Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

anabolizanhelp

Gamma pharma deca degerli arkadaslar acill

Önerilen İletiler

Degerli arkadaslar saygilar;

Is yerindeyim acil olugu icin konu actim.

Yakin zaman gamma pharma kullanan ve/ veya urun hakkinda bilgisi olan var mi turkiye pazarindaki orjinallik ve verim durumu nedir , saygilarimla..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.216
anabolizanhelp, 29 dakika önce yazdı:

Degerli arkadaslar saygilar;

Is yerindeyim acil olugu icin konu actim.

Yakin zaman gamma pharma kullanan ve/ veya urun hakkinda bilgisi olan var mi turkiye pazarindaki orjinallik ve verim durumu nedir , saygilarimla..

Değerli dostum UZAK DUR :) Şimdi birileri gelecek benden bilmem kaç katı çalıştı diyecek ama boş ver UZAK DUR.Duramıyorsan bu aşağıdaki fotoğraflara 60 saniye kesintisiz bak zaten vaz geçeceksin :D:D:D 

gamma-pharma-noida-sector-66-noida-pharm gamma-pharma-noida-sector-66-noida-pharmaceutical-distributors-3etcxcj.jpg

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86

Neden bilmiyorum ama bu Gamma ve Generics kullanan, deneyen çok fazla piyasada. Özellikle salonlardaki hoca takımından alan eden çok. Heriflerin çok iyi bir şebekesi var sanırım :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T, 16 dakika önce yazdı:

Değerli dostum UZAK DUR :) Şimdi birileri gelecek benden bilmem kaç katı çalıştı diyecek ama boş ver UZAK DUR.Duramıyorsan bu aşağıdaki fotoğraflara 60 saniye kesintisiz bak zaten vaz geçeceksin :D:D:D 

gamma-pharma-noida-sector-66-noida-pharm gamma-pharma-noida-sector-66-noida-pharmaceutical-distributors-3etcxcj.jpg

Hocam guldurdun valla . simdi ben altta bioniche konusu acmistim ilaci geri yolladi arkadasim adam yerine generics yollim demis sonra arkadasim demis generics cok sahtesi var adam da demis gamma bereyim sana oda tamam demis

Atalay, 12 dakika önce yazdı:

Neden bilmiyorum ama bu Gamma ve Generics kullanan, deneyen çok fazla piyasada. Özellikle salonlardaki hoca takımından alan eden çok. Heriflerin çok iyi bir şebekesi var sanırım :) 

Valla Hocam bende anlamadim buradaki gamma konularina baktim calisanda var diyorlar calismayanda yakin tarohte kullan varsa bir yazsa da ogrensek tamamen paraya yazik arkadasim sagligina daha da yazik 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86

@anabolizanhelp hocam bakın ben 1.5 sene ürün kullanmadan girmediğim forum, site kalmadı. Gerçekten %100 emin olmak çok zor. Eğer kesin garanti istiyorsan Sustanon + Primobolan tek çare :) Veya güvendiğin bir satıcı, platform bulana kadar deneyeceksin, araştıracaksın. Bir kısmımız bu platformdan alıyoruz mesela, güven meselesi. Bu alacağın ürünler belki çalışır yani merdiven altı bile olsa adam belki hammaddesini orjinal koyuyordur, test olmadan bilemezsin. Ben mesela 1000 TL dolandırıldım zamanında, bırak sahteliğini adam ürünü bile göndermedi. 

Yurt dışında bu iş daha düzgün nispeten. Eroids.com var örneğin orada satıcılarla ilgili yüzlerce yorum, review var. Girip kim ne almış, ne sorun yaşamış okuyabiliyorsun. Adminleri var her yorumu takip ediyor, ciddi çalışıyorlar. Bizde bu işler hep el altından yürüyor. Tek düzgün platform benim bulabildiğim burası var. Bir de adını vermiyim, eskiden aktif olan bir forum daha var orada da zamanında güvenilir satıcılar varmış. Şimdi pek aktif değil. 

Yani işin özü; denemeden bilemen :) 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay, 2 saat önce yazdı:

@anabolizanhelp hocam bakın ben 1.5 sene ürün kullanmadan girmediğim forum, site kalmadı. Gerçekten %100 emin olmak çok zor. Eğer kesin garanti istiyorsan Sustanon + Primobolan tek çare :) Veya güvendiğin bir satıcı, platform bulana kadar deneyeceksin, araştıracaksın. Bir kısmımız bu platformdan alıyoruz mesela, güven meselesi. Bu alacağın ürünler belki çalışır yani merdiven altı bile olsa adam belki hammaddesini orjinal koyuyordur, test olmadan bilemezsin. Ben mesela 1000 TL dolandırıldım zamanında, bırak sahteliğini adam ürünü bile göndermedi. 

Yurt dışında bu iş daha düzgün nispeten. Eroids.com var örneğin orada satıcılarla ilgili yüzlerce yorum, review var. Girip kim ne almış, ne sorun yaşamış okuyabiliyorsun. Adminleri var her yorumu takip ediyor, ciddi çalışıyorlar. Bizde bu işler hep el altından yürüyor. Tek düzgün platform benim bulabildiğim burası var. Bir de adını vermiyim, eskiden aktif olan bir forum daha var orada da zamanında güvenilir satıcılar varmış. Şimdi pek aktif değil. 

Yani işin özü; denemeden bilemen :) 

Aynen öyle Hocam haklısınız ben bilmediğim duymadıgım marka veya ürünleri hiç kullanmadım neler türemiş bilmiyordum bile piyasayı takip eden biri değilim arkadaşım adına konuları bir telaşe içinde açtım Allar razı olsun herkes yardımcı olmaya çalışıyor , birlikten kuvvet doğar boşuna dememişler , saygılarımla..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hbertunc    66
Bay-T, 2 saat önce yazdı:

Böyle şeyler görünce artık sinirim bozuluyor ya. Avrupadaki amerikadaki adamlar sporcu çıkarmak için programından ilacına her türlü desteği veriyor, bizim sözde hocalar da sadece adamı biplemeye uğraşıyor 3-5 lira için. İlacı sattığın o çocuk belki ileride başarılı bir yarışmacı olacak, belki bir geleceği var hiç mi düşünmüyorsunuz ?

Bak elin insülin göbekli orantısız bacaklı hadi choopanı bile bizim estetik harikası mahmut hocadan daha ünlü. Neden çünkü adama tüm iran destek oluyor bizim federasyon da ceza kesiyor mahmut hocaya ilaç kullandığı için.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kuntkral, 48 dakika önce yazdı:

Merhaba, decasını kullandım çok çok düşük içeriği var desem yeridir. 

Ne zaman kullandınız acaba aldıgınız ürün detayı verebılır mısınız ? saygılar ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.