Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

byleo

Pre workout onerisi

Önerilen İletiler

byleo    18

Merhabalar yurtdisinda yasiyorum 3 pre workout arasinda kararsiz kaldim sizce hangisini almaliyim  yada sizin onerdiginiz varmi yurtdisinda bu iyi bu tutuluyor vesaire oneri olarak ? icerik olarak amix in preworkoutu oburlerine gore cok daha iyi onceden 1 servis kullanmistim memnun kalmistim...

1. foto amix
2, c4 50x versiyonu
3 , grenade 50 calibre

amx.png

cellucor-c4-50x-45-serves-nutritional-info.jpg

GRENADE_50CALIBRE_LABEL.gif

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Atalay    86

Ben bu ürünü kullanıyorum. Grenade de kullanmıştım daha önce, güzeldi ancak aroması çok yoğun ve midemi bulandırıyordu. Bunun aroması hafif ve bulantı yapmıyor o sebeple kullanıyorum. İkisinde de kullandıktan sonra vücuttaki karıncalanmayı hissedebiliyorsun. Değerlerini kıyaslayabilirsin. İçerisine asprin ve yohimbine de atıyorum harici olarak. Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam 2016 Eylül'de Antalya'daki yarışmada kendi kategorisinde birinciliği olan bir hocamız bunu kullanıyor.

activlab black wolf ile ilgili görsel sonucu

tarihinde Atalay tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sekoo    38

Granede aksamlari uyutmasada cok etkili dozu yari yariya baslayip arttirabilirsin yoksa tavsan gibi salonda cirit atarsin 😬

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byleo    18

tesekurler yorumunuz icin ilk once amix i alcam bayadir kafamda cunku icerigi beni baya heycanlandirdi... sonra  bu blackwolf denerim sonra grenade :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byleo    18

BSN firmasinin endorush isimli preworkounu aldim hatta bitirdim bile buraya yazayim  kulaklarimdan tut ayaklarima kadar karincalandirdi beni antremanda enerji ve dayaniklilik konusunda cok iyiydi antremana gitme istegide muthis tavandi oneririm guzel urundu...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478

Ben baya bir preworkout denediğimi düşünüyorum.Şuan C4 60 servis yeni kutuyu kullanıyorum.Gayet iyi karıncalanma ve enerji vermesi.Hemen hemen çoğu kutu yarılandıktan sonra vucudun alışmasından dolayı etkisi azalıyor.Kafein toleransı benim gibi yüksek olanları, 2 ölçekten aşağısı kurtarmaz...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
byleo    18

yeni bir urun aldim  SuperShock 2.0 ismi  dukkandan aldigim adami ayni zamanda salondan taniyorum bende kullaniyorum dedi baya ovdu  icerigide ovuldugu kadar var ama tabi kullanmak gerekli once bi  bugun denicem bakalim

Screenshot_5.png

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.