Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Th3seus

16-18 hafta kür için düzenlenme hakkında

Önerilen İletiler

Th3seus    1

Merhaba arkadaşlar forumu yeni konu açan ve yeni üye olan arkadaşlar gibi uzun süredir takip ediyorum seviyeli ve yardımcı bi ilişki olduğu için de site yöneticilerine, üyelerine teşekkür ediyorum.

Ve uzun olacak farkındayım ancak heyecanlıyım :)

Vucut geliştirme ile 1 senedir uğraşıyorum ve hayatımın bir parçası oldu bir sene içerisinde beslenme, antreman disiplinini oturttuğumu düşünüyorum. 

Yorumlarım fikirlerim içerisinde acemice ve amatörce ifadeler olursa kusura bakmayın :)

İki kür yapmak istiyorum bir bulk ve bir definasyon kürü bulk kürünü 16 hafta olarak yapmak niyetindeyim ekim ayının sonuna kadar hatta 20 hafta da olabilir sonrasında definasyon kürü düşünüyorum ilk kür için uzun olabilir mi acaba ? Kendimce şunu düşünüyorum "8 hafta yapıp gidenin kalanın gözüne bakmak istemiyorum" Kullanmamı önerdiğiniz ilaçlar hakkında, kür esnasında ve sonrasında yaşayacaklarım hakkında tavsiye önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim herkese. 

Yaş 24

Boy 181 

Kilo 89

Yağ oranı tahmini %15 civarı 

Kol 37

Gögüs 116 

Omuz 137

Bel 87-88

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TheNoahSystem    158

Öncelikle bir sene spor geçmişiyle kürü kesinlikle önermemekle birlikte, ilk kür için 10 hafta testosteron enanthate haftalık 500mg bence en mükemmel kür.

Ha fakat hiçbir şey umrunuzda değilse, aklınızdakini yapacaksanız;

kür boyunca ilk günden son güne kadar haftalık 250iu hcg,

ilk 4 hafta boyunca 2 günde bir 12.5mg aromasin 4. haftanın sonunda kan tahlili alıp e2 değerine göre tekrar ayarlama yapılmalı,

1-20 Testosterone Enanthate 500mg/hafta

1-20 Boldenone 600mg/hafta

20-X(artık ne zaman definasyonu bitirirsen)

Testo e 750mg/hafta veya Testo P 750mg/hafta - P seçmen PCT'ye başlamanı daha kolaylaştıracak bekleme süren azalacak fakat 2 günde bir iğne yapmak zorunda olacaksın.

Eğer 5 haftadan uzun tutmayacaksan,

Turinabol 50mg/gün - Bu masteron'un oral hali gibi birşey kuru hacimde ciddi bi artış sağlıyor, benim en favori oralım. Fakat bunu kullanırken bi alt, ast testi yapmanı öneririm benim ciğeri çok yoruyor.

Yukarıdaki kür biraz ezbere çünkü formun hakkında bir bilgiye sahip değiliz, fotoğraf yok konuda.

Son olarak ilk satırdaki tavsiyemi tekrar okumanızı istiyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Th3seus    1

Hocam öncelikle yorumunuz ve fikriniz için çok teşekkür ederim 🙏 

Durumu mu şöyle özetle izah edeyim birlikte başladığım arkadaşım ile kasım ayında küre girme düşüncesine kapıldık arkadaşım şubat ayında başladı ben o zaman için çok çok erken olduğunu düşünüyordum biraz daha doğal gitmek istedim ve geçen gün alıcı göz ile baktım aramızda pekte fark göremedim omuzlarımız dışında o an beklemenin gerçekten anladım beklemenin iyi fikir olduğunu.

Fakat zaman geçtikçe içimde ki istek bu yönde daha da artıyor. Uzun kür düşünüp istememin sebebi uzun kürlerde daha verimli sonuçlar elde edilebileneceğini ve boldenon 12 haftadan sonra etkisini göstermeye çalışıyormuş diye okudum böyle bir karar aldım. İlk iğneden itibaren haftada 250iu hcg'nin mantığı uzun kür olacagından mı hocam ? Tecrubesizligime ver cahil sorular olursa kusuruma bakma 

Hacim ve definasyon kürü toplamda 25-26 hafta ve peşpeşe olması doğal üretimin toparlanmasını zora sokar mı ?

İki kür arasında beklemeli miyim ? Beklemeliysem bu süre ne olmalı ?

Tabi tedavimi düzgünce yapıp ve kür sonrası beslenme, antremanlarımı bozmadan devam edersem kayıpların önüne geçebilir miyim ?

Bu sorudan bende "bezdim" ama bir forum da ilaç görmüş bir vucut doğal olarak 2 seneye yakın süre kendini toparlayamaz ve natural olarak etki ve fayda göremez yazmış birisi. Siz tecrübeli bilgili insanlarsınız pratiğe dökmüş birisi il teoride bilen birisi arasında çok fark var. Siz tecruelerinize göre bu durumu nasıl yorumluyorsunuz.

Fotgraf yükledim ama mayıs ayı fotograflarım bunlar verilen ölçülerde yanlışlık yok mesleğim terzi :) sırt ve bacak genetiğimi çok beğeniyorum fotografları cihazdan silmiştim siteden indirdim kalite kaydı k.bakmayın endomorf vucut yapım var. 

Teşekkür ederim tekarda hocam aklımı kurcalayan takvimi sundugunuz icin 🙏 

IMG_20180603_153405_943.jpg IMG_20180603_153339_090.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
Th3seus, 11 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar forumu yeni konu açan ve yeni üye olan arkadaşlar gibi uzun süredir takip ediyorum seviyeli ve yardımcı bi ilişki olduğu için de site yöneticilerine, üyelerine teşekkür ediyorum.

Ve uzun olacak farkındayım ancak heyecanlıyım :)

Vucut geliştirme ile 1 senedir uğraşıyorum ve hayatımın bir parçası oldu bir sene içerisinde beslenme, antreman disiplinini oturttuğumu düşünüyorum. 

Yorumlarım fikirlerim içerisinde acemice ve amatörce ifadeler olursa kusura bakmayın :)

İki kür yapmak istiyorum bir bulk ve bir definasyon kürü bulk kürünü 16 hafta olarak yapmak niyetindeyim ekim ayının sonuna kadar hatta 20 hafta da olabilir sonrasında definasyon kürü düşünüyorum ilk kür için uzun olabilir mi acaba ? Kendimce şunu düşünüyorum "8 hafta yapıp gidenin kalanın gözüne bakmak istemiyorum" Kullanmamı önerdiğiniz ilaçlar hakkında, kür esnasında ve sonrasında yaşayacaklarım hakkında tavsiye önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim herkese. 

Yaş 24

Boy 181 

Kilo 89

Yağ oranı tahmini %15 civarı 

Kol 37

Gögüs 116 

Omuz 137

Bel 87-88

O ölçülerle o boya kilo oranıyla, yağ 20den fazladır demek yanlış olmaz.Öncelikle yağ oranınızı düşürün,spor için 1 yılda anca formlar oturup overload başlıyor boşuna kür işlerine girmeyin.Girceksenizde bu bulk,def değil only testo olur

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Th3seus    1

1 sene daha mı beklemeliyim sence ? Kafaya koyduğum yolda yanlıs yonlenmektense bilinçli ilerlemek daha dogru olur diye dusunuyorum. Ve konu baslığında oldugu gibi 20 hafta yapıcam kararım net ve fikrim değişmeyecek. Yag oranım evet 15 civarı ama 20den fazla degildir diye dusunuyorum oyleyse de yaglanma daha cok baldır bolumunde var haklı olabilirsin ramazandan sonra 1-2 ay diyet ile yag oranımı düşürüp kesin başlıcam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
destan1327    3
HalfNatty, 3 saat önce yazdı:

O ölçülerle o boya kilo oranıyla, yağ 20den fazladır demek yanlış olmaz.Öncelikle yağ oranınızı düşürün,spor için 1 yılda anca formlar oturup overload başlıyor boşuna kür işlerine girmeyin.Girceksenizde bu bulk,def değil only testo olur

Boy 181
Kilo 92-93
kol 40.5
Yağ oranımı hesapladığımda 24 çıkıyor @HalfNatty 'nin dediğini desteklemek amaçlı söyledim yağ oranınızın %20 nin üzerinde olduğu aşikar

tarihinde destan1327 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
Th3seus, 1 saat önce yazdı:

1 sene daha mı beklemeliyim sence ? Kafaya koyduğum yolda yanlıs yonlenmektense bilinçli ilerlemek daha dogru olur diye dusunuyorum. Ve konu baslığında oldugu gibi 20 hafta yapıcam kararım net ve fikrim değişmeyecek. Yag oranım evet 15 civarı ama 20den fazla degildir diye dusunuyorum oyleyse de yaglanma daha cok baldır bolumunde var haklı olabilirsin ramazandan sonra 1-2 ay diyet ile yag oranımı düşürüp kesin başlıcam 

70 bel 39 koldayken 9 yağ vardı.37 kol 88 bel ve boy kilo oranına bakılırsa 15 civarı olamaz zaten.

İlk sene kür tamamen hayal kırıklığı olur.Hevesle başladığınız işin hüsranla sonuçlandığını görmek piskolojik sorunları kürle beraber çok arttırır.Siz doğal olarak tecrübenizi kazanın daha fit olun formlar otursun beslenme otursun, sonrasında kür bir seçenek olabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Th3seus    1

O halde şöyle yaparsam faydalı olur, yağ oranımı düşürmek kolay diyet ve kardio ile 2 ay da çok güzel yağ yakarım. 

Kurban bayramına kadar yağ oranımı düsürmüş olurum, bir sonra ki seneye kadar da olabildiğince az yağlanacak şekilde hacim almaya yönelik beslenirim. 

Beslenme ve antreaman düzenim, disiplinim yerinde olduğunu düşünüyorum zaten herkes gibi benimde hayallerim ve hedeflerim var atletik fitness de yarışmak istiyorum madem ki bu sporu ömür boyu yapacağız o zaman tadını çıkaralım düşüncesindeyim. 

Ben ilk yorumdan itibaren uyarıları dikkate alıcam bu konuda bulunduğum şehirde fikir danışabileceğim pek kimse yok hatta vucut geliştirmeyi biceps kası yapmak zanneden insanlardan başka kimse yok :)

İlginiz için teşekkür ederim sözünü vermiyorum ama kür için biraz daha sabırlı olucam ✌ ☺

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
Th3seus, 4 saat önce yazdı:

O halde şöyle yaparsam faydalı olur, yağ oranımı düşürmek kolay diyet ve kardio ile 2 ay da çok güzel yağ yakarım. 

Kurban bayramına kadar yağ oranımı düsürmüş olurum, bir sonra ki seneye kadar da olabildiğince az yağlanacak şekilde hacim almaya yönelik beslenirim. 

Beslenme ve antreaman düzenim, disiplinim yerinde olduğunu düşünüyorum zaten herkes gibi benimde hayallerim ve hedeflerim var atletik fitness de yarışmak istiyorum madem ki bu sporu ömür boyu yapacağız o zaman tadını çıkaralım düşüncesindeyim. 

Ben ilk yorumdan itibaren uyarıları dikkate alıcam bu konuda bulunduğum şehirde fikir danışabileceğim pek kimse yok hatta vucut geliştirmeyi biceps kası yapmak zanneden insanlardan başka kimse yok :)

İlginiz için teşekkür ederim sözünü vermiyorum ama kür için biraz daha sabırlı olucam ✌ ☺

Podyum amacınız varsa kürü ertelemeyin.Benim önerilerim normal birinin hobi için yapmasına yönelikti. Her ne kadar doğru(sağlıklı?) Olmasada profesyonelliğe geçme düşüncesi varsa kür ertelemek sadece zaman israfı.Sebebi de şu, podyuma 1 2 kürle çıkılmaz.Yıl boyu kürde kalıp girip ona rağmen derece alamayanlar var. Kaldı ki bu insanların spor geçmişide uzun. Yolunuzda başarılar

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Th3seus    1

Umarım hayallerimin peşinden gitmeyi bırakmıcam kurban bayramına kadar yağ oranımı diyet ve kardio ile olabildiğince düşürüp 20 haftalık kür ile başlama kararı aldım. Bu serüven başlayana kadar da makaleler, yazılar, sohbetler okuyarak kendimi bu "prof takviyeler" konusunda geliştirmek olucak. Forumda bilgili tecrubeli kişiler var. Sende oylesin 💪 Fikirlerin ve dileklerin için teşekkur ederim 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.