Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

thevolker

Testo ent - bolde - dianabol

Önerilen İletiler

thevolker    1

Hocalarım, arkadaşlarım merhabalar. Yarın ilk kürüme giriyorum. Başlıktaki gibi testo - bolde - danabol

Küçüklükten beri sporun içindeyim Besyo okuyorum 23 yaşındayım. 

12 haftalık kür olacak. 

DANABOL 40 MG her gün 25 gün toplam

Testo ve boldenon ilk 2 hafta 250 mg sonrasında 500 mg son 2 hafta tekrar 250 mg

191 boyundayım 82 kiloyum.

Kürle beraber arimidex 4 günde 1 kez. Günde 2 (sabah akşam) enginar. Omega 3 günde 1 tablet. Deve dikeni günde 1 tablet. Multivitamin günde 1 . Çinko+magnezyum günde 1 tablet.

En çok merak ettiğim soru ise arkadaşım haftada 1 pregnyl 1500 vuralım dedi. PCT'ye yararlı olacağını söyledi. 

Bilgilerinizden yararlanmayı çok isterim cevaplarınızı bekliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

onursnl    1

Bende bu kürü merak ediyorum

tarihinde onursnl tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36

Benim şahsi görüşüm kurunu 15-16 haftaya kadar uzat çünkü boldenon etkileri cok gec geldigi için 15-16 hafta senin işini daha iyi görür.

1/16 hafta testo e. 500 mg

1/16 hafta bolde 500 mg

4/10  hafta danabol 40 mg gir 

Danabolu kurun ortasina yerlestirmemin sebebi ilaçların etkisinin geldiği zaman danabolle beraber etkiler 2 katina cikicak düşüncesindeyim tabi yine sana kalmış iş. Vitamin koruyuculari sabah aksam olmak üzere 2 kere almani tavsiye ederm ve sabah aksam 1er proviron almayida unutma. Pct ezbere yapılmaz teste gir kür oncesi kür sonrası paylasirsn yardimci olur herkes. Küründe başarılar 👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thevolker    1
Mucoo, 8 dakika önce yazdı:

Benim şahsi görüşüm kurunu 15-16 haftaya kadar uzat çünkü boldenon etkileri cok gec geldigi için 15-16 hafta senin işini daha iyi görür.

1/16 hafta testo e. 500 mg

1/16 hafta bolde 500 mg

4/10  hafta danabol 40 mg gir 

Danabolu kurun ortasina yerlestirmemin sebebi ilaçların etkisinin geldiği zaman danabolle beraber etkiler 2 katina cikicak düşüncesindeyim tabi yine sana kalmış iş. Vitamin koruyuculari sabah aksam olmak üzere 2 kere almani tavsiye ederm ve sabah aksam 1er proviron almayida unutma. Pct ezbere yapılmaz teste gir kür oncesi kür sonrası paylasirsn yardimci olur herkes. Küründe başarılar 👍

Öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim. Arkadaşım kür esnasında haftada 1 pregnyl al dedi. Bu doğru mu? Kür esnasında kullanmalı mıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36
thevolker, Şimdi yazdı:

Öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim. Arkadaşım kür esnasında haftada 1 pregnyl al dedi. Bu doğru mu? Kür esnasında kullanmalı mıyım?

Kür esnasinda alınmaz diye biliyorum bende ilk kurumu böyle yaptm cokta iyi etkiler aldım ve kur bittikten 10 gun sonra prengly yoktu üretilmediği icin choriomon 5 gunde 1  1500 İU alirdm ama şimdi üretiliyor die  biliyorum.Tamoksifen 20 mg. Klomen 50 mg - 100 mg berko zinco aldm 20 gun sürdü okadar ama bana bakip düz mantık yapma bn cahillikten yaptm en iyisi teste girip sonuclara gore hareket etmek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

ilk 2 hafta için 250mg testo-bolde tamamda, son iki hafta neden tekrar 250mg düşüyorsun? 

sana tavsiyem. ilk kür için 12 hafta sadece testosteron yeterli olacaktır (ilk 4-5 hafta danabolde olur). 12 hafta düşük doz boldenonun sana kazandıracağı +1 bilemedin +2 kg dır.

ayrıca 191 boy 82kg diye bilgi vermişsin, eğerki yağ oranın %8-9 değilse bu hacimde küre girmek çok aceleci davranmaktır. büyük ihtimalle pct sonunda aldığın hacimi koruyamayacaksın. tabi karar senin. bunlar öngörü.

kür içinde haftalık 1500iu pregnly sana yarar değil zarar verir onu unut. kür içinde haftalık dozaj 500iu dur. oda tek seferde değil 3 günde bir 250iu şeklinde.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
thevolker    1
merkar, 5 dakika önce yazdı:

ilk 2 hafta için 250mg testo-bolde tamamda, son iki hafta neden tekrar 250mg düşüyorsun? 

sana tavsiyem. ilk kür için 12 hafta sadece testosteron yeterli olacaktır (ilk 4-5 hafta danabolde olur). 12 hafta düşük doz boldenonun sana kazandıracağı +1 bilemedin +2 kg dır.

ayrıca 191 boy 82kg diye bilgi vermişsin, eğerki yağ oranın %8-9 değilse bu hacimde küre girmek çok aceleci davranmaktır. büyük ihtimalle pct sonunda aldığın hacimi koruyamayacaksın. tabi karar senin. bunlar öngörü.

kür içinde haftalık 1500iu pregnly sana yarar değil zarar verir onu unut. kür içinde haftalık dozaj 500iu dur. oda tek seferde değil 3 günde bir 250iu şeklinde.

Öncelikle cevabınız için teşekkürler. Yağ oranım %15 civarında. Karaciğer koruyucu olarak NAC 600 iyi midir deve dikeni yerine? Ayrıca dediğiniz gibi 3 günde bir 250iu pregnly vurulsam kür içerisinde yararı olur mu? PCT'ye yardımcı olması için. Yoksa belli bir süre vurulup sonra bırakmalı mıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

pazartesi-perşembe 250+250iu şeklinde kürün 2. haftasından pct'ye kadar devam etmelisin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
onursnl    1
merkar, 14 saat önce yazdı:

pazartesi-perşembe 250+250iu şeklinde kürün 2. haftasından pct'ye kadar devam etmelisin.

merhaba bende 5 yıldır fitness yapıyorum ve kür yapmadım daha önce 171 boyum 71 kilom var biraz daha hacimlenmek istiyorum salondaki hocalara sorduğumda bolde testo kürünü öneriyorlar sizce ne kadar faydası olur ? bu konuda tecrübem olmadığı için araştırmadan girmek istemiyorum.

FullSizeRender.thumb.jpg.d0c2da9062658c6b50f89903820cefec.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.