Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

tokyo

King peptid

Önerilen İletiler

tokyo    2

king peptid kalitesi,ve steroid  peptid kombinasyonu beslenme ve idman için yardım edebilirmisiniz rica etsem 

gireceğim kür 

10 hafta trenbolone 200mg

10 hafta testosterone acetate 500 750mg arası 

10 hafta boldenon 200mg ,3 ünite ghrp2 yorumlarınız nedir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eczacı341    2

selam dostum king pepdid kesinlikle çakmanında çakmasıdır emin ol toptancım bile bana bu ilacı sevdiğinden vermiyor can ciğer bir arkadaşım coğunun içine humalin basıyorlar etken madde yüzde 20 belki vardır dikkat etmeni öneririm

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tokyo    2

hocam aldım artık mecbur vurucam.5mg lık flekonlarda 50 ml su eklemem gerekiyor doğrumudur.kullanımı hakkında biraz bilgi verirmisin rica etsem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Tokyo kaç mcg kullanmak istiyorsun şöyle kaç ml su ve kaç iu çekeceğini söyleyeyim. King peptid markasından uzak dur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
mhmt22, 11 dakika önce yazdı:

Tokyo kaç mcg kullanmak istiyorsun şöyle kaç ml su ve kaç iu çekeceğini söyleyeyim. King peptid markasından uzak dur.

kesinlikle katılıyorum Mehmet hocaya. ne kadara aldın onu çok merak ettim peptidi tek flakon sanırm değil mi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tokyo    2

hocam 300 nüite var elimde,günde 4 ünite kullanmak istiyorum(pramit şeklindede gidebilirim 2,5 ayda bitirmeyi planlıyorum) 5lik flakonu 100 liraya aldım hocam toplam 6 flakon,fakat kullanmayı bilmiyorum

yani hocam aldım artık kullanmayayımmı.çok net konuşuyorsunuz çünki ne gibi zararları olur bana içime sinmedi şimdi böyle konuştunuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pavel    46

king peptid merdivenaltı bir üründür.Steroidlerin bile %90 sahte oldugu bir ülkede koruması ,saklaması, ve taşınması çok hassas olan peptid yada hammaddesini getirmek çok zordur.Daha öncede demiştim bunların arkasında 3-5 kişi var ve neredeyse tüm malum satıcılarda bunlardan alıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
tokyo, 3 saat önce yazdı:

hocam 300 nüite var elimde,günde 4 ünite kullanmak istiyorum(pramit şeklindede gidebilirim 2,5 ayda bitirmeyi planlıyorum) 5lik flakonu 100 liraya aldım hocam toplam 6 flakon,fakat kullanmayı bilmiyorum

yani hocam aldım artık kullanmayayımmı.çok net konuşuyorsunuz çünki ne gibi zararları olur bana içime sinmedi şimdi böyle konuştunuz

yahu tokyocum sen akıllı adamada benziyorsun hiç aklın eriyor mu 5lik flakon 100 tl yazık etmişsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tokyo    2

hocam 7 senelik sporcuyum steroidten az çok anlarım kendi kürümü hazırlayacak kadar ama peptid bilgim yok tanıdık soktum araya tavsiye edeceğin peptid varmı diye bunu tavsiye etti aldım bende olay böyle gelişti.şu durumda yapmam gereken nedir bilmiyorum ama kullanıcam hocam napim.kullanım hakkında yardımcı olun sizden ricam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
tokyo, 12 dakika önce yazdı:

hocam 7 senelik sporcuyum steroidten az çok anlarım kendi kürümü hazırlayacak kadar ama peptid bilgim yok tanıdık soktum araya tavsiye edeceğin peptid varmı diye bunu tavsiye etti aldım bende olay böyle gelişti.şu durumda yapmam gereken nedir bilmiyorum ama kullanıcam hocam napim.kullanım hakkında yardımcı olun sizden ricam

yani dostum 100 liralık ilaç bu kadar olur işte adamdan alırsın ama yardımcı buradan rica edersin destek yok ürünün arkasında durmak yok yazık milleti zengin ediyorsunuz. keşke @Loving hoca ile konuşsaydın neyse kaderinmiş diyelim. 5000 mcg için 5 ml su koyacaksın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Dolar Euro ne kadar olmuş yurtdışı orjinal bir ilacın fiyatı 100₺ gibi komik bir rakam olabilir mı ? Şimdi günlük 300 mcg kullanacaksın diyelim flakon sözde 5000 mcg 2ml su koyduk. 12 ünite ye çekmen gerekiyor 2 ml su koyduğumuzda 300 mcg elde etmek için 12 ui ye çekiyoruz

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tokyo    2

şimdi hocam ürünün çok kaliteli olmadığını biliyorum beni 2  3 tık ileri atar diye düşünüpte aldım açıkcası.yanlış kişiden yanlış ürün almışım.yapılacak bişi yok.en azından konuyu açtık alacak olan arkadaşlarda bu sayede daha dikkatli olurlar...hocam 12 ünite neden çekelim günlük dozaj 4 ünite deyilmi iki ünite sabah aç karnına 2 ünitede yatmadan önce yada spordan hemen sonra

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Kardeşim yukarıda anlayabileceğin gibi en basit şekilde anlatmaya çalıştım neye göre 2 ui - 2 ui kullanacaksın 50 ml fizyolojik su koyacağız filan demisin o flakon 50 ml su alır mı nasıl bir mantık tır bu  ? Günlük 300 mcg mı vuracak sın 6 ui - 6 ui bölersin. Burak hoca kusura bakmasın kaba bir şekilde yazacağım eşek olana semer vuran çok olur. Eşek olmayın ki semer vurmasınlar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tokyo    2

kardeşim 5 ml yazacağıma 50 ml yazmışım hata yaptığımıda söyledim.memlekette sahte ürün alan tek benmiyim

peptid kullanmadım daha önce insülin şırıngasındanda anlamadığım için soruyorum teşekkürler cvplar için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Big_ramy    14

Kardeşim boşa uğraşıyorsunuz o aldigin peptid markası tamamen boş seni değil 2 adım ileri milim adım bile götürmez tamamen boş ilaçların yazık gunah delme kendini yalan yere 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.195
mhmt22, 2 saat önce yazdı:

Kardeşim yukarıda anlayabileceğin gibi en basit şekilde anlatmaya çalıştım neye göre 2 ui - 2 ui kullanacaksın 50 ml fizyolojik su koyacağız filan demisin o flakon 50 ml su alır mı nasıl bir mantık tır bu  ? Günlük 300 mcg mı vuracak sın 6 ui - 6 ui bölersin. Burak hoca kusura bakmasın kaba bir şekilde yazacağım eşek olana semer vuran çok olur. Eşek olmayın ki semer vurmasınlar...

Şimdi yeni bir arkadaş meraklı heyecanlı peptid konusunda onunda suçu yok piyassa içler acısı hele dolardan sonra kötününde kötüsü satılmaya başlandı millet kar yapamıyor diye. Arkadaş iu su mcg hesabına uzak konu şu misal sen vodka var içinde ne kadar elma suyu ile yumuşatmaya çalışsanda içindeki vodka değişmez değilmi ? buda öyle ne kadar su koyduğunun önemi yok 2ml - 3ml-4ml-5ml ne kadar az koyarssan suyu o kadar az çekeceksin ne kadar çok su o kadar çok çekersin aynı şey aslında değişen bir şey yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.