Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

deeph29

Ilk kür ve antiviral ilaç tedavisi (hiv - steroid kürü)

Önerilen İletiler

deeph29    9

Merhaba Arkadaşlar,

Sitede arattım fakat konu ile ilgili bir başlık göremedim.

Gerçekten bu konuya yıllarını vermiş bir hocam ile kür yapmaya
karar verdim. 16,17 yaşımdan beri bodybuilding ile ilgileniyorum
fakat askerlik, şehir değiştirme vs gibi olaylar yüzünden ara
vermek zorunda kalmıştım. Şuan 29 yaşındayım. 183 - 80 kg'yim.
Yağ oranım %15-14 civarlarında.

Yaklaşık 2,5 yıldır aralıksız antrenman yapıyorum. Düzenli bir
hayatım ve işim var. Beslenme konusunda herhangi bir sıkıntım
yok. 

2 yıldır HIV poz olduğum için Antiviral ilaç kullanıyorum.
İlaçlar günlük oral yoldan alınıyor. İlaçların steroidlerle
ilgili herhangi bir etkileşimi yok. (Şuan tespit edilemez
durumdayım yani ilaçlarla hastalık baskılanmış durumda ve HIV
kanda rastlanmıyor)

En son karaciğer ve böbrek değerlerimi ekte ekran görüntülerinde bulabilirsiniz. Bu
hafta içinde tekrar test yaptıracağım. FSH, LH, hassas E2, Total
Testosterone, Free Testosterone değerlerine bakacağım.

Kür sırasında ve kür sonrası kendimi takip edip, iyi beslenip
tedaviyi düzgün yaparsam sorun olacağını düşünmüyorum fakat
yine de bir görüş almak istedim.

Testo Enant 4 kutu, Deca 4 kutu ve Dianobol 1 kutu şeklinde ve
piramit olacak şekilde planladık.

Benim gibi durumda olan ve kür yapmış birisiyle daha önce
karşılaşmış mıydınız? Öneriniz ne olurdu?

Teşekkürler..

kreatinin.PNG

ast.PNG

alt.PNG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Loving    9.225

Merhaba; aramıza hoş geldiniz mail yolu ile ulaşmıştınız ne güzel ki konu açmışsınız böylece güzel bir kaynakta oluşturmuş olacağız.

HIV konusun da hiç panik yapmayın küre girebilirsiniz dolaylı yoldan yararını dahi göreceksiniz çünkü bağışıklık sisteminizin sekteye uğradığı bu dönemde ilaçlar sistemi dolaylı yoldan şaha kaldıracaktır. Bu konudan müzdarip başka bir arakadaşa yaptığım yorum burada dır incelemek isterseniz; http://steroidturkey.com/719/hiv-tedavisinde-steroid-kullanımı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
deeph29    9

Cevabınız için teşekkürler hocam.

Forumda okuduğum kadarıyla, FSH, LH, hassas E2, Total Testosterone, Free Testosterone testlerini hafta içi yaptıracağım.

Ayrıca kür sırasında ve kür sonrası günlük tutarak buradaki arkadaşları da bilgilendirmek istiyorum. Umarım vereceğim bilgiler başka arkadaşlara da yardımcı olur..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
deeph29, 44 dakika önce yazdı:

Cevabınız için teşekkürler hocam.

Forumda okuduğum kadarıyla, FSH, LH, hassas E2, Total Testosterone, Free Testosterone testlerini hafta içi yaptıracağım.

Ayrıca kür sırasında ve kür sonrası günlük tutarak buradaki arkadaşları da bilgilendirmek istiyorum. Umarım vereceğim bilgiler başka arkadaşlara da yardımcı olur..

Lh, fsh, total testo, e2 (estadrial), prolaktin girebilirsiniz kür ortası tekrar yaptırır hem ilaçların ne denli çalıştıpını görür hemde törpülenmesi gereken noktalara müdehalede bulunabilirsin. Bu konuda kesinlikle kür günlüğü tutman taraftarıyım seninle aynı konudan sebep binlerce sporcu arkadaşımız var hepsi adına hoş bir kaynak olacaktır.

Keyifli forumlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: toronto21
      Merhaba sevgili abilerim ilk kür planları yapıyorum 2 aydır bilgi birikimim olmadan acele hareket etmek istemiyorum herşeyin başı sağlık bildiğiniz gibi
      Serbest TESTO sonuçlarını alamadım gittiğim hastanede yoktu
      Doğal kan sonuçlarım nasıl bir düşüklük varmı fikirleriniz için teşekkür ederim.
      Kür plânlamam
      *Testo
      *bolde
      *dianabol
      boy 183
      kilo 79
      diğer test sonuçlarım henuz sisteme düşmedi düştüğünde buraya ekleyeceğim

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: Nynex
      Arkadaşlar testo enanthate + boldenone kürümde 5.haftayı geride bıraktım. Bu gün kan tahlili verdim ama sonuçlara bakılırsa sanırım kullandığım ilaçlar bomboş hiç çalışmamış sizde bir bakarmısınız. İlginç olan total testo hiç yükselmemiş fsh hiç baskılanmamış ama estradiol bir miktar yükselmiş anlamadım gitti daha önce only iran testo kullanırken bile 5.haftada total testo 900 lere gelmişti lh fsh referans değerinin altına düşmüştü.

• Yazan: cicekselcukk
      Merhabalar, kürümün 5.haftasındayım, haftalık 500 Testosteron + 250 Deca Durobolin alıyorum. Kan değerlerim beklendiği gibi, testosteron değerlerim yüksek fakat prolaktin değerlerim çok düşük. 
      Deca'nın çalışmadığından şüpheleniyorum, gözle görülür bir hacim artışı ve su tutumu yok vücudumda, kan değerlerimi paylaşıyorum bakabilirseniz sevinirim. @Diver

• Yazan: mmtsf
      Merhabalar,
      Hayatımda hiç kür yapmadım fakat kür yapmayı düşünüyorum. İyi bir diyet ile 15 hafta testosteron ve masteron planlarım arasında. Ne kadar dozajda almalıyım, hangi markaları temin etmeliyim? Desteklerinizi rica ederim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.