Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

mrmuscle    2

Merhaba arkadaslar, hocalarim

Uzun zamandir sitemizden aldigim bilgilerle ve sizlerinde tavsiyesiyle ayrica en sonunda guvenebilecegim bir hoca bulmamdan sonra ilk enjeksiyonumu bu sabah itibari ile oldum.Kurum klasik baslangic kuru sayilabilir sadece testo farkli.

• 1-15 hafta testo propiyonat ptesi ve persembe 125mg
  • 1-3 hafta dianabol 25mg
  • 7-11 hafta dianabol 25mg
  • 4-6 hafta boldenon 300mg
  • 6-15hafta boldenon 600mg olacak sekilde devam edecegim.
  • Her enjeksiyonda 1 ampul evigen(2ml) cekiyorum
  • Spor sonu 1gr c vitamini (20 gun al 10 gun ara)
  • Berpzinc200 yatarken (20gun al 10 gun ara)
  • B komplex kahvaltı ve yatarken 1 adet
  • Supplement olaraktan antrenman oncesi BCAA kullanıyorum sadece.
  • Kurun 21.gununden itibaren her gün 1 tablet proviron alacağım

Kür başlangıcı

• yas=32
  • boy =171
  • kg=65
  • Bel=81
  • omuz=113
  • gogus=95
  • sag kol=35,5
  • sol kol=34,5
  • baldirlar 51
  • kalfler 35

Amacım özellikle omuz ve kanatları daha fazla açabilmek. Tavsiyeleriniz olursa duymayı çok isterim. Herkese şimdiden çok teşekkür ederim. Konuyu her hafta güncelleyeceğim

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Atalay    86

1 - Testo miktarı yetersiz. Ayrıca neden Propionat? Propionat gün aşırı enjeksiyon tavsiye edilir, senin durumun için Enanthate esteri daha uygun. Pzts. - Perşembe 250mg, toplam 500mg şeklinde uygulanabilir.

2 - Boldenon neden 4. hafta başlıyor onun mantığını anlayamadım. Zaten oldukça uzun esterli bir ilaç ve bir de 4. haftada başlatmış. İlk haftadan başlayıp 15. haftaya kadar düzenli gitmek mantıklı.

3 - Kürün ortasında Danabolu de anlamadım. Bazıları kür sonuna ekliyor ama genel kullanım kür başlangıcı 4-6 hafta şeklinde. İlk 5 hafta 30mg olabilir.

4 - HelixLabs eski Dna Labs'ın yeniden piyasaya sürülmüş hali, merdiven altı ürün. Çete yine iş başında yani :) Ürünler çalışabilir yani adam orjinal hammaddeden yapmıştır test yaptırmadan bilemeyiz. Sana tavsiyem bu markayı kullanacaksan 3. haftadan sonra falan gidip Testosteron, Estradiol, LH, FSH değerlerini bir hastane veya laboratuvarda ölçtürt. Bir problem varsa 15 hafta boşuna ilaç vurmamış olursun. Küre başlamadan da bu testleri yaptırsan iyiydi kıyaslamak açısından.

Başarılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Honour    5

oldukça basit bir kür için neden böyle garip bir yol izlediniz anlamadım. 250 testo alınıyor ama yan etkilerinden mi çekinildi zaten 500 de alınsa programa göre 15 hafta kullanılcak gene lh fsh baskılanacak gene bi pct protokolü izlenecek burdaki hedef kar / zarar orantısı olmalı test 500 e çekin ve enath yapın bence, 3 er kutu enath ve boldeyle bu yağ oranıyla  sağlam bi beslenmeyle bence güzel kütle alırsınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

@mrmuscle başlık açıp "kürüm nasıl" diye soruyorsun? cevap yazanlar "böyle saçmalık olmaz" (bende dahil) diyor. 

sonra tekrar başlık açıp aynı kür planını yazıp aynı soruyu soruyorsun. cevaplar yine aynı... Boşuna uğraşma, kimse sana bu kür planı olmuş demeyecek :)

vazgeç bu sevda dan :)

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

ne yaptın hocaya gidip 500tl param var acil bi kür mü lazım dedin? Neden böyle bi kür yapılmış anlamadım açıkçası saçma olmuş başlamadıysan ya biraz daha propinat ve boldenon al boldeyi 1-15 600 yap propinatı da 2 günde bir 100 vur ya da bekle paran olunca al başla, ilk kürden propinat ester ki testo propinat en çok enjeksiyon sorunu cıkartan ester iğne delisi olursun :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mrmuscle    2

Arkadaslar

Bircok arkadasimiz fikirlerini soyluyor saygim ciddi anlamda sonsuz cunku bilmiyorum ama bu bahsettigim kisi internetten takip ettiginiz,keske bende boyle olabilsem dediginiz,turkiye ve dunyada bizleri buyuk basarilar ile temsil etmis ve hala yarismalara bircok yarismaci hazirlayan,kendide girmeye devam eden bir insan.Konumuma bakarsaniz isim vermeden az cok birseyler tahmin edebilirsiniz hoacm hakkinda..

Soyledikleriniz neredeyse hepsini sordum.

Abi niye boldenon 3.haftadan sonra basliyor dedim=Gayet guzel saatlerce aciklamasi oldu

Abi niye enantath degilde prop dedim,ilk kurde herkes 500 enantath diyor ama sen prop verdin dedim=usenmedi calisma mekanizmasina kadar acikladi

Abi danabol normalde max 5 hafta ve herkes ust uste yapiyor ama sen bana 3 hafta kullan 3 hafta ara ver sonra tekrar 3 hafta kullan dedin.Neden boyle dedim,oturdu Bilal'e anlatir gibi :)) anlatti.Buradaki kur yapmis olan olan butun herkesin iyi veya kotu tecrubeleri olmustur,inanin sizler gibi bende herseyi sorguladim,fizigime,is durumuma ve gecmisime bakarak bu kuru bana ayarladi.

Ben sadece basliktada gordugunuz gibi helix marka urunu sormustum,yinede herkese cok tesekkur ederim.Umarim hepinizin kurleri istediginiz gibi gider

Saygilarimla

tarihinde mrmuscle tarafından düzenlendi
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Burada ne türkiye şampiyonları var bir kerette 5000iu hcg vurduruyor millete, neyse küre aynen bu düzende başla salı günkü ruh halinle pazar günkü ruh halini bi karşılaştırırsın dediklerimizi yaşarayak öğrenmen daha yararlı olur senin için. Kürü de 15. hafta boldenonla bitir en az 1 ay pct için beklemen gerekiyor Testo P'nin vücudundan atılma süresi 14 gün kalan 15-20 gün yatakta bunalımda geçirirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175
mrmuscle, 51 dakika önce yazdı:

Arkadaslar

Bircok arkadasimiz fikirlerini soyluyor saygim ciddi anlamda sonsuz cunku bilmiyorum ama bu bahsettigim kisi internetten takip ettiginiz,keske bende boyle olabilsem dediginiz,turkiye ve dunyada bizleri buyuk basarilar ile temsil etmis ve hala yarismalara bircok yarismaci hazirlayan,kendide girmeye devam eden bir insan.Konumuma bakarsaniz isim vermeden az cok birseyler tahmin edebilirsiniz hoacm hakkinda..

Soyledikleriniz neredeyse hepsini sordum.

Abi niye boldenon 3.haftadan sonra basliyor dedim=Gayet guzel saatlerce aciklamasi oldu

Abi niye enantath degilde prop dedim,ilk kurde herkes 500 enantath diyor ama sen prop verdin dedim=usenmedi calisma mekanizmasina kadar acikladi

Abi danabol normalde max 5 hafta ve herkes ust uste yapiyor ama sen bana 3 hafta kullan 3 hafta ara ver sonra tekrar 3 hafta kullan dedin.Neden boyle dedim,oturdu Bilal'e anlatir gibi :)) anlatti.Buradaki kur yapmis olan olan butun herkesin iyi veya kotu tecrubeleri olmustur,inanin sizler gibi bende herseyi sorguladim,fizigime,is durumuma ve gecmisime bakarak bu kuru bana ayarladi.

Ben sadece basliktada gordugunuz gibi helix marka urunu sormustum,yinede herkese cok tesekkur ederim.Umarim hepinizin kurleri istediginiz gibi gider

Saygilarimla

Adamın sana oturup"bilale" anlatır gibi anlatmasının ve senin doğru kabul edip dinlemenin sebebi bu konu hakkında bilgi sahibi olmaman.Sana dese ki prop yarı ömür 21 gün test e den daha efektif sen yine tamam diyeceksin.

Bende daha mantıklı açıklamalar yapıyım sana

1)İnternete gir.Testosterone esters half life yaz.Test prop kaç,test e kaç bak.Ardından Test prop weekly freq yaz her hangi bir foruma gir.ED veya EOD terimlerini görürsün.Everyday ve every other day demekler.Yani ya her gün enjekte veya gün aşırı.

2)Test prop uzun süreli ve bilinçsiz kullanım scar tissue sebep olur.Sebebi de 1.maddede yatıyor.Ne kadar çok  enjeksiyon o kadar yok rotate demek ki konu hakkında bu kadar bilinçsizken 5 6 rotate beklemek hayal.Kalça başlarsın  en fazla bacakla devam eder :)Bunun düzelmeside kötü beslenmeyle(macro karşılamaktan bahsetmiyorum.Kürde veya kür dışında balık yağı yok,vit b overdose,antiox yok(Nac) gibi )Kötü mobilite gibi sebeplerdende senelerce düzelmez çare arar durursun.

3)Post workout vit c tüketmek 8-9Referanslık araştırma, thc sitesine göre tamamen kullanışsız.

Link:https://www.thehealthcloud.co.uk/post-workout-vitamin-c-cortisol-testosterone/

Spor sonrası tükettiğin 1gr vit c hocana sor, ne iş yarıyor diye o zaten kesin anlatır

4)Suda çözünen ve depolanması çok zor olan,bagışıklılık gibi şeylerin söz konusu olmayan vitaminlerde 20 gün al,10 gün ara mantığı nedir? :)

5)Proviron 21.gün başlamanın mantığı nedir?Test prop çok daha öncesinde zaten aktif oluyor.Dbol 3.hafta bitiyor desen(ki saçma bi şekilde 7.hafta tekrar başlıyor) provironla bir bağlantısı yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Hocan elinde kalan malzemeleri sana itelemiş açık konuşmak gerekirse yada kör cahil bu konuda.

xeaven, 19.03.2018 - 15:37 yazdı:

ne yaptın hocaya gidip 500tl param var acil bi kür mü lazım dedin? Neden böyle bi kür yapılmış anlamadım açıkçası saçma olmuş başlamadıysan ya biraz daha propinat ve boldenon al boldeyi 1-15 600 yap propinatı da 2 günde bir 100 vur ya da bekle paran olunca al başla, ilk kürden propinat ester ki testo propinat en çok enjeksiyon sorunu cıkartan ester iğne delisi olursun :D

500₺ ye daha güzel kür olur 2 kutu Testo Enanthat 2 kutu Boldenon tamamdır 

mrmuscle, 19.03.2018 - 15:46 yazdı:

Arkadaslar

Sen kendin inanmak istediğin şeyleri söylüyorsun... Müsabık= para demek istediğim yarışmacı adama para lazım az oku araştır yolunacak tavuk konumuna düşmeyin kürün de başarılar dilerim... Bunu da yazayım Testo Pripionat aktif ömürüne bak ona göre nasıl kullanılır diye öğren sonra bunu hocanaa sor...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: BatuhanAktas75
      Merhaba,
      Only testo mantıklı mı olur? Hiç bilgim yok bu konuda nasıl ilerlemeliyim profesyoneller ile mi çalışılmalı?

• Yazan: Cano16
      Herkese merhabalar.
      31 yaşındayım 5 senelik spor geçmişinin ardından 26 Mart itibariyle ilk kürüme başladım. Kan testleri vesaire her şey normal. Vitaminlerimi ve koruyucularımı da aldım. Öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
      Kür planlamam şu şekilde:
      Boy: 182 Kilo: 81 Yağ oranı: 16 Kürümün amacı biraz daha kütle eklemek. Hedefim 90-92 kilo civarı.

• Yazan: captsoapp
      Arkadaşlar merhaba. Kürüme başlayalı 8. Hafta olacak. Kan tahlillerimi kişisel bilgilerimi ve kür günlüğümü paylaşıyorum. Sizlerin değerlendirmesini eksik veya fazla olan şeyler hakkında yorum yapmanızı istiyorum bilgilenmek için.
      Ek olarak;
      8 yıldır bu sporla uğraşıyorum inişli çıkışlı çok dönemim oldu. Naturel define hallerimide gördüm nispeten bulk yaptığım zamanda oldu. Son 1-2 yıldır çok sallamıştım mesleğimden dolayı. Tekrardan 3 ay kadar süre ile ağırlığa ve diyete başladıktan sonra definasyon kürüne girmeye karar verdim
      yaş 26 boy 173 kg 94 Kür içeriğim haftalık olarak:
      Test. Prop 300 mg Masteron 300 mg Boldenone 750 mg clenbuterol Vitamin olarak:
      Milk thistle B12 Folik asit Omega-3 Magnezyum Çinko Multivitamin Demir Aspirin
    • Yazan: ogulcanozer34
      Merhabalar arkadaşlar,
      28 yaş  195 boy 90 kiloyum İlk defa küre girmeyi düşünüyorum bir hoca ile konuştum başlangıç için
      testo e. boldenon dianabol ve turinabol Şeklinde bir kür önerdi açıkçası ben turinabolu eklemeden testo bolde diana seklinde illerleyim diyorum artıları eksileri ne olur benim için turinabolu ekleyip eklemememin şimdiden teşekkürler herkese iyi forumlar...
    • Yazan: tesrifediyorum
      Selam arkadaşlar,
      Yaşım 24 6-7 senelik (1-2 senesi düzensiz) spor geçmişim var Büyük bir bölümü powerlifting yaparak geçti Boyum 186 Kilom 129 Vücudumun yağ dağılımı berbat, genelde belimde ve basenlerimde birikiyor yağ. Kas kütlem hatrı sayılır derecede var. Son 1.5 senede psikolojik sebeplerden dolayı 30 kiloya yakın kilo aldım bu dönem içerisinde 6-7 ay aralıksız spor yaparak 15-20 kg vermiştim ama tekrar kilo aldım. Şu an 129 kiloyum. Son 1 aydır düzenli spor ve diyet yapıyorum.
      Günde sadece 1 öğün yiyorum, çok yüksek protein, düşük karb alıyorum. Haftada 5 gün ağırlık antrenmanı, her sabahta 1 saat kardio yapıyorum. Bunun yanında da son 1 haftadır clen alıyorum, geçmişte de clem kullandığım olmuştu ama herhangi bir steroid deneyimim yok.
      Ben artık psikolojik olarak kırılma eşiğindeyim, vücudumun halinden hiç memnun değilim ve hızlı bir sonuç bekliyorum, o kadar yıllık spor geçmişim olmasına rağmen geldiğim nokta beni derinden üzüyor. Bu yüzden kilo verirken farmakolojik destek almak istiyorum. En minimal seviyede bir başlangıç kürü sizce nasıl olur?
      En azından kilo verirken sırf yağdan kaybedip ufak bir kas kütlesi koyayım vs. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.