıklarımı da ekle yanına 30gün de onlara devam et. ardından bir tahlil yaptır çıkan sonuçları burada paylaş. pct içinde pregnly gereksiz ve hatalı olur. Normalde kendi pct'me klomen ve tamoxifen ikilisi ile başlarım. klomen ekleyeceksen 14gün (tamo ile beraber) 50mg alabilirisin. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

Toplamda 30gün (duruma göre 40 gün) tamoxifen ve klomen kullanımı bana yeterli geliyor. 40-40-20-20 haftalık tamo 50-50-25-25 klomen. Tribulus yerine tribestan tercih et. Ayrıca yazdığım ürünlerin yanına çinko da ekle. Psikolojini sağlam tutmaya bak. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

klomen ve tamoxifen aynı anda kullanacaksın. 

zaten pregnly kullanmışsın, ona rağmen küçülme hala mevcut mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

küçülme hissetmen psikolojik de olabilir, bilemiyorum. fakat bu süreçte pregnly kullanman pct yi baltalamaktan başka bir şeye yaramaz.

klomen hipofizi baskılamaz. tek başına devam edebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mustafa566    0

Yok artik hipofezi baskilar calisan lh tekrar durdurmam pregynl le klomenle devam ediyum ben elimdeli tamoxfenide kullaniyim verdigun takviyelerle beraber 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
Mustafa566, 2 saat önce yazdı:

@merkar hocam testislerin kuculmesi kalicimidir kurden sonra ne kdar surede eski haline gelir

Kalıcı olabiliyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.