Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

SPECTRE

Supplement mağazası açmak?

Önerilen İletiler

SPECTRE    733

Arkadaşlar dostlar herkese selamlar uzun zamandır foruma bakamıyordum buralar hep dağlıktı şimdi koskoca şehir olmuş :D tabi işin espiri bir yana maşallah forum almış başını gitmiş neyse buralardayım artık şimdi sizlere bir şey danılşmak istiyorum supplement dükkanı yada mağazası her ne olarak isimlendiriliyorsa açma gibi bir planım var zaten kendim eğitmenim ve bu konuda bir çok kapıyı aralarım diyorum satış konusunda fakat neler gerekli ne kadar yatırım yapılmalı başlangıç olarak ne kadar bütçe ayrılmalı kar oranları tatmin edicimidir gibi bazı sorular var aklımda eminim u konuda bir çok sporcunun aklındadır bu konular hem herkesede kaynak olmuş olur. Ne kadarlık bir bütçe ile start verilebilir deneyimleri olan yada bu işi önceden araştırmış arkadaşların tecrübelerinden faydalanmak isterim.

the-supplement-shop-lalpur-ranchi-protein-supplement-dealers-1t1de7n.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

HalfNatty    175

Dükkandan ziyade internetten alıyor tüm çevrem.

Dükkan açıp, asıl amaç internet satışı olmalı.Kar olarak bazı sitelerin ilk açıldığı zamanları ve yerlerini biliyorum istanbulda.Adam kendisi yapıyordu istanbul içi teslimatı.2-3 yıl içinde dev gibi büyüdü ama herkeste aynı sonuçlanmaz tabi ki.

*Sadece kazanç konusunda fikir olabilir diye yazdım.Diğer konularda en ufak fikrim yok

tarihinde HalfNatty tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    733
HalfNatty, 15 saat önce yazdı:

Dükkandan ziyade internetten alıyor tüm çevrem.

Dükkan açıp, asıl amaç internet satışı olmalı.Kar olarak bazı sitelerin ilk açıldığı zamanları ve yerlerini biliyorum istanbulda.Adam kendisi yapıyordu istanbul içi teslimatı.2-3 yıl içinde dev gibi büyüdü ama herkeste aynı sonuçlanmaz tabi ki.

*Sadece kazanç konusunda fikir olabilir diye yazdım.Diğer konularda en ufak fikrim yok

Hocam kesinlikle haklısınız sadece dükkan ile olacak iş değil online sistem üzerinden de satış olacak. Benimde bu konuda örnek aldığım kişiler var merdiven altında başlayıp şuan 2,3 evini aan hatta kendi markasını çıkaran :D tabi iyiyi değil de kötüyü düşünmeli insan her zaman.

agfitness, 8 saat önce yazdı:

Bu arada yok ille de ben bu işi kurmak istiyorum diyorsan, bulunduğun bölgede salonların - üniversite öğrencilerinin yoğun hakim olduğu bir bölgede ProVitamin bayiliği alabilirsin. Hem diğer firmalardan uyguna gelir, hem de kâr payından diğer firmalar gibi kesmiyorlar, ayrıca yanlış hatırlamıyorsam isim hakkına da 1 kerelik bir ücret ödüyorsun o kadar. Yine de araştır konuş onlar sana fiyat tekliflerini vs. sunarlar zaten. Hakkında hayırlısı olsun ;) 

supplementler dediğimiz olayı çok net biliyorum 30 m2 dükkanda 2 Türk ortak açmışlardı sonra yapamadılar sattılar markayı yahudi bir adama 300,350 bin tl civarına yanlıl bilmiyorsam şimdi marka bir günde o parayı kazanacak duruma geldi neredeyse :) Amacım şu orta halli bir semt arası diye tabir edilen dükkan içine 20,30 bin tl ürün ama her şey değil en çok gidenler yani protein tolzarından en çok giden yağ yakıcılardan öyle keza sonuçta bir çok öğrencim ben ne dersem onu alıyorlar şimdiye kadar supp. çilere binlerce müşteri gönderdim hepsi hocam dediklerinizi aldım geldim olarak dönüş yaptılar neden başkası kazansın? Benim kazanmam varken :) İşte mantık olarak 700-1000 tl kirası olan 40,50 m2 kadar bir yer sokak arası ücra köşede olabilir içinede 20 bin tl kadar ürün iç dekarasyonu vs 5,10 bin tl öyle ayırmayı planlıyorum site işleri vs onları zaten yaptıracağım en kolay kısmı diyebilirim. Tedarikçi konusunda ne yapmam lazım o konu hakkında tecrübesi olan var mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225

@SPECTRE Merhabalar hoş geldin tekrar. Eğer ki müşteri portföy varsa yerin 10 kat altına da açsan iş yaparsın. Bende yakında supplementmarketi.com açacağım çalışmalarım sürüyor. Düşünce tarzın güzel gidecek ürünler üzerinden strateji yürüt bende öyle yapmayı planlıyorum çünkü. Ama sadece mağazayı açmakla bitmiyor alman gereken izinler var ürün konusunda tedarikçiler var 2,3 büyük yer bunlara ulaşman hiç zor değil biraz araştırma sonrası. Kar oranına gelince muazzam karlar yok 10 tl kar ettiğin üründe var 70 tl kar ettiğin üründe marka ürünler rekabetçi durumdan sebep çok kar bırakmıyor zaten o yüzden bir çok supp markası kendi markalarını çıkarıp kar alanlarını çoğaltıyorlar. Başarılar dilerim şimdiden.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    733
Loving, 15.05.2018 - 13:55 yazdı:

@SPECTRE Merhabalar hoş geldin tekrar. Eğer ki müşteri portföy varsa yerin 10 kat altına da açsan iş yaparsın. Bende yakında supplementmarketi.com açacağım çalışmalarım sürüyor. Düşünce tarzın güzel gidecek ürünler üzerinden strateji yürüt bende öyle yapmayı planlıyorum çünkü. Ama sadece mağazayı açmakla bitmiyor alman gereken izinler var ürün konusunda tedarikçiler var 2,3 büyük yer bunlara ulaşman hiç zor değil biraz araştırma sonrası. Kar oranına gelince muazzam karlar yok 10 tl kar ettiğin üründe var 70 tl kar ettiğin üründe marka ürünler rekabetçi durumdan sebep çok kar bırakmıyor zaten o yüzden bir çok supp markası kendi markalarını çıkarıp kar alanlarını çoğaltıyorlar. Başarılar dilerim şimdiden.

Teşekkürler hocam aynı fikirdeyiz evet. olmadı sizin şubenizi açarım:D:D:D

agfitness, 13 saat önce yazdı:

Aynen kısmet olmayacak diye bir şey yok, rant yüksek eskisi gibi değil bu benim fikrim, kazanmaz mısın kazanırsın ama hem senin çalışma sistemine hem de kısmetine bağlı. Ucu ucuna dükkanı döndürmek de var, farklı sistemler geliştirip ona göre çalışıp çok daha yeterli ücret kazanmak da var. Benim dükkanı açacak o kadar param yoktu. Tutup da 3-4 markanın belirli ürünlerinden azıcık azıcık da başlamak istemedim. Ama herkesin kendi fikri kendi bileceği iş, sen çevrenin potansiyelini yüksek görüyor ve kendine inanarak ben ne olursa olsun bu işe adım atacağım dedikten sonra yüzlerce insan sana olmaz o iş dese de zaten sen kararını vermişsindir. İnşAllah güzel sonuçlar alırsın. Hayırlısı olsun diyorum...

aynen öyle hocam bakalım kısmetimizde ne var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71
Loving, 15.05.2018 - 13:55 yazdı:

hocam supp satışı için alınması gereken izinler neler veya okuyabileceğim bir kaynak varsa paylaşır mısınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.