Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

klinux

12 hafta deca kürüm bitti yeni kür istiyorum sıkıntı olur mu ?

Önerilen İletiler

klinux    67

12 Hafta 500 Testo 400 Deca kürüm biteli 2 hafta oluyor herhangi bir pct başlamadım henüz 8 kilo aldım fakat farklı bir küre girmek istiyorum tekrar bulk kürü istiyorum sizce beklemelimiyim eğer yeni küre devam edebilirsin derseniz hangi kürü önerirsiniz yağsız vücudum var 58 Kg Başladım 66 Kiloyum Şuan Görünümüm çok güzel değişti.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

benim düşüncem sadece tüşük testo ile biraz devam et biraz dinlendir vücudu sonra birdaha gir bildiğim kür arası geçişler bu şekilde olur ikinci küründe de deca dan düşük ilaç girme ya mg arttır deca gir yada boldeonun ekle decaya  ama sadece testo boldenon falan sana etki etmez artık  ikinci kürün testo deca boldenon ilk 4 hafta dabol olailir bu benim düşüncem ustalar daha iyi bilir ve yorum yazacaktır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
klinux, 8 saat önce yazdı:

12 Hafta 500 Testo 400 Deca kürüm biteli 2 hafta oluyor herhangi bir pct başlamadım henüz 8 kilo aldım fakat farklı bir küre girmek istiyorum tekrar bulk kürü istiyorum sizce beklemelimiyim eğer yeni küre devam edebilirsin derseniz hangi kürü önerirsiniz yağsız vücudum var 58 Kg Başladım 66 Kiloyum Şuan Görünümüm çok güzel değişti.

beklemeden devam edebilirsin tüm prolar uzun dönem kürden çıkmazlar ama devamlı farklı ilaçları sokarlar bünyelerine sende öyle yapabilir yazı dolu dolu geçirebilirsin testo dianabol bolde ile devam edebilirsin 14 hafta kadar daha başarılar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
Bay-T, 7 saat önce yazdı:

beklemeden devam edebilirsin tüm prolar uzun dönem kürden çıkmazlar ama devamlı farklı ilaçları sokarlar bünyelerine sende öyle yapabilir yazı dolu dolu geçirebilirsin testo dianabol bolde ile devam edebilirsin 14 hafta kadar daha başarılar

Ürün aldığım satıcı ile konuştum 10 hafta tren kürü önerdi sence mantıklı mı reis

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
m.oguz    10
klinux, 27 dakika önce yazdı:

Allah’ın aveli komikmisin sen şimdi. Türkiye vücut geliştirme ve Bilek Güreşi federasyonu sayfasına gir 2018 müsaba sonuçlarında 57 kiloda 3. Olan isme iyi bak. Sen 5 kg ile curl yaparken kendi ağırlığım kadar 40 kg ile statik antremanı yapıyordum ben kuş beyinli herif 

Bu nasıl bir üslup kardeşim? Burda sokak ağzı ile meseleler çözülmüyor..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
m.oguz, 14 dakika önce yazdı:

Bu nasıl bir üslup kardeşim? Burda sokak ağzı ile meseleler çözülmüyor..

“58 kg ile kür anladım hocam”

bu cümleden anladığın şeyi yazsana şuraya benim konu başında sorduğum hangi şeyin cevabı 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pavel    46

eğer bir kariyer hedeflenmiyosa kürlerin arasında 4-6 ay dinlenme şart. Prolar uzun süre kürden çıkmıyolar ama adamların herşeyi plan programlı ve özel doktorları bile var.O yüzden riske atmaya gerek yok vücudu. Aşağıdaki videoda kafandaki sorulara kaldırmada yardımcı olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
destan1327    3
klinux, 8 saat önce yazdı:

Allah’ın aveli komikmisin sen şimdi. Türkiye vücut geliştirme ve Bilek Güreşi federasyonu sayfasına gir 2018 müsaba sonuçlarında 57 kiloda 3. Olan isme iyi bak. Sen 5 kg ile curl yaparken kendi ağırlığım kadar 40 kg ile statik antremanı yapıyordum ben kuş beyinli herif 

tekrardan merhaba, benim bahsettiğim konu sağ kolum ağırlığında olup başarabileceklerin değil 57 kilosun ve kilo almak için küre ihtiyacın yok bahsettiğim bu. Ayrıca sen ağırlığın kadar kilolarla çalışıyor olabilirsin görüyorum salonda senin gibileri 20 kilo ile biceps curl yapıyorlar endişeleniyorum fıtık olacaklar diye ben 93 kilo da 12 kilo ile curl yapmaya devam edeyim sen de trenbolone kullanıp kendini karınca sanmaya devam et başarılar. @Loving hocam arkadaşın üslup konusunda tavsiyelere ihtiyacı olduğunu düşünerek sizi etiketliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Big_ramy    14

Tren enant 1-10

Testo enant 1-16

Boldenon 1-16

Anapolon 1-5

Uçurur seni hocam.Hacim için bundan daha etkili bir kur yok bence en prof hacim kurlerinden biridir,yalnız ağırdır:)

Yanına orjinal peptid kaynağın varsa ghrp6 eklersin bide 16 hafta sonra değişimin kralını yaşarsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
Big_ramy, 10 dakika önce yazdı:

Tren enant 1-10

Testo enant 1-16

Boldenon 1-16

Anapolon 1-5

Uçurur seni hocam.Hacim için bundan daha etkili bir kur yok bence en prof hacim kurlerinden biridir,yalnız ağırdır:)

Yanına orjinal peptid kaynağın varsa ghrp6 eklersin bide 16 hafta sonra değişimin kralını yaşarsın 

Öncelikle cevabın için teşekkür ederim hocam güzel kür yazmışsın gerçekten öyle gözüküyor.

Peki dozları nedir bu kürün ? Ömrüm boyunca yağsız zayıf ama güçlü oldum bilek güreşinde türkiye 3.lüğüm var kendi kilomda ama bilek güreşini bıraktım ektomorf olmaktan bıkmıştım deca kürü yaptım 66 kilo oldum insanlar 70 kilo duruyorsun iyi olmuşsun bırakma gibi şeyler söylüyor bende motive oluyorum.

Şuan hedefim +70 yapıp burada kalmak dediğin kürde nasıl yapayım sence 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.194

@klinux kullandığınız üsluptan sebep 

df6JcH.png

Tarihine kadar platform'dan uzaklaştırıldınız. İkinci bir uyarı olmaksızın üslubunuzu değiştirmezseniz kalıcı olarak uzaklaştırılacaksınız.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Big_ramy    14
klinux, 30 dakika önce yazdı:

Öncelikle cevabın için teşekkür ederim hocam güzel kür yazmışsın gerçekten öyle gözüküyor.

Peki dozları nedir bu kürün ? Ömrüm boyunca yağsız zayıf ama güçlü oldum bilek güreşinde türkiye 3.lüğüm var kendi kilomda ama bilek güreşini bıraktım ektomorf olmaktan bıkmıştım deca kürü yaptım 66 kilo oldum insanlar 70 kilo duruyorsun iyi olmuşsun bırakma gibi şeyler söylüyor bende motive oluyorum.

Şuan hedefim +70 yapıp burada kalmak dediğin kürde nasıl yapayım sence 

500 testo enant 

400 tren enant 

500 boldenon 

50mg anapolon

300mcg ghrp6 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.