Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

M4jeste

Küre başladım hayırlısı olsun :)

Önerilen İletiler

M4jeste    65

Ilk enjeksiyonu az önce kendim yaptım şuan kalçada hafif ağrı yanma gibi bi his var üzüm çekirdeği yağı biraz kalınmış neden bu yağ tercih ediliyor anlamadım :D

Şimdi plan şu şekilde

1-12  500mg testo c

5-12 100mcg ghrp6 + 100mcg cjc1295

12-16 günlük 10mg cardarine 

Zinco benexol kalsiyum magnezyum omega3 ve c vitamini 

Proviron almadım daha onu teste göre mi yoksa günlük 50mg kullanayım mı direk

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TheNoahSystem    158

Proviron bence cok kilit bisey degil ben hic kullanmadim prostat korkum var dhtye bulasmiyorum. 

Cardarine etkisini merak ediyorum sonuclari bekliyoruz basarilar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

Eyvallah  bende çok merak ediyorum cardarini özellikle paylaşıcam ama normal kullanımı 8 hafta 20mg benimki yarı yarıya etki nasıl olur bilemiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
M4jeste, 3 saat önce yazdı:

Ilk enjeksiyonu az önce kendim yaptım şuan kalçada hafif ağrı yanma gibi bi his var üzüm çekirdeği yağı biraz kalınmış neden bu yağ tercih ediliyor anlamadım :D

Şimdi plan şu şekilde

1-12  500mg testo c

5-12 100mcg ghrp6 + 100mcg cjc1295

12-16 günlük 10mg cardarine 

Zinco benexol kalsiyum magnezyum omega3 ve c vitamini 

Proviron almadım daha onu teste göre mi yoksa günlük 50mg kullanayım mı direk

Hayırlı olsun ben beğendim proviron 25 yeterli bence başarılar peptid kombinasyonunu beğendim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kardeşim proviron tam bir bilinmezlik herkes birşeyler söylüyor , ama güvendiğim insanların hepsi kullanma proviron tamamen gereksiz diyorlar ben hiç kullanmadım ama karar senin bence kullanma bide ürünün içinde üzümçekirdeği yağı olması çok iyi avory mi markası ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101

kürde shbg baskılayıcı başka bir ilaç yoksa proviron tercih edilebilir , ama dht oluşuda dikkate alınmalıdır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
Bay-T, 12 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun ben beğendim proviron 25 yeterli bence başarılar peptid kombinasyonunu beğendim

Sağolun hocam. Peptid kullanımı konusunda kararsızım gece yatmadan 1 2 saat önce ghrp+cjc vursam iyi mi olur  yada nasıl kullanmalıyım 

kafasıkarışık, 11 saat önce yazdı:

kardeşim proviron tam bir bilinmezlik herkes birşeyler söylüyor , ama güvendiğim insanların hepsi kullanma proviron tamamen gereksiz diyorlar ben hiç kullanmadım ama karar senin bence kullanma bide ürünün içinde üzümçekirdeği yağı olması çok iyi avory mi markası ?

O bilinmezliğin ortasında kaldım:) ilaç yurtdışından 

fvx, 8 saat önce yazdı:

kürde shbg baskılayıcı başka bir ilaç yoksa proviron tercih edilebilir , ama dht oluşuda dikkate alınmalıdır

Arimidex var elimde. Proviron varsa arimidexe gerek yok diyenler var. Dht iyi ama takibini yapabilirsen test ücretleri de pahalı olduğu için biraz zor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame    62
M4jeste, 2 saat önce yazdı:

O bilinmezliğin ortasında kaldım:) ilaç yurtdışından 

Arimidex var elimde. Proviron varsa arimidexe gerek yok diyenler var. Dht iyi ama takibini yapabilirsen test ücretleri de pahalı olduğu için biraz zor 

Takibini niye yapsın ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
HallOfFame, 11 dakika önce yazdı:

Takibini niye yapsın ?

Kellik ve prostat yeterli sebepler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame    62

Kellik ve prostat yeterli sebepler

sen LH ve FSH'a baktırıp onların 0 olduğunu gördüğünde kürü sonlandırıyor musun ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
HallOfFame, 27 dakika önce yazdı:

sen LH ve FSH'a baktırıp onların 0 olduğunu gördüğünde kürü sonlandırıyor musun ?

Lh leydig hücrelerine testo uyarımı yapar fsh testiste sperm uyarımı yapar bağlantıyı anlamadım da konu da amacından sapmasın ayrı bi başlık aç orada tartışalım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame    62
M4jeste, 19 dakika önce yazdı:

Lh leydig hücrelerine testo uyarımı yapar fsh testiste sperm uyarımı yapar bağlantıyı anlamadım da konu da amacından sapmasın ayrı bi başlık aç orada tartışalım 

DHT'yi kontrol etse ne olacak ? Etmese ne olacak ? Kürde senin LH , FSH dibe vuruyo elinden bir şey geliyor mu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
Dogus09, Bir saat önce yazdı:

Merhaba, kardeşim peptidturkey hoşgeldin ilaçların çalışmış LH ve FSH vücutta naturel sperm ve testosteron sentezine yarar. Dışarıdan aldığın için bunlar geçiçi süreliğine epifiz bezin tarafından vücuttaki hormonlar yeterli olduğu için durduruluyor. 

Buda kullandığın ürünlerin orjinal olduğunu gösterir.

Üslubunu düzelt önce @HallOfFame

Daha sonra alıntıyı oku. Genetik yatkınlık vs olabilir yaptığın pct prostatı yada kelliği düzeltmez. Konuyla ilgili başka mesaj atmazsan memnun olurum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

Dün ikinci enjeksiyonu oldum. Sağ kalçama yaptığımda hafif bi ağrı enjeksiyon yerinde 3 4 gün sürdü. Dün sol kalça yaptım yine aynı şekil oldu hafif ağrı fakat bugün oturmaktan sanırım kalçanın üst orta tarafı ağrıyor ilaç oraya doğru yayıldı galiba sorun olur mu bu durum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

Şimdi baktım kuyruk sokumu orada çok hafif bi şişlik var ve basınca ağrıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65
agfitness, 4 saat önce yazdı:

Özellikle Cardarine olayını merakla bekliyorum... Şimdiden sağlıklı güzel bir kür diliyorum !

baba kendin yapıyorsan kalçadan aman diyeyim şakası yok bu işlerin. Zaten boldenon yok bişey yok sadece Teston varmış haftalık 500.
1.enjeksiyon günü bir bacaktan 250mg, 2.enjeksiyon günü de diğer bacaktan 250mg çak tamamdır. (13mm iğne ucu ile)
ya da birisi varsa enjeksiyon yapabilen güvenilir işi bilen birisi ona yaptır nereden istersen...

Birer tane yaptım herhangi bi sorun olmadı şu son olay dışında oda enjeksiyonla alakalı değil. Bacak daha sıkıntı geldi bana yürüyememe falan

Hocam bu yönde bi tecrübeniz oldumu acaba kalçada enjeksiyon yerine bastırınca sızlıyor normal olarak ama ilacın ağrısı kuyruk sokumuna geldi gibi yani sağ kalçama yaptığımda ki ağrı gibi şuan kuyruk sokumu ağrıyor. Oturmaktan kaynaklı böyle birşey olabilir mi @Loving

tarihinde M4jeste tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Birer tane yaptım herhangi bi sorun olmadı şu son olay dışında oda enjeksiyonla alakalı değil. Bacak daha sıkıntı geldi bana yürüyememe falan

Hocam bu yönde bi tecrübeniz oldumu acaba kalçada enjeksiyon yerine bastırınca sızlıyor normal olarak ama ilacın ağrısı kuyruk sokumuna geldi gibi yani sağ kalçama yaptığımda ki ağrı gibi şuan kuyruk sokumu ağrıyor. Oturmaktan kaynaklı böyle birşey olabilir mi @Loving

İlk zamanlar normal bakir kaslar ilk defa ilaç görüyor bi kaç hafta sonra aynı sorun olursa ilaç içerisindeki benzil alkol oranı biraz fazla kaçmış olabilir. Onun haricinde enjeksiyonu çok hızlı yapma, veya enjeksiyon anında iğneyi oynatma vs. gibi etkenler de olabilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

Ilaca özel bi bakir durum mu çünkü kalçadan çok kez iğne oldum. Onun dışında sol kalça sol elle yaptım tersime geldi iğne biraz fazla oynadı haliyle ama ilacı olabildiğince yavaş veriyorum. Ilk deneyim olduğu için bi de farklı bi durumla karşılaşınca hemen panik hali 😥

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

bu ara yoğun çalışıyorum güncellemeleri yanlış başlık altından paylaşmışım :D

kürün 19. günü bugün, bugüne kadar 0.75 arimidex içtim. günlük 4-5gram omega3 alıyorum, 1-1.5gram c vitamin, çinko benexol ve magnezyum birer tablet

kürün 15. gününe ait tahlil aşağıda ama free testo değeri yok proviron hiç kullanmadım

AAAA.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

Çinko b kompleks C vitamini falan almama rağmen gribe yakalandım sanırım burnum şır şır akıyor buna rağmen bugün sağlam idman attım ama aşırı keyifsizlik halsizlik var hızlı toparlanmak için ne yapabiliriz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
M4jeste    65

Bu pazar peptidlere başlıyorum kısmetse gh6 ve cjc günde tek doz alcam akşam 11 gibi yatıyorum 10 gibi vurmayı düşünüyorum. Çok geç vurduğunda doğal üretimi aksatıyor diye bi yazı okumuştum böyle birşey varmı? Yani yatmadan hemen önce vursak sıkıntı mı olur? Birde bu iki ilacı karıştırıp vurucam bu sorun olmuyor bildiğim kadarıyla 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.