Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

morningstar

Boy için gh?

Önerilen İletiler

morningstar    46

Merhabalar herkese, yaşım 18, 3 senedir boyumda 2-3cm dışında bir fark göremedim, 3 sene önce uzun olduğum çocuklar 180i geçiyor, ben 169um,(Kısa değilsin demeyin, 200 kişilik okulda benden kısa erkek yok) boyumun uzamadığını hissediyorum. Bir tanıdığımın GH sattığını öğrendim 40iu her gün 5iu vurursun dedi, markayı tam hatırlayamıyorum avira gibi bir şeydi. (İsmin doğrusunu bilen yazarsa sevinirim)
Kaç ay kullanımda etki gösterebilir, bunun yanında kullanmam gereken neler vardır ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

HallOfFame    62
DeMoNhUnTeR, 39 dakika önce yazdı:

18e kadar faydalı oluyor diye biliyorum. Hastaneler de 18 yaşına kadar gh terapisi uyguluyor. Yine de bi endokrinolojiye gidin sorun derim.

Hastaneler erkeklerde boy 167 kadınlarda 155 olana kadar gh tedavisi uyguluyor daha sonrasında tedavi durduruluyor. Lütfen bilmiyorsak yanlış bilgilendirme yapmayalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
HallOfFame, Bir saat önce yazdı:

Hastaneler erkeklerde boy 167 kadınlarda 155 olana kadar gh tedavisi uyguluyor daha sonrasında tedavi durduruluyor. Lütfen bilmiyorsak yanlış bilgilendirme yapmayalım.

Bizim mahallede bi çocuk var tedavisi bu sene kesiliyor boyu çok da uzamadı. Tıp fakültesine gidiyor. Sizin söylediğiniz protokoller hangi hastanelerde geçerli?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Türk kızının boy ortalaması 160 civarı sen bakma kızların ben 170 boyundayım demelerine felan  birisi ben 165im diyor diğeri sen 165sen ben 170imdir diyor kimse gidipte hastanede eczanede boyunu ölçtürmüyor nerden mi biliyorum eski kız arkadaşlarımdan hepsi 1.70im diyordu ama benden 15 santim kısalardı benimde boyum 175 :) mesela halam 155 yok  160'm diyor :) 169 boy Türkiye için gayet yeterli boy zaten ortalama 173  nike air max felan giyip ortalama olursun boyunu takma şükret.

boy uzaması için 4.000 tane metobolik olayın aynı anda gerçekleşmesi lazım  gh salgılaması bunlardan sadece 1'i.
günlük 5 iu yeterli evet bir miktar uzama sağlayabilir ama  vurduğun şey eczane ürünü değil nerden bilceksin içinde 5 iu var belki içinde hiç büyüme hormonu yok analiz yaptırmadan bilemezsin büyüme hormonu ucuz olamaz pahalı bir şey  ve 2-3 ay kullansan bir etki göremezsin en az 6 ay kullanman lazım  ve maliyeti çok yüksek karşılayabilecekmisin ? bide dediğim gibi %100 uzarsın diye bir şey yok, şimdi gelelim boyunu nasıl uzatcaksın  ben sana hayal satmıcam  uygulucaksın ve uzucaksın Allahın izniyle

1-Yatıksız uyucaksın (doğru postür için önemli)
2-Sağlıklı dengeli beslenceksin şeker sigara uyuşturucu alkol uzak durcan
3-uyku düzenin olcak sifiri karanlıkta uyucan
4-hergün esneme yoga hareketleri yapcan toplam 30dk (googleden bakabilirsin)
5-barfiks demiri al asıl (sırttaki kemikler çok geç kapanıyor gövdeden uzarsın)
6-paran varsa ters asılma aleti al ters asıl 200tl civarı googleden bulabilirsin gravity boots ismi 2. el bulabilirsin
7-Psikolijik hazırlık boyunun uzacağına inancaksın asla umutsuz olmucaksın  her gece yatarken uzadığına inandırcaksın kendini 
8-dua etceksin

Bu dediğim 8 maddeyi yapmaya başla 18 yaşındasın 23 yaşına kadar hergün aralıksız 5 sene boyunca uygula eğer 23 yaşında 175den kısa olursan kellemi koyuyorum ortaya  daha ne diyim ama 5 sene boyunca hergün yapcaksın hiç aksatmadan her maddeye uyarak, bu maddeleri kendimde denedim arkadaşımda denedim kuzenimde denedim ve uzadık senin uzamama şansın yok garanti ediyorum Allahın izniyle.Zaten boy 25 yaşına kadar uzuyor erkekte ama gövdeden bacaktaki kemikler erken kapanıyor gövdeden uzuyorsun  bacaklar ortalama 22 yaşında kapanıyor  hadi kolay gelsin.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame    62

Sakalın çıkması , sesin kalınlaşması vs bunlar vücutta yeterli miktarda Androjen üretildiğinin göstergesidir ki Androjenler direk olarak boy uzamasını durdurur. Bundan dolayı doktorlar direk sakalın çıkmış mı diye bakarlar. Büyüme plağın hala açık olduğu halde boyun uzamıyorsa büyüme hormonu veya tiroid hormonu eksikliği vardır ki muhtemelen büyüme plakların kapalıdır.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame, 07.06.2018 - 16:55 yazdı:

Sakalın çıkması , sesin kalınlaşması vs bunlar vücutta yeterli miktarda Androjen üretildiğinin göstergesidir ki Androjenler direk olarak boy uzamasını durdurur. Bundan dolayı doktorlar direk sakalın çıkmış mı diye bakarlar. Büyüme plağın hala açık olduğu halde boyun uzamıyorsa büyüme hormonu veya tiroid hormonu eksikliği vardır ki muhtemelen büyüme plakların kapalıdır.

çok doğru bir şey değil hocam benim sakallarım 13 yaşında çıkmaya başladı   14 yaşıma gelip liseye başladımda babam gibi sakallarım vardı hatta lisenin ilk günü sakallarımı makinayla 0la almıştım müdür yardımcısı elime jilet tutuşturdu okulun tuvaletinde jiletle kesmiştim ve boyum 160dı   sınıfta 40 kişi vardı 25 kız 15 erkek hepsinden kısaydım liseden mezun olup üniye başlayınca boyum 168di   el filmi çektirdim doktor kemikler kapanmış dedi  bende bu 8 maddeye başladım 4 sene yaptım üniden mezun olunca boyum 175ti.   malesef bizim ülkede her şeyde olduğu gibi sakal çıktımı boy uzamaz liseden sonra boy uzamaz der konuyu kapatıyorlar doktoruda böyle halkıda  ama nikolo teslanın sözünü unutuyorlar “İnsan imkansızı başarabilir sözü yetersizdir; çünkü insan imkansızın da ötesine ulaşabilir.”  hayat felsefem olan söz  yabancı forumlara bakarsanız 28 yaşından sonra bile boyunu uzatan insanları görebilirsiniz adamlar hipnoz biyokinezi  lsjl yöntemi yapıyorlar asla pes etmiyorlar geniş araştırmalarım sonucu bulduğum kanı şu erkek için 20-21den sonra bacaktan uzama çok zor ama 25 yaşına kadar gövdeden uzama mümkün.

çalışmak çalışmak ben 4 sene boyunca bu 8 maddeye uymasaydım 168de kalcaktım  ilk sene sadece 1 santim uzadım ama asla pes etmedim bir şeyi oturup kabullenmek bana göre değil sonuna kadar giderim gidemezsem yolunda ölürüm umudumun bittiği yerde inadım başlar KEYİFLİ FORUMLAR.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame    62
bunuyazanTosun, 17 saat önce yazdı:

çok doğru bir şey değil hocam benim sakallarım 13 yaşında çıkmaya başladı   14 yaşıma gelip liseye başladımda babam gibi sakallarım vardı hatta lisenin ilk günü sakallarımı makinayla 0la almıştım müdür yardımcısı elime jilet tutuşturdu okulun tuvaletinde jiletle kesmiştim ve boyum 160dı   sınıfta 40 kişi vardı 25 kız 15 erkek hepsinden kısaydım liseden mezun olup üniye başlayınca boyum 168di   el filmi çektirdim doktor kemikler kapanmış dedi  bende bu 8 maddeye başladım 4 sene yaptım üniden mezun olunca boyum 175ti.   malesef bizim ülkede her şeyde olduğu gibi sakal çıktımı boy uzamaz liseden sonra boy uzamaz der konuyu kapatıyorlar doktoruda böyle halkıda  ama nikolo teslanın sözünü unutuyorlar “İnsan imkansızı başarabilir sözü yetersizdir; çünkü insan imkansızın da ötesine ulaşabilir.”  hayat felsefem olan söz  yabancı forumlara bakarsanız 28 yaşından sonra bile boyunu uzatan insanları görebilirsiniz adamlar hipnoz biyokinezi  lsjl yöntemi yapıyorlar asla pes etmiyorlar geniş araştırmalarım sonucu bulduğum kanı şu erkek için 20-21den sonra bacaktan uzama çok zor ama 25 yaşına kadar gövdeden uzama mümkün.

çalışmak çalışmak ben 4 sene boyunca bu 8 maddeye uymasaydım 168de kalcaktım  ilk sene sadece 1 santim uzadım ama asla pes etmedim bir şeyi oturup kabullenmek bana göre değil sonuna kadar giderim gidemezsem yolunda ölürüm umudumun bittiği yerde inadım başlar KEYİFLİ FORUMLAR.

Millet hipogonadizm hastasıysa ben napıyım hipogonadizm forumlarına bak 30 yaşında sustanon kullanıp boyu 20 cm uzayan var ben sağlıklı kişiler için konuştum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215

Tavsiye etmiyorum hiç kesmeden 1,2 yıl oranlı kullanılmalı belli iu da oda servet demek 18 yaşındasın daha 21-22 kadar yolu var muhakakk bir kaç cm atarsın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46

Hepinize önerilerinden dolayı teşekkür ediyorum, dediğiniz şeyleri uygulamaya çalışacağım. 

Bacaklarım gövdeme göre kısa duruyormuş gibime geliyor, iyice barfix yaparsam orantısız bir vücuda sahip olmaktan korkuyorum. 

Dediğiniz gravity boots tarzı şeyler işe yarıyorsa bir ilgileneceğim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.