Merhabalar, Son kürümde uyguladığım ve çok başarılı olan bir PCT düzenini paylaşıyorum sizlerle.   Haftalık 500mg testosteron enanthate alınıyor ve kür boyunca günlük 125IU HCG kullanılıyor. (Daha fazla miktar alanlar için PCT daha geç başlamalı.)   Son Testosteron Enanthat iğnemizi vurulduktan sonra 6. gün danabol, turinabol, winstrol, anavar vb. Tablet bi steroide başlıyoruz . Planımız;   Son adım olarak    *HCG konusunda kür içinde kullanmayanlar ve testis küçülmesi soru yaşayanlar çizelgede 6.-16. gün arasında günlük 500IU veya 2 günde bir 1000IU deneyebilirler fakat son HCG iğnesini PCT'ye başlamadan 11-12 gün önce vurmuş olmalısınız ki Aromatizasyon veya Testo artışı yapıp FSH, LH baskılamasın.  *Testis küçülmesi FSH ile alakalı bir durumdur HCG kesin çözüm değildir sentetik FSH hormonu henüz üretilmediği için buna en benzer hormon HMG'dir bununla alakalı forumda konu mevcut olup deneyime sahip değilim. *Kendime ait fotoğrafları paylaşmak isterdim fakat bazı çalışmalarım nedeniyle şahsımı steroid kullanımıyla ilişkilendirebilecek her türlü fotoğrafı internetten kaldırmak zorunda kaldım.