Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Hakarakikiri

Sustanon mu enanthat mı?

Önerilen İletiler

pavel    46

sustanon testosteronun esterlerinin karışımıdır kısa ve uzun esterler olarak.Enanthate ise uzun esterdir. ikisi uzun vadede aynı etkiye sahip fakat kısa sürede fark istiyosan sustanon al.Unutmadan eczene dışı alınan neredeyse tüm sustanonlar merdiven altıdır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

haftada 1 kez enjeksiyon yapacaksan Enanthate daha uygun. pavel inde belirttiği gibi, sustanon içerisindeki 2 kısa esterin yarılanma ömürlerinden dolayı haftalık tek enjeksiyonda esterleri pik seviyede tutamazsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kuntkral    34

Sustanon psikolojik olarak çok etkileyen bi ilaç 4 esterin farklı yarılanmalarından dolayı, o yüzden en temizi enanthate.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame    62
pavel, 7 saat önce yazdı:

sustanon testosteronun esterlerinin karışımıdır kısa ve uzun esterler olarak.Enanthate ise uzun esterdir. ikisi uzun vadede aynı etkiye sahip fakat kısa sürede fark istiyosan sustanon al.Unutmadan eczene dışı alınan neredeyse tüm sustanonlar merdiven altıdır.

adam sana sustanon nedir diyemi sormuş

• ahahaha 1
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pavel    46
HallOfFame, Bir saat önce yazdı:

genelde sakin bir kişiliğim var ama böyle cevaplar gelince biraz afallıyorum açıkcası.Adam bilse neden konu açar olduğunu düşünmedinmi ? Kısaca arasındaki farkı anlattımki bilgi istemiyosanız bu forum neden var ? yoksa hiç bişey bilmeden al şunu yapmı demek lazım.

bilgi paylaşıldıkça değer kazanır

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.227
HallOfFame, 1 saat önce yazdı:

Sizin bakmak ile görmek arasındaki çizgide takılı kaldığınızı düşünüp ben yardımcı olayım dilerseniz forum içi hitap ve seviyeyi korumak adına.

@Hakarakikiri x mg ölçüsünce sustanon mu yoksa enantaht mı idealdir diye forumun geneline bir soru yöneltiyor.

@pavel 'de en az forumu sizin kadar tanıyan ve aynı kullanıcı ünvanına sahip biri olarak sustanon olursa işin özü budur enantaht olursa işin özü budur. Bu doğrultuda seçim yapmanız işinizi kolaylaştıracaktır manasında bir cevap veriyor. Benim anlamadığım ise @HallOfFame sizi bura'da geren yada düzeltme yamanızı gerektirecek konu nedir ? Var sayalım ki '' ADAM '' öyle bir şey sormamış siz ne sorduğunu anladıysanız o şekilde cevap vermek yerine bu forum kullanıcısının merakını giderebilmek adına zaman harcamış birisini bu denli garip şekilde press lemenizi gerektirecek olan husus nedir ? Can sıkıntısı mı ? Yada kendisine olan husumet mi söz konusu ? Nedir konu ? 

İşin en temel ve üzücü kısmı bunu yapan forumun eski ve deneyimli üyelerinin olması. Yeni gelen arkadaşlara böyle mi örnek oluyorsunuz ? Yada olacağız ?Platformu hiç tanımayan birinin ilk girdiği konu bu olsa diyeceği ilk şey '' Ne biçim bir yer burası seviye yerler'de .. '' der çıkar.. Lütfen şunu unutmayın, burada kimse kimsenin paralı askeri değil kimseye burada mesai harcasın diye para ödemiyoruz burası bir yardımlaşma platformu hormonlar üzerine ve herkes ama doğru ama yanlış bildiğini paylaşıyor. Amaçta bu zaten..

Not : Lütfen bu son ihtarım olsun bir daha hiç bir kulllanıcı kişisel olarak kimseye sataşma ihtiyacı duymasın konu odaklı yorun yapsın.

Keyifli forumlar.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
Hakarakikiri, 10 saat önce yazdı:

Herkese iyi günler.Sizce haftada bir 500 mg vurulmak için sustanon mu daha iyidir yoksa enanthat mı?

Profesyonellere sustanon daha uygun benim tecrübeme göre.Fakat içindeki kısa esterler düşünüldüğünde haftada iki defa vurmak dalgalanma hissini azaltıyor.Sıkıntı olmaz diyenler tek seferde vurabilir.Testo enantat daha sakin ve duygusal iniş çıkışlar yaşatmayan bir testo formudur.Sustanon da enerjiyi ve gücü daha bariz hissediyor insan.Ağresiflik oluşturabilir hassas bünyelerde...Sen testo enantat kullan.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hakarakikiri    39
metinav, 4 saat önce yazdı:

Profesyonellere sustanon daha uygun benim tecrübeme göre.Fakat içindeki kısa esterler düşünüldüğünde haftada iki defa vurmak dalgalanma hissini azaltıyor.Sıkıntı olmaz diyenler tek seferde vurabilir.Testo enantat daha sakin ve duygusal iniş çıkışlar yaşatmayan bir testo formudur.Sustanon da enerjiyi ve gücü daha bariz hissediyor insan.Ağresiflik oluşturabilir hassas bünyelerde...Sen testo enantat kullan.

Oncelikle herkese dönüşleri için teşekkür ediyorum.Metinav hocam ben de sustanonun karışık olmasının nedenini esterlerin biri yarılanınca diğeri yarılananın yerine geçsin diye duydum bu sayede daha stabil bir plasma testosteron seviyesi sunuyormuş diyorlar.Açıkçası bana oldukça mantıklı geldi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
Hakarakikiri, ‎09‎.‎05‎.‎2018 - 01:27 yazdı:

Oncelikle herkese dönüşleri için teşekkür ediyorum.Metinav hocam ben de sustanonun karışık olmasının nedenini esterlerin biri yarılanınca diğeri yarılananın yerine geçsin diye duydum bu sayede daha stabil bir plasma testosteron seviyesi sunuyormuş diyorlar.Açıkçası bana oldukça mantıklı geldi.

Testo açısından sustanonun diğerlerinden bir farkı yok.Bulk kürlerinde daha verimlidir testo enantatdan...İçindeki kısa esterlere göre vurulursa dalgalanma sorunu min. hissedilir bir sıkıntısı olmaz.Tabi pctde de bekleme süresi uzun estere göre yapılmalı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285

İkisinide kullanmış biri olarak deneyimim sustanonun daha iyi olduğu ama daha ağır olduğudur. Sustanon kısa esterden dolayı ateş yapıyo enjeksiyon yapılan yer 3 gün ağrıyo ama agresiflik  libido ve enerji çok üst düzey. Ama dediğim gibi ben bu sefer 3 hafta dayanabildim. Yıllar öncede eczane sustanon ile kür yapıp yarıda kesmiştim gözüm korkmuştu. Yine aynısı oldu 😂 enantat a devam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hakarakikiri    39

Ben de sanırım ikinci kürümü enanthatla yapacagım ama frontload dedikleri başlangıçta 1000 sonra 500 seklinde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.