Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Darknessot

Steroid bacaktan enjeksiyon hakında yardım acil

Önerilen İletiler

odi    58
Ironmann, 7 saat önce yazdı:

ÇOK İYİ ANLATIM TEBRİK EDERİM ÖNCELİKLE.

Bir sorum olacak bende 2 CC kahverengi uçlu enjektör aldım 500 testo 500 bolde 400 deca vurucam sence ilacı nasıl bölmeliyim. Pazartesi Aynı gün 500 testo sağ omuza 500 bolde sol omuza vurup Perşembe 400 decayı yine sağ veya sol omuza(sol daha rahat olur) vursam olur mu ?

Hocam omuz 3 gün arayla 2 ml ilacı alır almasına ama 2. hafta ödem yapma ihtimali yüksek, bacak ve kalçadan yapmak istemiyor musun?

Benim fikrim kalçaya vurabiliyorsan ;

- 500 testo sağ kalça, 500 bolde sol kalça, 400 deca sağ omuz (ikinci hafta sol omuz)

ya da

-500 testo sağ kalça, 500 bolde+400 deca sol kalça (ikince hafta 4 ml ilaç sağ kalçaya 2 ml testo sol kalçaya değişimli)

Kalçaya kendin vuramıyorsanda

- 500 testo sağ omuz, 500 bolde sol omuz, 400 deca sağ bacak (ikinci hafta sol bacak)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

xxgokhanzz21    126
rip rich piana, 05.02.2020 - 20:33 yazdı:

bacaktan ilk vuruşumda benimde öyleydi fakat çok kabaca ve yeşil üçlü iğneyle doğru olmayan orta kısma saplamıştım. 

artık siyah uçlu iğneyle yağı önceden ısıtarak vuruyorum (çok değil) ve quad'ın biraz dış tarafa olucak şekilde tek seferde orta hızda gerilmeden. gram acı yok ve ertesi gün bacak idmanı bile sorunsuz geçiyor. pratik lazım

İki sene geçti dostum, kaç yüz enjeksiyon atlattım o zaman içerisinde yeterince pratik yaptım :D 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Redible    19

@agfitness Merhaba hocam,

Forumda bir çok bacaktan enjeksiyon ile ilgili konu var. Aralarında en fazla bilgi içeren konu bu fakat görsel, video içerik bulamadım enjeksiyon ile ilgili.

Yine forumda video paylaşılmış ama video net değil ve videodaki kişinin bacağı çok ince olduğundan kas, vurduğu yer net belli olmuyor. 

Sizden ricam bacaktan enjeksiyon ile ilgili net bir görsel, video paylaşmanız ve enjeksiyon ile ilgili tüyolar vermeniz olucaktır. Küre girecek ve enjeksiyon ile ilgili sıkıntı çeken arkadaşlara rehber niteliğinde olacaktır. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrahtkty    1.394
Redible, 29 dakika önce yazdı:

@agfitness Merhaba hocam,

Forumda bir çok bacaktan enjeksiyon ile ilgili konu var. Aralarında en fazla bilgi içeren konu bu fakat görsel, video içerik bulamadım enjeksiyon ile ilgili.

Yine forumda video paylaşılmış ama video net değil ve videodaki kişinin bacağı çok ince olduğundan kas, vurduğu yer net belli olmuyor. 

Sizden ricam bacaktan enjeksiyon ile ilgili net bir görsel, video paylaşmanız ve enjeksiyon ile ilgili tüyolar vermeniz olucaktır. Küre girecek ve enjeksiyon ile ilgili sıkıntı çeken arkadaşlara rehber niteliğinde olacaktır. 

Bacağı uzat,diz kapağından 4 santim üzerisini bul önce,sonra elinle v harfi yap o içerde kalan bölgeye vurabilirsin demek.ondan sonra aynı hizada dışarı doğru gel oraya vur bu kadar ben de 2 haftadır yapıyorum en ufak acı,vs hiçbirşey yok önemli olan ilkini yapmak onu yaptıktan sonra bütün heyecan gidiyor zaten alışıyorsun.videoları izle bir arkadaş güzel anlatmıştı bulursam ekleyeceğim.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
agfitness, 1 saat önce yazdı:

Merhaba,
Bu konu üzerinde çok kez konuştuk fakat evet fotograflı veya videolu olarak net olmayan kısımlar olmuş olabilir. Açıklık getirmek adına yabancı bir kaynaktan en rahat
şekilde görünecek bir bacak enjeksiyon bölgesi görseli ve youtube videosu bırakıyorum herkesin faydalanması adına.

5f38123f1ed43_vastuslateral1.jpg.e49c24ee15563ac8f105d77b7a7f2a97.jpg
Şekilde de görüleceği üzere xxx olan bölge ne tam orta kısım ne de bacağın en dış kısmı esasında tam köşeli bombeli olan kısmına tekabul etmektedir.
Enjeksiyonlarda bacağın orta ve iç kısmı kesinlikle kullanılmamalıdır. Vastus Lateral kısım yani dış kısım enjeksiyon için idealdir. Videosunu da ekliyorum şimdi ona göre xxx olan kısma daha önce bahsettiğimiz uygun 13mm iğne ucu ve nasıl uygulanması gerektiği maddelere dikkat edilerek rahat ve risksiz uygulama gerçekleştirilebilir :)

VIDEO LINKI

Sağlıklı sporlar...

şunu söyleyebilirim testo ent ödem yapıyor adamın elinin olduğu yerde(bacakta diğer bölgeleri denemedim):D  ama güzel yormuyor en azından  kalçadan yapabilmek için yere uzanmam gerekiyor

tarihinde Deity tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
agfitness, 09.03.2018 - 14:58 yazdı:

Bacakta enjeksiyon sırasında değil de enjeksiyon sonrası evet 4 güne kadar ağrı normaldir. Bir kaç enjeksiyon sonra biraz daha alışacaktır ama ağrı olması daha iyi emin ol. Sustanon ve primo babalar gibi yakıyodu 3 gün. Abu raihan aldım su mu enjekte ediyorum dedim zerre ağrı yok ki muhtemelen adam gibi çalışmadı o ilaç. Yani ağrı olması kas içerisinde ilacın yayılım gösterdiğinin etkisinin kanıtıdır. Penisilin yapılınca eskiden cayır cayır yanardı, etkisi kuvvetli ağrı kesiciler mesela aynı şekilde ağrı yapar. Bu etkinin göstergesi diyebiliriz. Ağrı azaltıcı jellerden alıp enjeksiyon sonrası 3-5dk masaj yap, sonra da sabah ve akşam masaj yap iyi gelir.

Haa bir de oturdukça ağrı artar, ağrıyor diye oturma aksine aksayarak da olsa yürüyüşe çık görürsün daha iyi gelir ;)

Konuyu fena hortlatıyorum ama bir hemşire olarak söylüyorum ki maalesef enjeksiyon yapıldıktan sonra ilacın yakmasının ilacın etkisiyle bir alakası yok. İlacın yoğunluğu, phı, içerdiği yardımcı maddeler, iğne ucunun kalınlığı uzunluğu, kasın gerginliği, uygulanan kasın büyüklüğü, uygulanan ilaç miktarı, saniyede uygulanan ilaç miktarı, hastanın psikolojik durumu gibi şeyler ağrıyı etkiliyor. Örneğin novalgin normalde efsane yakan bir ilaçtır ama çok yavaş enjekte edildiğinde ağrı epey az olur ve kısa sürede geçer. Yada muscoril çok etkili bir kas gevşeticidir ama neredeyse hiç yakmaz akar gider. Anabolic steroidler genelde yağ bazlı yoğun ilaçlar oluyor bildiğim kadarıyla enjektörü tamamen sabit tutarak yavaş enjeksiyon ağrıyı epey azaltacaktır. Enjektörü kas içine sokarken ve çıkartırken yönünü sabit tutup bu işlemi hızlı bir şekilde yapmak da ağrıyı engelleyici faktörlerden. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
agfitness, Bir saat önce yazdı:

Evet katılıyorum ve ben senin değindiklerini de söylemiştim zaten defalarca. Fakat yine de savunuyorum her şey teoride öğrendiğin gibi değil.
Benim ailem de sağlıkçı, hemşireliğin de hekimliğin de içinden gelen birisiyim. Ilacın biyokimyevi türevine göre de etkileşim değişkenlik gösterecektir.
Aynı şekilde aynı enjektör ile aynı açıda, aynı hızda enjekte ettiğim bir primobolan ile bir testo enantat ile sustanon aynı yanma ve aynı sürede kas içerisinde emilimlenip çözümlenme etkisi vermiyor.

Sen evet bir hemşire olarak tıbbi lisans bilgilerini baz alarak söylüyorsun fakat pratikte realite diye bir konu var bunu da gayet iyi bilmek gerekiyor.
Tıp fakültelerinde avrupada özellikle plasebo ve reality of practice experiences of patiences şeklinde teoriler ve pratik durumlar kıyaslamaları sürekli yapılıyor.

Neyse sonuç olarak gayet haklısın söylediklerinde, işin özü mantığı elbette o faktörler fakat pratik olarak da gözlemlenen farklı sonuçlar olduğunu bilmeni isterim.

Sağlıklı sporlar...

İlacın etkisi ve sebep olduğu ağrıyla ilgili farklı görüş belirttim. Gözden kaçırmışsınız ama ilacın içeriği de ağrıya sebep olan etmenlerden biri diye yazmıştım. Bilgi tecrübe konusunda söylediğinizin aksine öğrendiğimiz çoğu şeyi derslerde değil hastanede çalışırken öğrendik. Çünkü derslerde öğretilen şeyler genelde pratikte kullanılmayan bilgiler oluyor. En basiti okulda öğretilen el yıkama yöntemiyle el yıkayan birini dahi pek görmedim 😄

İkimiz de aynı fikirdeysek sorun yok ben bilgilendirme amaçlı yazmıştım sadece tartışmak gibi bir amacım yoktu. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.