Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Zyzz01

Testo enant

Önerilen İletiler

M4jeste    65

Kardeşim vücudunuzla nasıl bi zorunuz varda bu yaşta ilaç giriyorsunuz ne yaptın ne verdin vücuda karşılığını alamadın kaç senedir yapıyorsun da istediğin olmadı kür yapacaksın yazık günah yahu. Yaza güzel çıkmak için heves ve aceleyle yapacaksın kışın pert hormonları bozduğunla kalacak. Bu durum beni normalden fazla üzüyor çünkü 18 yaşında kardeşim var tavuk pilav yumurta yulaf bebe bisküvisi vs gömüyor maşallahı var bu sene bi protein tozu vermeyi düşünüyorum daha hiç supplement vermedim. Yani sen beslenme antrenman supplement nasıl bi yol izleyip sonuç alamadın da ilaca yöneliyorsun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zyzz01    1

Gercekten cok zayifim ve only testo nun cok abarti oldugunu dusunmuyorum only testo pct si nasil olur bilgi verebilirmiain

M4jeste, 3 dakika önce yazdı:

Kardeşim vücudunuzla nasıl bi zorunuz varda bu yaşta ilaç giriyorsunuz ne yaptın ne verdin vücuda karşılığını alamadın kaç senedir yapıyorsun da istediğin olmadı kür yapacaksın yazık günah yahu. Yaza güzel çıkmak için heves ve aceleyle yapacaksın kışın pert hormonları bozduğunla kalacak. Bu durum beni normalden fazla üzüyor çünkü 18 yaşında kardeşim var tavuk pilav yumurta yulaf bebe bisküvisi vs gömüyor maşallahı var bu sene bi protein tozu vermeyi düşünüyorum daha hiç supplement vermedim. Yani sen beslenme antrenman supplement nasıl bi yol izleyip sonuç alamadın da ilaca yöneliyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175

@Zyzz01 güncel formunu paylaşırmısın? Ayrica 250mg testo seni uçurmaz hormonlarin ile oynadiginla kalirsin ve sonrada keske yapmasaydim dersin. Pct illa yapicaksin ama tabi bunun hakkinda kimse kesin birsey söyleyemez kan testi sonuclari vb gerekli. Paran yoksa ve gerekli kütleyi yakalayamadiysan hic kullanmamanin taraftariyim. Belki benim gunlugumu okumussundur forumda, benim yaşım 18 ve bende de cogu kisi kullanmama karşı çıktı ama burada bu insanlar birşey biliyorki sana yapma diyorlar. Bizim senin gelişmeni istemememizden değil, bu işlerin gerçekten çocuk oyuncagi olmadigindan dolayı cogu kisi karşı çıkıyor. Ama ne diyeyim yine sana kalmış, yeterli olgunluğa ulaştığını düşünüyorsan kullan.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zyzz01    1

Yani biliyorum bende bunun kolay bisey olmadigini ama ne varsa yaptim 3 senedir vg ile ugrasiyorum 8 kilo falan almisimdir galiba ama ileri gitmiyo ve zayifim biraz daha ilerlemek istiyorum 250 mg testo ne kadar kas kutlesi verebilir bana beni bu konuda aydinlatirsaniz sevinirim kazanclari riskleri vb..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

Nasıl abartı olduğunu düşünmüyorsun mg düşük olduğu için mi? Aldığın zararı ilacın mg ına göre mi değerlendiriyorsun? Hormonlar vücut alt üst olacak kaç mg olursa olsun. Ilaç kullanıyorsun dışarıdan hormon sokuyorsun vücuduna daha bunun farkında değilsin 

250 testo ve 500 testo vücuduna aynı zararı verecek fakat kalıcılık ve etki olarak 250mg yok gibi birşey olacak

Zayıf olduğun için testo kullanmak nasıl bi mantık? O parayla gainer al 2 kutu istediğin kiloyu sana verecektir. Çok ciddiyim

Sorunun cevabı standart pct olur ama yine tahlil yapar atarsın bakılır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    271
Zyzz01, 21 dakika önce yazdı:

Yani biliyorum bende bunun kolay bisey olmadigini ama ne varsa yaptim 3 senedir vg ile ugrasiyorum 8 kilo falan almisimdir galiba ama ileri gitmiyo ve zayifim biraz daha ilerlemek istiyorum 250 mg testo ne kadar kas kutlesi verebilir bana beni bu konuda aydinlatirsaniz sevinirim kazanclari riskleri vb..

Kardeşim benim gibi ektomorf bünyeye sahipsin anladığım kadarıyla. O yüzden only testo sana çok bişey katmaz bence bekle ilk kür testo bolde ya da deca anapolon şeklinde bi kür sna 10 kilo kadar kazandırır. Bekle ve ilk küre sağlam gir. Çünki ilk kür kadar hiçbir kürde etki alamayacaksın. Ama yaşını bilmiyorum 18 den küçüksen uzak dur. Yok eğer büyüksen söylediğim gibi yaparsan seni iyi sıçratır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
Zyzz01, 19 saat önce yazdı:

Pct ile hormonlar duzelmiyormu o zaman neden pct yapiyoruz

Hormonlar düzelse bile eklemler kendini büyümeye kapatıyor vücudu yetişkin kabul ediyor ve ömür boyu o alacağın boy uzamasını unutuyorsun ayrıca hipofizin de kendini toparlaması şans işi. 18 yaşındaki bedene 30 yaşındaki adamın hormonlarını veriyorsun ve vücut kendini yaşlandığına ikna edip tüm büyüme kapılarını kalıcı olarak kapatıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zyzz01    1

Boy olarak bi sikintim yok hatta dahada uzamasini istemiyorum.  Boy 191

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
prometheus3    5

arkadaş da aynı benim kuzenim gibi ne derseniz deyin sahte mal da olsa gidip alıp basacak belli koymuş kafaya.keşke benim gibi bi abin olsa da kuzenimi ilk enjeksiyonu yaptıktan sonra sokak ortasında evire çevire dövse.çünkü ne kim ne derse desin sen yapacaksın belli ki.yap 2,3 sene kral gibi gez ondan sonra kuş ötmeyince kafanı duvarlara vurursun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.