Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

prometheus3

Ilk frag deneyimi

Önerilen İletiler

prometheus3    5

ilk frag kullanımım olacak aklımda birkaç soru var anlayamadığım
şimdi thaigerin 5mglik olanını aldım(toz) aldığım yer 3ml su ile karıştırdı ve şu an flakonda 3ml fragment var ve ben günlük 250mcg kullanmak istiyırum şimdilik e bu hesapla 3.000mcg oluyor günlük 250mcg alırsam 12 gün gidiyor aldığım kişi ise hayır 20gün gider dedi anlayamadım. ve ne kadar çekmem gerekiyor net anlayamadım. internette yabancı bi kaynakta şöyle bir şey yazıyor
If you have used 3ml of water for mixing then 250mcg = 0.375ml (or 37.5 units).

250mcg için 37.5üniteye kadar çekmem gerekiyormuş ama aldığım kişi 15e kadar çekmen lazım hatta sabah aç gece aç karna alacaksın125mcg olarak 7.5 ünite sabah 7.5 gece çekmen lazım dedi net anlayamadım.ve son olarak 8 gibi yapıcam ilk enjeksiyonu sonra aç karna 30 dk hiit kardiyo 9-9.30 gibi de kahvaltı yapmayı planlıyorum.bazıları vurduktan sonra en az 3 saat bekleyin falan yazmış bu ne derece doğru?

şimdiden teşekkürler

-egi86AM.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merkar    132

5mg fragment aldıysan içine ne kadar enjeksiyonluk su koyarsan koy, etken madde yine 5mg dır. Yani 5000mcg.

satıcın 3ml karıştırdığına göre, 3ml enjeksiyonluk su içerisinde 5000mcg etken madde var demektir.

15ünite = 250mcg yapar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.195
merkar, 9 dakika önce yazdı:

5mg fragment aldıysan içine ne kadar enjeksiyonluk su koyarsan koy, etken madde yine 5mg dır. Yani 5000mcg.

satıcın 3ml karıştırdığına göre, 3ml enjeksiyonluk su içerisinde 5000mcg etken madde var demektir.

15ünite = 250mcg yapar 

Yerinde bir açıklama ayrıca şişenin ne kadar gideceğini şu şekilde hesaplayabilirsin.

Flakon toplam miktarı bölü günlük enjeksiyon miktarı.

5000 mcg / 250 = 20 gün.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
prometheus3    5

Nasıl yani e diyelim içine 1ml su koydu 1ml içinde 5mglik etken madde olacak daha yoğun olacak 3ml koydu diyelim yine 5mglik etken madde olacak ama daha seyrek olmayacak mı? Yani 3ml koyulmuştan 15ünite 250mcg ediyorsa 1ml koyulmuştan 5ümite mi 250mcg ediyor olacak?

tarihinde prometheus3 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
mhmt22, 2 dakika önce yazdı:

Thaiger Labs yerli ürün %95 çalışmıyor...

hocam piyasadaki hiç bir thaiger orjinal değilki asıl thaiger thailand çıkışlıydı gerçektende iyidir lab ürünlerine göre ama 4 yıl öncesinden bahsediyorum fabrika kapandı sonra onun isminden yararlanıp başına thaiger taygır tiger lab cabs babs ekleyen piyasaya sürdü çalışanlarının genelindede yüksek dozda testo söz konusu insulin kortizon söz konusu ki peptidlerin genelinde insulin kullanıyorlar çakma ürünlerde. bu ismin tutmasıyla düne kadar yeni çıkan anaboliklerde şimdide peptid çıkarmışlar vay be :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79
Bay-T, 2 saat önce yazdı:

hocam piyasadaki hiç bir thaiger orjinal değilki asıl thaiger thailand çıkışlıydı gerçektende iyidir lab ürünlerine göre ama 4 yıl öncesinden bahsediyorum fabrika kapandı sonra onun isminden yararlanıp başına thaiger taygır tiger lab cabs babs ekleyen piyasaya sürdü çalışanlarının genelindede yüksek dozda testo söz konusu insulin kortizon söz konusu ki peptidlerin genelinde insulin kullanıyorlar çakma ürünlerde. bu ismin tutmasıyla düne kadar yeni çıkan anaboliklerde şimdide peptid çıkarmışlar vay be :D 

Hocam merhaba thaiger Pharma şuan Hindistan da üretiliyor thaiger Pharma dışındaki thaiger ler çakma şuan Thaiger Pharma nin tren ac  - masteron - Testo p. Kullanıyorum gayet memnunum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kuntkral    34

Orjinal thaiger hindistanda üretiliyor arkadaslar bizzat hindistan numarasından arayıp ulaşabiliyorsunuz yetkililere, o fragment sahte dostum üzgünüm, thaigerın frag ürünü yok zaten normalde, thaiger labs denen meret komple çakma bi marka, hadi diyelim orjinal ama zaten karıştırdığın su da bakteriostatic water değil büyük ihtimal çünkü trde bulunmuyor, yine çöp olacak o ürün bozulup, moralini bozmak istemem ama durum böyle.

tarihinde kuntkral tarafından düzenlendi
Edit

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    617
mhmt22, 11 saat önce yazdı:

Hocam merhaba thaiger Pharma şuan Hindistan da üretiliyor thaiger Pharma dışındaki thaiger ler çakma şuan Thaiger Pharma nin tren ac  - masteron - Testo p. Kullanıyorum gayet memnunum.

kuntkral, 14 dakika önce yazdı:

Orjinal thaiger hindistanda üretiliyor arkadaslar bizzat hindistan numarasından arayıp ulaşabiliyorsunuz yetkililere, o fragment sahte dostum üzgünüm, thaigerın frag ürünü yok zaten normalde, thaiger labs denen meret komple çakma bi marka, hadi diyelim orjinal ama zaten karıştırdığın su da bakteriostatic water değil büyük ihtimal çünkü trde bulunmuyor, yine çöp olacak o ürün bozulup, moralini bozmak istemem ama durum böyle.

Bende tayland olarak biliyorum sonrasında da kapandı hindistan olayı şişirme diye bir çok kaynaktan aldığım duyum yanlış anlamayın duyduğumu yazıyorum sizin bu hindistan olayına dair bir belge kaynak varmı aynı firma olduğuna dair?

@prometheus3 dostum kaç para verdin bu ürünün flakonuna merakımdan soruyorum af buyur.

tarihinde SPECTRE tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
prometheus3    5
SPECTRE, 22 saat önce yazdı:

Bende tayland olarak biliyorum sonrasında da kapandı hindistan olayı şişirme diye bir çok kaynaktan aldığım duyum yanlış anlamayın duyduğumu yazıyorum sizin bu hindistan olayına dair bir belge kaynak varmı aynı firma olduğuna dair?

@prometheus3 dostum kaç para verdin bu ürünün flakonuna merakımdan soruyorum af buyur.

325tl

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muro9078    24

Merhabalar nasıl etkiler aldınız bu üründen nasıl geçti verimlimiydi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Asaletim    645
Muro9078, Bir saat önce yazdı:

Merhabalar nasıl etkiler aldınız bu üründen nasıl geçti verimlimiydi

Sahtedir hocam bu , tr de orjinal thaiger labs duymadım hiç 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muro9078    24
Asaletim, 4 dakika önce yazdı:

Sahtedir hocam bu , tr de orjinal thaiger labs duymadım hiç 

Yok hocam zaten alcam dan degilde tek başına kullanımda etkiyi merak ettim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.