Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

BlackLion    0

Merhaba, geçen yıl spor salonunda ilk kürümü hocam yaptı. Yalnızca Testo ve Tren olduğunu biliyorum. 8 hafta uyguladık. İlk ve son hafta tek enjeksiyon diğer 6 hafta haftada iki enjeksiyon yapmıştık. Kür sonunda Tribestan kullanmıştım. Şimdi ikinci kürümü yapmak istiyorum bu sefer kendim yapacağım.

Kendimden bahsedeyim; Yaşım 29, Boy 172 Kilom 85. Endomorf vücut tipine sahibim, kolay yağlanıp sulanan bir vücudum var. 3 yıl spor geçmişim var. Vücut yağ oranım %13-15 civarı. Vücut ölçülerim; Omuz 121, Göğüs 108, Kol 43, Bacak 64, Bel 83.

Önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

BlackLion    0

Toplamda 8 hafta;

Test E. @500mg. haftalık + Boldenon @500mg. haftalık + Dianabol günlük 20mg.

Ardından Clen+Oxan+Wins ile definisyon yapmayı planlıyorum.

Böyle bir kür yapmak istiyorum. Sizce iyi mi ? Eksikleri var mı ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

eksik çok :) 

1- boldenon için 8 hafta çok kısa bir zaman (ilacın kanda tepe noktaya ulaşması 12-14 haftalar arası oluyor)

2-8 hafta danabol 20mg yerine, 4 hafta 30mg-40mg yap

3-madem küre girdin kanında testo var neden Testoyu kesip oxan-wins ekliyorsun. bu kısım özellikle hiç olmamış

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
BlackLion    0

merkar bilgilerin için teşekkür ederim :)

Peki bana test+bold+dbol den oluşan ardından da definisyon için örnek bir kür söyler misin ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

amaç olabildiğince yazsız temiz bir gelişim, Üzerine definisyon ile kürü tamamlamak. doğru anlamışım değil mi? (büyük oranda beslenme halledecek bu işi)

öncelikle danabolü boşver (şahsi tecrübem) kullandığım dönemlerde herşey güzel, gelişim-pump fakat bırakınca o kazanımları korumak çok zor.

ayrıca temiz büyüme içinde çok uygun değil.

bulk için;

1-5 hafta Turnabol 50mg yanına 50mg proviron

1-10 hafta Test E-500mg

10-15 hafta Test E-750mg

1-10 hafta Boldenon 400mg

10-15 hafta Boldenon 600mg

buraya kadar gel aynada kendini gör, ona göre gerekirse kür uzatılıp definisyon yaparız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.