Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bunuyazanTosun

1 yil sürcek yeni kürüm

Önerilen İletiler

Başlangıç; 29.06.2018
1-55 hafta 600-800 mg  TESTO ENATH
1-55 hafta 6 iu  GH 

"Kürüm bu kadar basit sade,  sahte anabolizanlardan bıktım  gh tanıdık eczacıdan alcam, testoyu bu forumdan sp veya balkan düşünüyorum.Amacım formumu koruyup biraz yağ yakıp kas kütlesi eklemek."

1 kısa sorum var dostlar cevaplarsınız sevinirim şimdiden teşekkürler

1-Ben testo kullanınca biraz östrojen yükseliyor 3 günde bir çeyrek arimidex  kullancam  55 hafta 3 günde bir çeyrek armidex kullanmak küre sağlıma zarar verir mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TheNoahSystem    158

Hocam testonun vereceği kütle 10.-14. haftada duracak gh hakkında bi fikrim yok fakat ben olsam gh'a yapacağım masraf yerine madem bir senelik kür boldenon + ilk dönem deca son dönemler de tren ve masteron eklerdim. Orjinal ilaç bulmak çok zor değil bence.

Ayrıca arimidexin gereksiz yan etkileri var elinde hazırda yoksa aromasin almanı tavsiye ederim. 

tarihinde xeaven tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@xeaven  dostum cevabın için teşekkür ederim.
Gh alış fiyatına alcam son kullanma tarihi yakınlar var baya ucuza gelcek zaten eczacı 15 yıllık arkadaşım eczane babasının kredi kartına taksit yapcak öyle alcam o yüzden fiyatı önemli değil.

3 günde yarım arimidex almanın ne gibi yan etkisi olabilir ? elimde şuan hiçbir ürün yok daha almadım 
boldenon masteron vs. hiç onlara bulaşmıcam  gh testo  ne etki verirse artık 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
xeaven, 18 dakika önce yazdı:

Hocam testonun vereceği kütle 10.-14. haftada duracak gh hakkında bi fikrim yok fakat ben olsam gh'a yapacağım masraf yerine madem bir senelik kür boldenon + ilk dönem deca son dönemler de tren ve masteron eklerdim. Orjinal ilaç bulmak çok zor değil bence.

Ayrıca arimidexin gereksiz yan etkileri var elinde hazırda yoksa aromasin almanı tavsiye ederim. 

Testonun verceği kütle durcak diye bir şey yok.Trt seviyesindeki araştırmalar 6 aydan sonra hala kas kütlesine artış eklediğini söylüyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
HalfNatty, 1 dakika önce yazdı:

Testonun verceği kütle durcak diye bir şey yok.Trt seviyesindeki araştırmalar 6 aydan sonra hala kas kütlesine artış eklediğini söylüyor

Kendi deneyimim testo e 500 kullanırken 9. haftadan sonra kilomda ve formumda hiç bir değişiklik olmadı kalori artışında ise direk mideyi kapatmaya başlıyordu, toplamda 16 hafta yapmıştım. Şahsi fikrim, bir şeyler eklemek olurdu. Ama tabi burada GH'da var nasıl bi etkileşim olur fikrim yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@HalfNatty   14 ay testoyu kesmeyip verim alan tanıyorum, hatta profosyoneller hiç kesmiyor deniyor  ufak köprüler yapıyorlarmış tam konuya hakim değilim 

zaten 55 hafta kullanmıcam  6 haftada bir  e2 seviyesine baktırıp ona göre kullancam 

Yan Etkileri: Anastrozol (Arimidex) bilinen hiçbir tehlikeli yan etkisi yoktur. En bilinen yan etkileri baş ağrısı, sivilce ve gece terlemesi vardır. Nadiren bazı yüz, ürtiker ve boğaz veya dilde şişme ile birlikte solunum güçlüğü ve şişliktir.Hamile kadınlar asla kullanmamalı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
bunuyazanTosun, 1 dakika önce yazdı:

@HalfNatty   14 ay testoyu kesmeyip verim alan tanıyorum, hatta profosyoneller hiç kesmiyor deniyor  ufak köprüler yapıyorlarmış tam konuya hakim değilim 

zaten 55 hafta kullanmıcam  6 haftada bir  e2 seviyesine baktırıp ona göre kullancam 

Yan Etkileri: Anastrozol (Arimidex) bilinen hiçbir tehlikeli yan etkisi yoktur. En bilinen yan etkileri baş ağrısı, sivilce ve gece terlemesi vardır. Nadiren bazı yüz, ürtiker ve boğaz veya dilde şişme ile birlikte solunum güçlüğü ve şişliktir.Hamile kadınlar asla kullanmamalı.

https://www.astrazeneca.com.tr/content/dam/az-tr/medicine/PDF/Arimidex 1mg-ONAYLI KÜB_25 01 2018.pdf

Profesyoneller hiç kesmiyor BNC dedikleri köprüleri yapıyorlar fakat yani bi dönem bir çok ilaç kullanıp bir dönem düşük doz testo kullanıyorlar (çoğu TRT dozundan çok daha yüksek) Fakat düşürdükleri dönem dahi belirli kas kayıpları yaşıyorlar zaten yaşamasalar 200-300 kilo insanlar olurdu :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
xeaven, Bir saat önce yazdı:

Kendi deneyimim testo e 500 kullanırken 9. haftadan sonra kilomda ve formumda hiç bir değişiklik olmadı kalori artışında ise direk mideyi kapatmaya başlıyordu, toplamda 16 hafta yapmıştım. Şahsi fikrim, bir şeyler eklemek olurdu. Ama tabi burada GH'da var nasıl bi etkileşim olur fikrim yok

Testoda verim düşüklüğü mantıksız olur.Sen doğal testoda sürekli gelişebiliyorsan aynı şekilde test kullanırkende gelişirsin.Bu sadece daha hızlı olucak ve o an ki limite gelince durucaksın.Bu 10 20 haftayla olucak iş değil.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233
bunuyazanTosun, 8 saat önce yazdı:

Bu yazıyı nerden buldun hocam? Arimidexin uzunca bi liste halinde yan etkileri var prospektüsüne bi bakın. Göğüs uçlarında anormallik başladığında 1 hafta 2 günde 1 çeyrek veya yarım tb. kullanılıp 1 hafta ara verilebilir.

1 yıllık sade test. ve gh olayı da bana fuzuli geldi en az 1 tane anabolizan ekle bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
HalfNatty, 12 saat önce yazdı:

Testoda verim düşüklüğü mantıksız olur.Sen doğal testoda sürekli gelişebiliyorsan aynı şekilde test kullanırkende gelişirsin.Bu sadece daha hızlı olucak ve o an ki limite gelince durucaksın.Bu 10 20 haftayla olucak iş değil.

Enanthate esteri için 8-10 haftalar arasında ilaç kanda peak seviyesine ulaşmış oluyor. Yani ilaç kandaki yükselişini durduruyor. İlk 8 haftada alınan verimle sonraki haftalardan alınacak verim arasında ciddi fark olacaktır. O süreden sonra (eğer kür uzayacaksa) ya mg arttırmak yada anabolizan eklemek verimlilik açısından en doğrusu. @xeaven nin demek istediği bu zannedersem. 

Verdiğim görsel enanthate esterinin (haftada 2 enjeksiyon kullanımda) kandaki seyrini gösteren çizelge.

Fakat konu sahibi arkadaş gh’nun uzun süreli etkisinden yararlanmak amacıyla böyle bir yol belirlemiş. Onun durumu farklı. 1 yıl boyunca testosteron ve gh kullanacak olsam yanına belirli periyotlarda anabolizan eklerdim. 

F55B1AC4-F644-4BB7-AB8C-A80879D6FFF0.jpeg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

Selamlar, kusura bakmayin konunuza dahil oluyorum ve konuyu saptiriyorum ama aklimda benimde bir soru var. Ben suanda 500mg test e. Ile ilerliyorum ve 20 25 hafta kadar ilerlemeyi dusunuyorum mg arttirmadan. Ilacin verimi dusucekse eger 10 veya 12. Haftadan itibaren haftalik 100mg tren e. Ekleyip devam etsem bana faydası olurmu? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213
merkar, Bir saat önce yazdı:

Enanthate esteri için 8-10 haftalar arasında ilaç kanda peak seviyesine ulaşmış oluyor. Yani ilaç kandaki yükselişini durduruyor. İlk 8 haftada alınan verimle sonraki haftalardan alınacak verim arasında ciddi fark olacaktır. O süreden sonra (eğer kür uzayacaksa) ya mg arttırmak yada anabolizan eklemek verimlilik açısından en doğrusu. @xeaven nin demek istediği bu zannedersem. 

Verdiğim görsel enanthate esterinin (haftada 2 enjeksiyon kullanımda) kandaki seyrini gösteren çizelge.

Fakat konu sahibi arkadaş gh’nun uzun süreli etkisinden yararlanmak amacıyla böyle bir yol belirlemiş. Onun durumu farklı. 1 yıl boyunca testosteron ve gh kullanacak olsam yanına belirli periyotlarda anabolizan eklerdim. 

F55B1AC4-F644-4BB7-AB8C-A80879D6FFF0.jpeg

Herkesin dilinde olan birşey bu fakat enanthante esteri kullanıldığında da sonuç değişmiyor etki alamazsın vb cümleler ismini vermek istemediğim satıcı sporculardan kaynaklı sanırım fakat normal bir insanın vucuduna göre 10 misli vucudunuzda testosteron olması ve bunun sürekliliği demek doğru işler yaptıgınızda hala maksimum verim almaya devam edersiniz anlamına gelir taki bu testosteron vucudunuza yetmeyecek kütleye ulaşana kadar.

Eğer ki sadece peak seviyesine kadar bu ilaçtan alacağınızı alıp sonra gelişiminiz duruyorsa bence kür yapmayı bırakmalı önce ben nerede hata yapıyorum diye düşünüp sorunu bulup kendimizi düzelttikten sonra devam etmeliyiz. İllaki yemeğimizde antremanımızda dinlenmemizde bir sorun vardır yada dediğim gibi artık kütlemize yetişemiyor olabilir fakat yüzde 99 da görünen birinci seçenektir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
tolgacan94, 35 dakika önce yazdı:

Herkesin dilinde olan birşey bu fakat enanthante esteri kullanıldığında da sonuç değişmiyor etki alamazsın vb cümleler ismini vermek istemediğim satıcı sporculardan kaynaklı sanırım fakat normal bir insanın vucuduna göre 10 misli vucudunuzda testosteron olması ve bunun sürekliliği demek doğru işler yaptıgınızda hala maksimum verim almaya devam edersiniz anlamına gelir taki bu testosteron vucudunuza yetmeyecek kütleye ulaşana kadar.

Eğer ki sadece peak seviyesine kadar bu ilaçtan alacağınızı alıp sonra gelişiminiz duruyorsa bence kür yapmayı bırakmalı önce ben nerede hata yapıyorum diye düşünüp sorunu bulup kendimizi düzelttikten sonra devam etmeliyiz. İllaki yemeğimizde antremanımızda dinlenmemizde bir sorun vardır yada dediğim gibi artık kütlemize yetişemiyor olabilir fakat yüzde 99 da görünen birinci seçenektir.

Kürün ilk 12 haftası 6 kilo alarak kalan 43 hafta sadece 1.5-2 kilo almak için uğraşmak bence sadece vücudu fazladan yormak, üretimimizin kapalı olduğu süreyi neredeyse 4 kat uzatıyoruz ama kazancımız ilk kısmın sadece 3te biri. Kazandığımız kütleleri zaten ilaçlarla kazanıyoruz bıraktığımızda dahi belirgin bi kısmı gidiyor doz arttırmadığımızda veya ilaç eklenmediğinde ben gözle görülür veya kişiyi tatmin edecek bi değişim olmayacağını düşünüyorum. Aksi olsaydı zaten prolar yıllarca Blast and Cruise yapmak yerine 5 yıl boyunca 250 testoyla da o kütlelere ulaşırdı ama ulaşılamıyor demek ki.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213
xeaven, 2 saat önce yazdı:

Kürün ilk 12 haftası 6 kilo alarak kalan 43 hafta sadece 1.5-2 kilo almak için uğraşmak bence sadece vücudu fazladan yormak, üretimimizin kapalı olduğu süreyi neredeyse 4 kat uzatıyoruz ama kazancımız ilk kısmın sadece 3te biri. Kazandığımız kütleleri zaten ilaçlarla kazanıyoruz bıraktığımızda dahi belirgin bi kısmı gidiyor doz arttırmadığımızda veya ilaç eklenmediğinde ben gözle görülür veya kişiyi tatmin edecek bi değişim olmayacağını düşünüyorum. Aksi olsaydı zaten prolar yıllarca Blast and Cruise yapmak yerine 5 yıl boyunca 250 testoyla da o kütlelere ulaşırdı ama ulaşılamıyor demek ki.

Sorunun içerisinde kendine yanıtını da vermişsin fakat öncelikle amatörlük ile proluğu birbirinden ayıralım orası çok farklı bir mevzu.Oradaki dozajlar 3000-5000 mg larda gidiyor olayın boyutu farklı :) 

kürün ilk 12 haftası 6 kilo alıp sonrasında 1.5 kilo için uğraşmak dediğin olayda anlamak istemediğin amacının ne olduğu ? Kas kütlesi olarak mı kilo almak istiyorsun ? yoksa Kilo alayım da büyüyeyim mi istiyorsun ? Eğer ikinci seçenekse zaten yanlış yerdesin dostum burger king de günde 3 5 sağlam öğün yersen gene hacim alırsın :) bir kürü değerlendirirken kür bitti bu kadar kilo aldım diye mi değerlendireceğiz yoksa bizde kalan mı kazancımız olacak ? 

o zaman sana önerim şudur bir testosteron kürüne gir 

3 defa ayrı ayrı 8 hafta boyunca sadece 500 mg. pct vs bitir toplam kazancına bir bak toplamda 24 hafta olacak.

birde 24 hafta gir 500 mg pct vs bitir toplam kazancına bak.

eğer hepsinde hakkını vererek bu işi yapıyorsan aradaki kazancın neredeyse kas kütlesi olarak değişmeyecek.Ama kürde kazandıkça gidişata göre kendini ayarlayamayıp savsaklarsan zaten büyüdüm diye ki çoğu insanda uzun kürlerde olan da budur bunu ilacın kanda duraklamasına bağlayamazsın.

İşin özü kafaya göre gidip doz değişikliği vs yapmak ve bu tarz dedikodular bilinçsiz girişlere neden oluyor. Burak abiden örnek verelim adam 100+ kg 55 cm kolu var

girdiği testosteron 1000mg. ve hala bu dozajı sabit kullanıp büyüyebiliyor.
forumda belki 100lerce post ararsan bulursun adamın 2. 3 kürü böyle demişler diye kanda dengeye girer vs diye kandırılıp 1000 mg lara gidiyor. neymiş 500 onda artık işe yaramazmış. denge konumuna gelmiş arttırması gerekiyormuş. Attığı foto ve ölçülere bakıyorsun kolu 40 cm değil. 90 kg yim diyor yağ oranı komedi :) 

Umarım olayı anlatabildim :) 

.

• Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
tolgacan94, 46 dakika önce yazdı:

Sorunun içerisinde kendine yanıtını da vermişsin fakat öncelikle amatörlük ile proluğu birbirinden ayıralım orası çok farklı bir mevzu.Oradaki dozajlar 3000-5000 mg larda gidiyor olayın boyutu farklı :) 

kürün ilk 12 haftası 6 kilo alıp sonrasında 1.5 kilo için uğraşmak dediğin olayda anlamak istemediğin amacının ne olduğu ? Kas kütlesi olarak mı kilo almak istiyorsun ? yoksa Kilo alayım da büyüyeyim mi istiyorsun ? Eğer ikinci seçenekse zaten yanlış yerdesin dostum burger king de günde 3 5 sağlam öğün yersen gene hacim alırsın :) bir kürü değerlendirirken kür bitti bu kadar kilo aldım diye mi değerlendireceğiz yoksa bizde kalan mı kazancımız olacak ? 

o zaman sana önerim şudur bir testosteron kürüne gir 

3 defa ayrı ayrı 8 hafta boyunca sadece 500 mg. pct vs bitir toplam kazancına bir bak toplamda 24 hafta olacak.

birde 24 hafta gir 500 mg pct vs bitir toplam kazancına bak.

eğer hepsinde hakkını vererek bu işi yapıyorsan aradaki kazancın neredeyse kas kütlesi olarak değişmeyecek.Ama kürde kazandıkça gidişata göre kendini ayarlayamayıp savsaklarsan zaten büyüdüm diye ki çoğu insanda uzun kürlerde olan da budur bunu ilacın kanda duraklamasına bağlayamazsın.

İşin özü kafaya göre gidip doz değişikliği vs yapmak ve bu tarz dedikodular bilinçsiz girişlere neden oluyor. Burak abiden örnek verelim adam 100+ kg 55 cm kolu var

girdiği testosteron 1000mg. ve hala bu dozajı sabit kullanıp büyüyebiliyor.
forumda belki 100lerce post ararsan bulursun adamın 2. 3 kürü böyle demişler diye kanda dengeye girer vs diye kandırılıp 1000 mg lara gidiyor. neymiş 500 onda artık işe yaramazmış. denge konumuna gelmiş arttırması gerekiyormuş. Attığı foto ve ölçülere bakıyorsun kolu 40 cm değil. 90 kg yim diyor yağ oranı komedi :) 

Umarım olayı anlatabildim :) 

.

Aslında dediğimiz aynı kapıya çıkıyor toplamda 24 hafta dediğin örnek bence de tamamen doğru mesela ilk kürümü yaptım 8 kilo aldım güzel bi form yakaladım pct sonrası bir kısmını kaybettim sonra ikinci kürümü yaptım tekrar aynı ilaçlarla tekrar yakaladığım eski forma ulaştım ama bu sefer 5 kilo aldım çünkü zaten ilk kürden kalan bi kütlem vardı belki çok az bi fark vardır muhtemelen formum yine aynı şekilde ama pct sonrası yine 4 kiloyu kaybettim. Burada çoğumuz az çok bilgiliyiz kilodan kastım su toplamış kas veya yağlanmış vücut değil :). 

Yani işin özeti eğer hakkıyla yapıyorsan belirli bi süre sonra kullandığın ilaç formundaki değişimleri inanılmaz seviyede yavaşlatacak yani zaman uzadıkça ilaçların vücuda bindirdiği yük artıyor, ama gelişim hızımız çok daha yavaşlıyor. Kazanç eğrisi yaparsak karsız bi sonuç çıkıyor bundan bahsediyorum. Aksi halde zaten küre girmeye ne gerek var ki? Zaten natural testosteronumuz da bizi 15 sene büyütür :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
tolgacan94, 18 saat önce yazdı:

anlatmak istediğim tam olarak böyle değildi. İlaç kanda peak seviyesine ulaştıktan sonra gelişimin tamamen durması gibi bir durum söz konusu değil. 

O sürece kadar alınan verimle, sonrasında alınacak olan verim arasında kayda değer fark olacağından bahsettim. 1-12. hafta arası ile 12-24. hafta arasında istenildiği kadar iyi beslenme, mükemmel antrenman yapılsın verim git gide düşecektir. bu işin matematiği bu. 

burada risk/kazanç eğrisini iyi analiz etmemiz gerekiyor.

12 hafta sadece Testosteron kullanmak mı?

24 hafta sadece Testosteron kullanmak mı?

14 hafta Testosteron+Anabolizan kullanmak mı?

hangisi risk bizim için sağlık ve kazanç yönünden daha karlı bir yatırım olacaktır?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.