Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Djengo

Only testo farklı bakış açısı

Önerilen İletiler

Djengo    0

Merhaba arkadaşlar bir sorum var.Kürler hakkında bilgi sahibiyim 1-2 kür geçmişim var 1.80 boy 90 kg standart bilgiler gelelim soruma

Antidepresandan dolayı testom düşük 280 civarlarnda geziyor.Aslında Kütlemden memnunum ama harcanan efor,  multivitamin,  zma,  hepsine rağmen düşük testo verimi çok düşürdüğünü düşünüyorum.  Buyüzden hiç kesmeden kaç ay veya yıl only testo yapılır geri dönüşü olmayan sonuçlar yaparmı pct yapmak süre uzadıkca ağırlaştırırmı gibi soruların cevaplarını bulamadım.Heryrrde ezbere 12 haftalık bolde deca gibi kürler var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

SPECTRE    730
Djengo, 6 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar bir sorum var.Kürler hakkında bilgi sahibiyim 1-2 kür geçmişim var 1.80 boy 90 kg standart bilgiler gelelim soruma

Antidepresandan dolayı testom düşük 280 civarlarnda geziyor.Aslında Kütlemden memnunum ama harcanan efor,  multivitamin,  zma,  hepsine rağmen düşük testo verimi çok düşürdüğünü düşünüyorum.  Buyüzden hiç kesmeden kaç ay veya yıl only testo yapılır geri dönüşü olmayan sonuçlar yaparmı pct yapmak süre uzadıkca ağırlaştırırmı gibi soruların cevaplarını bulamadım.Heryrrde ezbere 12 haftalık bolde deca gibi kürler var.

yani kullanılabilir ama tavsiyem öncelikle doğal hormonlarını daha üst seviyelere çekmen bunun için doğal ürünler ve beslenmeyle bu oranları belli tertip altına alman en mantıklısı. Belsneme ne alaka diyoruz ama bir çok şeye etkisi var beslenme dediğimizde kötü alışkanlıklardan kurtulup sperm kalitesini daha üst seviyelere kadar çekmekte var bazı ürünleri tükkettiğimizde meninin rengi hatta tadına kadar değişikliğe gittiğide bilinir. bir çok doktor düşük oranlara only testo yazıyorlar 2 haftada 1 vs ama mantıksız testo o zamanda devamlı alt sınırda dolaşıyor. bu konuda kaynaklar araştırılmalı ezbere iş yapılmamalı derim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
pavel    46

şöyle düşün sen harici testo aldığın zaman testislerindeki leyding hücreleri diyoki kanda çok fazla testosteron var ve artık benimde çalışmama gerek yok.Bundan sonra ilk şey sperm üretimine ve istekliliğine  vurucaktır.Sonraki aşama ise.Basit bir örnek verecek olursam sen ağırlık eğitimi ve yeteri kadar beslenme dikkat etmediğinde olacak ilk iş kasların giderek küçülüp ufaldığıdır.Burdada olacak şey testislerin küçülür ve süre çok uzunsa artık çalışması çok zordur.burda en önemli faktör böyle uzun bir testo küründe ara sıra testislerini ateşlemendir.Bunuda hcg işe sağlayabilirsin. Mesela 2 ayda bir 10 günlük hcg gibi.Tabi gine garantisi yoktur.Çoçuk olayın varsa kesinlikle yapmanı önermem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Djengo    0

Doğal olarak çoğu şeyi deniyorum.full body antremana geçtim.Beslenmem çok disiplinli günlük hergün 1.5 1.8 gr protein multivitamin, magnezyum,  çinko sağlıklı karbonhidratlar ve omega 3 tüketiyorum başka ne yapabilirimki? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.