Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Crusher

Steroidler ve antideprasan kullanımı.

Önerilen İletiler

Crusher    0

Arkadaşlar merhaba. Steroidler ve AntiDeprasan Kullanımı hakkın da internette araştırmalar yaptım fakat pek kayda değer bilgiler bulamadım. Bu konu hakkın da bilgi sahibi arkadaşlar paylaşım yapıp bizleri bilgilendirirse sevinirim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mhmt38    285
Crusher, 1 saat önce yazdı:

Mesela ben Efexor XR kullanıyorum. Propionat veya masteron ile etkileşim olur mu ? Yan etki yapar mı ?

Kardeşim bende paxera ve zestad kullanıyorum. Paxera tamoxifenin etkisini düşürüyo başka bir sıkıntısı yok. Zaten kullandığın antidepresanın prospektüsünde yazar hangi ilaçlarla alınırsa etkileşime gireceği. Prolarda kürlerinde antidepresan kullanıyorlar diye biliyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

antideprasanlar  bağırsak floryasını bozarlar,   bağırsak bizim 2. beynimizdir  eğer floryası bozulursa  kişilik bozukluğu  egzama sedef gibi cilt hastalıkları yaparlar hastalıkların %90nı bağırsak floryası bozukluğundan kaynaklanır   benim bağırsak floryam bozulursa egzama olurum senin bozulursa kişilik bozukluğu yapar herkeste farklı etki yapar  o yüzden antideprasan kullanmak çok sakıncalı  bende bir dönem kullandım daha kötü yaptı beni  bırakınca rahat ettim  size tavsiyem durumunuz çok ağır değilse bırakın antideprasanları,   bide hangi sebepten antideprasan kullandığınızı yazsaydınız daha iyi yardımcı olurduk  ilaçların ismini bilmeden ben yardımcı olamam size.Ama  antideprasan kullanıp steroid kullanan 2-3 tanıdığım var 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
büyümehormonu, 14 dakika önce yazdı:

antideprasanlar  bağırsak floryasını bozarlar,   bağırsak bizim 2. beynimizdir  eğer floryası bozulursa  kişilik bozukluğu  egzama sedef gibi cilt hastalıkları yaparlar hastalıkların %90nı bağırsak floryası bozukluğundan kaynaklanır   benim bağırsak floryam bozulursa egzama olurum senin bozulursa kişilik bozukluğu yapar herkeste farklı etki yapar  o yüzden antideprasan kullanmak çok sakıncalı  bende bir dönem kullandım daha kötü yaptı beni  bırakınca rahat ettim  size tavsiyem durumunuz çok ağır değilse bırakın antideprasanları,   bide hangi sebepten antideprasan kullandığınızı yazsaydınız daha iyi yardımcı olurduk  ilaçların ismini bilmeden ben yardımcı olamam size.Ama  antideprasan kullanıp steroid kullanan 2-3 tanıdığım var 

Hocam öncelikle söyledikleriniz çok önemli bilgiler. Yalnız ben uykusuzluk problemimden dolayı kullanıyorum. Kürün yan etkilerine tansiyon,çarpıntı,uykusuzluk gibi çok iui geliyor. Birde ilginçtir yıllardır spastik kolit rahatsızlığım var gitmediğim doktor prof kalmadı hepsi kendiliğinden geçer dedi antidepresan kullanımıyla birlikte bu sorunum çok sükür tamamen geçti. Saygılar...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Mhmt38      1-Uyumak mı istiyorsun hemen 100 tane salavat getir yatakta sen 100. salavatı çekmeden şeytan seni uyutur veya kuran okuyun şeytan hemen uyku veriyor   sen sevap kazanma diye        (denendi çalışıyor )
                     2-Tansiyon çarpıntı olabilir steroidlerin yan etkisi  sırf bu yüzden antideprasan kullanıyorsanız bence kesinlikle kullanmayın rahatlatıcı bir şeyler arıyorsanız aktara gidip bitki çayın alın sarı kantoron melisa papatya çayı gibi baya sakinleştirip uykunuzu getiriyorlar zaten antideprasanlar tansiyona çarpıntıya iyi gelmez sadece uyuturlar  1. maddede yazdım zaten onu deneyin kesin çalışıyor.
                     3-İlla antideprasana devam edicekseniz eczacıya danışın  ama ben bir şey olcağını sanmıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
büyümehormonu, Şimdi yazdı:

@Mhmt38      1-Uyumak mı istiyorsun hemen 100 tane salavat getir yatakta sen 100. salavatı çekmeden şeytan seni uyutur veya kuran okuyun şeytan hemen uyku veriyor   sen sevap kazanma diye        (denendi çalışıyor )
                     2-Tansiyon çarpıntı olabilir steroidlerin yan etkisi  sırf bu yüzden antideprasan kullanıyorsanız bence kesinlikle kullanmayın rahatlatıcı bir şeyler arıyorsanız aktara gidip bitki çayın alın sarı kantoron melisa papatya çayı gibi baya sakinleştirip uykunuzu getiriyorlar zaten antideprasanlar tansiyona çarpıntıya iyi gelmez sadece uyuturlar  1. maddede yazdım zaten onu deneyin kesin çalışıyor.
                     3-İlla antideprasana devam edicekseniz eczacıya danışın  ama ben bir şey olcağını sanmıyorum.

Doğrudur hocamda kaygı bozukluğundan mecbur kaldım. Arkadaşın sorusuna gelince de bence bişey olmaz benim 2 kür oldu. Çok şükür sıkıntısız ilerliyo

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

antidepresan kullanımında prolaktin seviyenize dikkat edin.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86

@Crusher ben yaklaşık 2 senedir kullanıyorum. Bu süreçte farklı etken maddeli ilaçlar kullandım. Paxera, Cymbalta, Efexor, Cipralex (Maşallah :D )

Herhangi bir direk etkileşimi yok ancak libido problemi yapıyor bu ilaçlar, özellikle ilk başlandığında üstad resmen can çekişiyor :D

Onun dışında Serbest Testosteron değerini de düşürdüğünü okumuştum. Benim de Free Testo biraz düşük seyrediyor. Anti-depresan kullanımından önce hormon testi yaptırmadığımdan bu düşüklüğün sebebi ilaçlar mı bilmiyorum. Bırakınca tekrar etkilerini gözlemleyeceğim. Zira bu ilaçlar sizin hiçbir probleminizi çözmüyor, sadece semptomları baskılıyor. Önemli olan kişi eğer yapabiliyorsa problemlerinin temelindeki faktörü bulup bunu düzeltmeye yönelik adım atmalı. Yani genetik, biyolojik bir probleminiz yoksa (Bipolar, şizofreni veya major depresyon hastası değilseniz) bu ilaçları kullanmak ne kadar mantıklı tartışılır. Ben de bırakmaya çalışacağım.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Crusher    0
Atalay, 41 dakika önce yazdı:

@Crusher ben yaklaşık 2 senedir kullanıyorum. Bu süreçte farklı etken maddeli ilaçlar kullandım. Paxera, Cymbalta, Efexor, Cipralex (Maşallah :D )

Herhangi bir direk etkileşimi yok ancak libido problemi yapıyor bu ilaçlar, özellikle ilk başlandığında üstad resmen can çekişiyor :D

Onun dışında Serbest Testosteron değerini de düşürdüğünü okumuştum. Benim de Free Testo biraz düşük seyrediyor. Anti-depresan kullanımından önce hormon testi yaptırmadığımdan bu düşüklüğün sebebi ilaçlar mı bilmiyorum. Bırakınca tekrar etkilerini gözlemleyeceğim. Zira bu ilaçlar sizin hiçbir probleminizi çözmüyor, sadece semptomları baskılıyor. Önemli olan kişi eğer yapabiliyorsa problemlerinin temelindeki faktörü bulup bunu düzeltmeye yönelik adım atmalı. Yani genetik, biyolojik bir probleminiz yoksa (Bipolar, şizofreni veya major depresyon hastası değilseniz) bu ilaçları kullanmak ne kadar mantıklı tartışılır. Ben de bırakmaya çalışacağım.

Bende de libido problemi yaptı dostum. Ama ereksiyon ile ilgili bir problem yaşamadım. Son söylediğin de haklısın ilaç sadece yardımcı oluyor. Her şey insanın kendisinde bitiyor.Ben de en kısa sürede problemlerimi çözmeye çalışacağım. @Atalay sana ve vaktini ayırıp bana cevap yazan diğer arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Saygılar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.