Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

roidmax

HGH Frag (176-191) nedir ? Kullanımı nasıl olmalıdır ?

Önerilen İletiler

ilhand25    0

bende pepdit e baslamak istiyorum daha önce ilk kürümde tesestoron propiionete winstrol trenbolon kullandım etkisi oldu ama spora ara verdim için çabuk gitti etkisi şimdi defene icin pepdit kullanmak istiyorum onereceginiz bir marka varmı vede 3 aylık bana maliyeti ne olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ThorA    0
Selamünaleyküm.

Fragmenti günlük 400 mcg kullanacağım fakat 200-200 ayrsam mı yoksa tek seferde 400 mcg şeklinde mi enjekte etsem verimli olur.

Bunu Bende merak ediyorum. Cevap veren olursa çok iyi olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.196
ThorA yazdı:
name2626 yazdı:
Selamünaleyküm.

Fragmenti günlük 400 mcg kullanacağım fakat 200-200 ayrsam mı yoksa tek seferde 400 mcg şeklinde mi enjekte etsem verimli olur.

Bunu Bende merak ediyorum. Cevap veren olursa çok iyi olur.

Ayırın o şekilde kullanın tek seferde 400'de alabilrisiniz ama kullanım tecrübeleri bölerek alınmasını tavsiye etmekte.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omerpisun    14

@Loving hocam gene bu ürün ile alakalı başka bir arkadaşın konsuunda kendim ile ilgili bilgileri paylaştımHGH Fragmen 176-191 kullanmak istiyorum her hangi bir sorunla karşılaşır mıyım ve bu sorunlar neler oluyor bu konuda bilgi var mı? karşılaşırsam hastaneye mi gitmeliyim ne yapmalıyım? yardımcı olursanız sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.196
omerpisun, 20 saat önce yazdı:

@Loving hocam gene bu ürün ile alakalı başka bir arkadaşın konsuunda kendim ile ilgili bilgileri paylaştımHGH Fragmen 176-191 kullanmak istiyorum her hangi bir sorunla karşılaşır mıyım ve bu sorunlar neler oluyor bu konuda bilgi var mı? karşılaşırsam hastaneye mi gitmeliyim ne yapmalıyım? yardımcı olursanız sevinirim.

Bilimsel olarak kanıtlanabilmiş kalıtsal yan etkileri olduğu gözlenmedi şimdiye kadar ama bu demek deildir ki asla yoktur kullanabilirsin. Elimdeki döküman ve geçmiş tecrübelerime göre hiç bir sorun yaşamaman lazım zira yinede benim dediğime biat etme elinden geldiğince oku araştır kendi kararını kendin ver.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37

Birşey sorucam @Loving Elimde AOD9604 var ve fizyolojik su ile karıştırdığımda toz çözündü ama tortu oluştu  bulanık renk aldı bu normal mi 

hiç bir yerde bununla ilgili bilgi bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

tarihinde bysabri1 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.196
bysabri1, 4 saat önce yazdı:

Birşey sorucam @Loving Elimde AOD9604 var ve fizyolojik su ile karıştırdığımda toz çözündü ama tortu oluştu  bulanık renk aldı bu normal mi 

hiç bir yerde bununla ilgili bilgi bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

Ayrı konu açın böyle durumlarda lütfen. İlk karışımda normal fakat sonra normal su kıvamına gelmeli ürün.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mustibursa    0

Nekadsr bi spor geçmişi olmasi gerekiyor bu ürün leri kullanmak icin .1yil spor yapip 30kg verip geri aldim 6-7ay bodye gitmeyip..tekrar basladim yeni yeni full body calisip split calismaya gecicem bihafta oldu.bu urunu kullanmam icin gerekli sure nedir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213
Mustibursa, 2 saat önce yazdı:

Nekadsr bi spor geçmişi olmasi gerekiyor bu ürün leri kullanmak icin .1yil spor yapip 30kg verip geri aldim 6-7ay bodye gitmeyip..tekrar basladim yeni yeni full body calisip split calismaya gecicem bihafta oldu.bu urunu kullanmam icin gerekli sure nedir 

Peptidler için spor geçmişi önemli fakat spor geçmişinden daha önemlisi nasıl çalıştıklarını bilip vucudunuzun verdiği tepkileri anlayabilmek bu konuda bilgili olmaktır. Sitede ve diğer kaynaklarda ilaçla ilgili konular mevcut güzel bir araştırma yaparak nasıl çalıştığını, kullanırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini, nasıl tepkilerle karşılaşabileceğinizi okuyarak öğrenebilirsiniz. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rhino    0

Merhaba,

sabah ve akşam 300mh alıyorum. Sürekli uyuyorum. Hayatımda hiç böyle uykulu olmamıştım. Akşam 10saatin üstünde uyuduğum, gündüz kestirdiğim oluyor. dozajı azaltmayı deneyeceğim bugun belki 200-200 seklinde sabah aksam. Benzer deneyimi olan oldu mu? Acaba dosingi doğru mu yapmıyorum da fazla oluyor diye şüphe ettim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    23
rhino, 14 dakika önce yazdı:

Merhaba,

sabah ve akşam 300mh alıyorum. Sürekli uyuyorum. Hayatımda hiç böyle uykulu olmamıştım. Akşam 10saatin üstünde uyuduğum, gündüz kestirdiğim oluyor. dozajı azaltmayı deneyeceğim bugun belki 200-200 seklinde sabah aksam. Benzer deneyimi olan oldu mu? Acaba dosingi doğru mu yapmıyorum da fazla oluyor diye şüphe ettim

300-300 mü alıyorsun 150-150 mi , ben 200-200 e kadar çıktım günlük 2 vuruşta öyle bir yan etki almadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rhino    0
ktpx, 13.01.2024 - 09:30 yazdı:

300-300 mü alıyorsun 150-150 mi , ben 200-200 e kadar çıktım günlük 2 vuruşta öyle bir yan etki almadım

300 - 300

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    23
rhino, 7 saat önce yazdı:

300 - 300

Bence fazla bir mcg tabi hedefine göre değişir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rhino    0

ben de azaltmayi dusunuyorum, halsizlik cok fazla. gece yatmadan 300 yapicam ya da gece ve sabah 200'er yapacagim. var mi tavsiyesi olan?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ktpx    23
rhino, 2 saat önce yazdı:

ben de azaltmayi dusunuyorum, halsizlik cok fazla. gece yatmadan 300 yapicam ya da gece ve sabah 200'er yapacagim. var mi tavsiyesi olan?

Sabah akşam 200 uygundur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rhino    0

En guvenilir hgh frag kaynaginiz neresi? Peptide Sciences satan yerler var ama 10mg lik satiyorlar orjinal sitesinde 10mgluk yok. Muhtemelen indiamart mi ne o sitesen cakmasi geliyor ki orada ayni ürünü buldum. 

ben guvenilir bir kaynaktan uzerinde yazan orijinal markasinda frag almak istiyorum. Forumdakiler nerden temin ediyor genelde?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rhino    0
rhino, 22 saat önce yazdı:

En guvenilir hgh frag kaynaginiz neresi? Peptide Sciences satan yerler var ama 10mg lik satiyorlar orjinal sitesinde 10mgluk yok. Muhtemelen indiamart mi ne o sitesen cakmasi geliyor ki orada ayni ürünü buldum. 

ben guvenilir bir kaynaktan uzerinde yazan orijinal markasinda frag almak istiyorum. Forumdakiler nerden temin ediyor genelde?

Pardon kurallari tekrar okudum satici ismi oaylasimi yasakmis :|

sorumu söyle update edeyim o zaman; bir saticinib indiamart’dan riskli olabilecek bir urun mu sattigini yavda orijinal urun sattigini anlamak icin ipuclari nedir? Test ettiemwk istesem Turkiye’de maliyeti nedir bilen var mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
EmreK    14
rhino, 3 saat önce yazdı:

Pardon kurallari tekrar okudum satici ismi oaylasimi yasakmis :|

sorumu soyle update edeyim o zaman; bir saticinib indiamart’dan riskli olabilecek bir urun mu sattigini yavda orijinal urun sattigini anlamak icin ipuclari nedir? Test ettiemwk istesem Turkiye’de maliyeti nedir bilen var mi?

Sol alt kısımda WhatsApp linki görmektesiniz. Oradaki numara ile irtibata geçip alabilirsiniz. Karakterli ve omurgalı bir kişi ile görüşeceksiniz. Ben de ondan alacağım, maaşımı bekliyorum.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.