Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tufan017

Yağ yakım kürü

Önerilen İletiler

Tufan017    0

Arkadaşlar 1.78 81 kilo %15 yağ oranım var 8 aydın spor yapıyorum şimdi steroid kullanmayı düşünüyorum sizce basıl bi kür yapmalıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Delipanter00    175

8 ayda antrenman sistemlerini ve hareketlerin yapılışlarini tam olarak kavrayabildinizmi?

Beslenmenizi tam olarak yerine oturtabildinizmi ve beslenmeniz kusursuzmu?

Kendinizi kür için hazir hissediyormusunuz?

Sporda geçmişiniz varmı

Eger bu sorularin hepsine evet cevabiniz varsa 10-12 hafta 500mg testo ve 4hafta 30mg dbol ile start verebilirsiniz. Veya ben delirdim ilk kürden hayvan gibi cikmak istiyorum derseniz 12 hafta 500mg testo 10hafta 300-400mg deca ve 4hafta 30mg dbolu tercih edebilirsiniz😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kardeş 1-2 yıl daha yap bu sporu belki istediğin vücuda kavuşacaksın  8 aydır yapıosun neden hemen steorid ?
Steroidler sandığın kadar etkili değil ve kullanımları tecrübe ve bilgi gerektirir,arkadaş hayvan gibi olursun yazmış ama nasıl hayvan aslanda hayvan filde hayvan ben söyleyim 12 hafta deca testo danabol  küründe 14 kilo alırsın ama 10 kilosunu işersin gider en fazla eline 4 kilo kalır oda ilaçlar çalışırsa.

sen bu steroid camiasını bilmezsin  herkes dolandırıcı Türkiyedeki steroidlerin %90 sahte, %99 türkiyede üretiliyor vercekler sana testesteron diye kortizolu şişceksin fil gibi olcaksın  ilaç çalışıyor sancaksın ama içinde kortizol olcak veya parayı hesabına yatırcaksın ilaçlarını yollamıcaklar bide adama ilk kürüm dersen yandın adam dayıcak sana en kötü ilaçları nasıl olsa anlamaz diye yani senin anlıcan bu iş çok detaylı çok ince iş  sen 2 yıl sonra steroid kullancaksan bile şimdiden araştırmaya başla çok işin var  herkes cebindeki parayı alma derdinde olcak kimse senin sağlığınla ilgilenmicek, markaları araştır satıcıları araştır siteleri araştır pctyi mctyi araştır  steroidlerin etkilerini yan etkilerini araştır vs. vs. vs. çok işin var çok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame    62
Delipanter00, 21 saat önce yazdı:

8 ayda antrenman sistemlerini ve hareketlerin yapılışlarini tam olarak kavrayabildinizmi?

Beslenmenizi tam olarak yerine oturtabildinizmi ve beslenmeniz kusursuzmu?

Kendinizi kür için hazir hissediyormusunuz?

Sporda geçmişiniz varmı

Eger bu sorularin hepsine evet cevabiniz varsa 10-12 hafta 500mg testo ve 4hafta 30mg dbol ile start verebilirsiniz. Veya ben delirdim ilk kürden hayvan gibi cikmak istiyorum derseniz 12 hafta 500mg testo 10hafta 300-400mg deca ve 4hafta 30mg dbolu tercih edebilirsiniz😊

Niye çok biliyomus gibi konusuyon

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
HallOfFame, 3 saat önce yazdı:

Niye çok biliyomus gibi konusuyon

Yok hocam estagfurullah ne çok bilmişi. Uzun süredir hem yabanci kaynaklardan hem de türkçe kaynaklardan okudugum, tecrube ettigim şeyleri mümkün olduğunca "üslup" çerçevesi altinda olmak üzere, foruma yeni katilmiş veya forumun daimi üyelerinin aklındaki sorulara yardim etmeye çalışıyorum. Ben uslubumu bozarak "hadi lan ne b*k yaptin 8 ayda ne öğrendin de küre başliyacaksin?" diyerek yorumda yapabilirdim, ama yapmadim. Doğru, güzel konuşup insanlara elinden geldigince yardim etmeye çalışmak çok bilmişlik oluyorsa eger, bizde çok bilmiş olalim. Sonuçta bunda kötü birşey yok. Ayrica "hayvan gibi" derken abarti yapiyordum yanlış anlaşıldiysa affola. Ve son olarak, tek doğru diye birşey yoktur herkesin doğrusu kendisinedir. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bunuyazanTosun, 11 saat önce yazdı:

kardeş 1-2 yıl daha yap bu sporu belki istediğin vücuda kavuşacaksın  8 aydır yapıosun neden hemen steorid ?
Steroidler sandığın kadar etkili değil ve kullanımları tecrübe ve bilgi gerektirir,arkadaş hayvan gibi olursun yazmış ama nasıl hayvan aslanda hayvan filde hayvan ben söyleyim 12 hafta deca testo danabol  küründe 14 kilo alırsın ama 10 kilosunu işersin gider en fazla eline 4 kilo kalır oda ilaçlar çalışırsa.

sen bu steroid camiasını bilmezsin  herkes dolandırıcı Türkiyedeki steroidlerin %90 sahte, %99 türkiyede üretiliyor vercekler sana testesteron diye kortizolu şişceksin fil gibi olcaksın  ilaç çalışıyor sancaksın ama içinde kortizol olcak veya parayı hesabına yatırcaksın ilaçlarını yollamıcaklar bide adama ilk kürüm dersen yandın adam dayıcak sana en kötü ilaçları nasıl olsa anlamaz diye yani senin anlıcan bu iş çok detaylı çok ince iş  sen 2 yıl sonra steroid kullancaksan bile şimdiden araştırmaya başla çok işin var  herkes cebindeki parayı alma derdinde olcak kimse senin sağlığınla ilgilenmicek, markaları araştır satıcıları araştır siteleri araştır pctyi mctyi araştır  steroidlerin etkilerini yan etkilerini araştır vs. vs. vs. çok işin var çok.

Hocam çok karamsarsınız bana sorarsanız . Türkiye'de madem ürün yok bukadar insan ne ile gelişiyor ne ile yarışma yapıyor ? Gayette güzel ürünler var test sonuçları ve lab.referans sonuçları birçoğunun elimde doğru satıcıyı bulduktan sonra aç gözünü izle gelişimini.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@devtycon1211  çok uzun konu girmicem kısa geçcem madem bizim ülkede sağlam ilaçlar var neden uluslar arası yarışmalara katılıp derece yapan tek bir kişi bile yok dereceyi boşver katılan yok :) ? Aynı coğrafyada yaşıyoruz kız alıp vermişiz genetikler aynı sayılır  bulgarlarda var iranlılarda var bizde niye yok  ? şimdi diceksin Mahmut ırmak var varda adam 75kilo kendi sikletinde iyi kilosu vücut geliştirmeci için çok az  ahmet enünlü var mr.olimpiada yarışmış tek kişi ama onunda kas kütlesi az başkada yok katılan sporcumuz yok facebookta isminin önüne ıffbb pro koyanlara bakma sadece mahmut ırmakta var ıffb pro kartı oda yeni aldı başka kimsede yok  olayın ciddeyitini kavra bu dediklerimi ne zaman anlıcaksın biliyormusun eline orjinal veteriner steroid veya ORJİNAL la pharma bentex gibi üst düzey markaların steroidleri geçince benim elime 1-2 sefer geçtiler la pharma treni kullanınca ellerimin içi yanıyordu cayır cayır çok fena etki aldım.Neyse uzatmıcam dedimde uzuyor konu bi arada facebook gruplarına bak sahte steroid ihbar diye isimleri var bak kaç kişiyi dolandırmışlar gör.

dip not 1; Türk vücutları küçümsediğim yok özellikle mahmut ırmak çok sevdiğim birisi aynı spor salonuna gitmişliğimiz var hatta hayla havasını atarım ahmut ırmakla aynı salonda çalışıyorduk kavun gibi bicepsleri vardı die anlatırım.
dip not 2; Tahlil sonuçları diyorsun sen testo enath. kullandım sanıyorsun ama içinde metiltesto var en ucuzu ama 2 testoda total testoyu artırır  250mg var sanıyorsun 100mg koyuyorlar  boldenon sanıyorsun testo koyuyorlar felan vs. sonuçta etki alıyorsun boldenon iyimiş diosun ama testo var içinde :) veya kortizol var vs. vs.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
bunuyazanTosun, 13 saat önce yazdı:

@devtycon1211  çok uzun konu girmicem kısa geçcem madem bizim ülkede sağlam ilaçlar var neden uluslar arası yarışmalara katılıp derece yapan tek bir kişi bile yok dereceyi boşver katılan yok :) ? Aynı coğrafyada yaşıyoruz kız alıp vermişiz genetikler aynı sayılır  bulgarlarda var iranlılarda var bizde niye yok  ? şimdi diceksin Mahmut ırmak var varda adam 75kilo kendi sikletinde iyi kilosu vücut geliştirmeci için çok az  ahmet enünlü var mr.olimpiada yarışmış tek kişi ama onunda kas kütlesi az başkada yok katılan sporcumuz yok facebookta isminin önüne ıffbb pro koyanlara bakma sadece mahmut ırmakta var ıffb pro kartı oda yeni aldı başka kimsede yok  olayın ciddeyitini kavra bu dediklerimi ne zaman anlıcaksın biliyormusun eline orjinal veteriner steroid veya ORJİNAL la pharma bentex gibi üst düzey markaların steroidleri geçince benim elime 1-2 sefer geçtiler la pharma treni kullanınca ellerimin içi yanıyordu cayır cayır çok fena etki aldım.Neyse uzatmıcam dedimde uzuyor konu bi arada facebook gruplarına bak sahte steroid ihbar diye isimleri var bak kaç kişiyi dolandırmışlar gör.

dip not 1; Türk vücutları küçümsediğim yok özellikle mahmut ırmak çok sevdiğim birisi aynı spor salonuna gitmişliğimiz var hatta hayla havasını atarım ahmut ırmakla aynı salonda çalışıyorduk kavun gibi bicepsleri vardı die anlatırım.
dip not 2; Tahlil sonuçları diyorsun sen testo enath. kullandım sanıyorsun ama içinde metiltesto var en ucuzu ama 2 testoda total testoyu artırır  250mg var sanıyorsun 100mg koyuyorlar  boldenon sanıyorsun testo koyuyorlar felan vs. sonuçta etki alıyorsun boldenon iyimiş diosun ama testo var içinde :) veya kortizol var vs. vs.

Bu sorunun cevabı ilaç değil hocam, Türkiyedeki ilaç fiyatlarıyla yurtdısındaki ilaç fiyatları birbirine gayet yakın eğer uğraşırsan uygun fiyatlara kaliteli ürün satanlar bulmak mümkün,

Hayatınızda kortizol kullandınız mı bilmiyorum ama çok yakın olduğum biri kanser tedavisi için kullanıyor bi hafta kullanmanızda dahi yataktan kalmayacak duruma gelirsiniz değil spor yapıp şişmek değil yüzünüz balon gibi su topluyor.

Türkiyede spor para kazandırmıyor herkes hobi olarak yapıyor emin ol uygun ortam oluşturulsa türkiyeden de müthiş insanlar çıkar ki benim gördüğüm bazı müthiş vücuda sahip insanlar da var.

1 kilo ete 60tl, 4kilo proteine 400tl verilen bi yerde yaşıyoruz bunu geçtim supplementler o kadar kısıtlı ki yüzlerce bitkisel supplemente ulaşım imkanınız yok aminoasit dediğinizde satılan şeyler bcaa, glutamin son zamanlarda bi kaç marka yeni bişiler getirdi onun dışında başka bir şey yok.

Bu kadar kısıtlı imkanlarla anca şu anda olduğu gibi kendi aramızda yarışırız.

tarihinde xeaven tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tufan017    0
  • 2 KUTU-Balkan Pharma Strombafort 10mg 60 tablet  (Günde 30-40mg)
  • 2 KUTU-Balkan Pharma Clenbuterol 0,4mcg 60 tablet  (Günlük 2 tablet veya Pre-workout)
  • 1 KUTU- Vermodje Oxandrolone 10mg 100 tablet  (Günde 20-40mg
  • Valla saygıdeğer abilerim enjeksiyon yapsammı bilmiyorum o yüzden şöyle ufak bir tablet  define kürü var sizce fikirleriniz nedir 
  • hepinizin cevabı için teşekkür ederim  bunları okudukça daha da çok bilgileniyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
Tufan017, Bir saat önce yazdı:
  • 2 KUTU-Balkan Pharma Clenbuterol 0,4mcg 60 tablet  (Günlük 2 tablet veya Pre-workout)
  • Valla saygıdeğer abilerim enjeksiyon yapsammı bilmiyorum o yüzden şöyle ufak bir tablet  define kürü var sizce fikirleriniz nedir 
  • hepinizin cevabı için teşekkür ederim  bunları okudukça daha da çok bilgileniyorum

çok gereksiz olur. Enjeksiyondan korkuyorsan, kendin yapamıyorsan, yaptıracak birini bulamıyorsan kür yapmayı unut. 

TESTOSTERONSUZ KÜR OLMAZ. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@xeaven   
1- 1 yıl  aralıksız kortizol iğnesi kullandım kortizolün nasıl etki ettiğini biliyorum + 6 yıldır vitiligo hastalığım yüzünden kortizollu krem kullanıyorum kortizolda dozaj çok önemli ama en önemlisi sağlık durumun eğer sağlıklıysan kortizol çok dokunmuyor ama kanser kemotorepi görüp vücudun zayıfladıysa kortizol çok zarar verir   ufak dozajlar sadece su topluyor vücutta kortizol korktuğun gibi değil reçetesiz satılıyor.Dna labs kullananlara sor baktırsınlar kortizol seviyelerine :) 
2-Fiyat konusu bentex tren 170 euro la pharma tren 180 euro  yani 1 şişe tren  ortalama 700tl   bizde 150-300tl arası
3-Çok iyi Paralar  kazanıyorlar spor salonu açıp, uzaktan eğitim verip, suplament satıp, el altından steroid satıp bunların 4dünü aynı anda yapıyorlar genelde 
4-Kısıtlı imkan yok bu ülkede ne kadar fakir varsa bir o kadarda zengin var ben izmirde özel üniversitede tam burslu okudum sadece devletten aldığım bursla geçiniyordum benim 1 ay geçindiğim parayı adamlar 1 günde yiyorlardı.
5-Suplament dediğin nedirki en iyisi weider  oda yanılmıyorsam 1999 yılında geldi Türkiyede baya eskiden beri var supalament zaten creatin hariciden hiçbiri işe yaramıyor hepsini tek tek denedim benim tecrübem bu yönde.Bedava verselerde suplament kullanmam CREATİN hariç.
6-Yani özetle kısıtlı imkan yok, İranda bulgaristanda olupta bizde olmayan tek bir imkan göster bana ? Türkiyenin imkanları bulgaristandan ve irandan çok daha iyi ama  iranlıların bulgarın vücutcularıda türkiyedekilerden iyi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tufan017, 5 saat önce yazdı:

bulaşma böyle küre boşuna hormon dengeni bozcan eneksiyon yapamıyorsan boşver steroidi  bu arada neden enjeksiyon yapamıyorsun iğne fobin mi var ?
İğne fobin yoksa korkulacak bir şey yok 1-2 kere yapınca alışıyorsun  bende korkuyordum şimdi  ne korku ne endişe kaldı vurup geçiyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tufan017    0

2 KUTU-Balkan Pharma Strombafort 10mg 60 tablet  (Günde 30-40mg)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tufan017    0
bunuyazanTosun, 9 saat önce yazdı:

bulaşma böyle küre boşuna hormon dengeni bozcan eneksiyon yapamıyorsan boşver steroidi  bu arada neden enjeksiyon yapamıyorsun iğne fobin mi var ?
İğne fobin yoksa korkulacak bir şey yok 1-2 kere yapınca alışıyorsun  bende korkuyordum şimdi  ne korku ne endişe kaldı vurup geçiyorum.

Ben enjeksiyonu nasıl kullanacağımı yada nereden vuracağımı bilmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Tufan017  BU FORUMDA BİLE NASIL ENJEKTE YAPILCAĞINA DAİR yazılar var youtubeda videolu kayıtlar var  sağlık ocağındaki hemşireye rica edebilirsin öğretir sana   sanki devlet sırrı   heryerde yazıyor nasıl yapcağın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
Tufan017, 15 saat önce yazdı:

Ben enjeksiyonu nasıl kullanacağımı yada nereden vuracağımı bilmiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bunuyazanTosun, 28.03.2018 - 11:57 yazdı:

Kardo ülke olarak bilmediğimiz binlerce ayrıntı var zaten insülininden , yarışmaya yakın su atımına kadar . Aldactone ve lasix olayı bile hala kesin değil bizde.Yabancı dili olan ya da referansı olup avrupaya gidebilen hocalarımız zaten gayet iyi dereceler çıkarıyorlar ben açıkcası çok fazla ayrıntı olmadıgı sürece genetiğe inanan bi adam değilim adamı yarışma formuna getiren kullandığımız  anabolik-androjenikler ve yarışmaya yakın kullandığımız ürünlerin tuttuğu suyu atmak için kullandığımız diğer medikal ürünlerdir. Olayı ben gayet iyi biliyorum zaten ayrıca lab.sonuçları içinde ne olup olmadığını gösteriyor zaten. Önemli olan doğru satıcıyı bulabilmek ki bunuda burada açıklayacak değilim forum ürünleri gayet kaliteli.

tarihinde devtycon1211 tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.