Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

talhakanbay

Detaylı kür planlamam ( yardıma ihtiyacım var)

Önerilen İletiler

talhakanbay    4

Markalar ;

Testo Propianat (Balkan Pharma) 

Trenbolon Acetat  (Thagier Pharma) 

Winstrol (Balkan Pharma)

Dozajlar ;

1-6 Hafta ; 

300 MG Testo Prop

300 MG Tren Ace 

6-10 Hafta ;

500 MG Testo Prop 

300 MG Tren Ace 

9-10 Hafta ;

50 MG Winstrol 

500 MG Testo Prop 

11-12 Hafta ; 

100 MG Winstrol 

500 MG Testo Prop 

Beslenme ; 

300 gram karbonhidrat ile baslayıp,her hafta karbı 50 gram düşürüp protein ve yağ alımını sabıt tutucam.Eğer istediğim forma 150 grm karbda ulaşırsam kürü 150 karb ile bitiricem.250 de yakalarsam 250de bitiricem.Protein alımım kg*3 de sabıt tutcam.

MCT ; 

1200 MG Asist karaciger koruyucu

Omega 3

50 MG çinko 

1 adet proviron 

1 Adet multivitamin 

Antreman ;

Antreman programını ise kürlü olacağımı belirterek Emir İnalbaydan aldım.Kendisi Tren küründe olan biri bu ant programını yapması lazım diyerek verdi programı yani Antreman programım gayet profesyonel.Kardiyo konusu ise ilk 3 hafta sabah ac karnına 20 dk,4-6 hafta 30 dk,7-9 hafta 30 sabah 15 aksam,10-12 hafta 30 sabah 20 akşam olucak.

Tecrübeli arkadaslara soracaklarım ; 

1- Sizce masteron eklemem lazım mı?  Eğer eklersem ne faydasını görürüm?kalıcı birşey kazandırır mı bana? 

2-MCT de yanlıs olan birşey var mı?  Eksik olan nedır,ne eklemem lazım 

3-Kür programında,beslenmede,kardiyoda eksik neler var? 

4- tren küründe yasadıgıgınız olumlu,olumsuz ve bana şunu yap bunu yapma diyebilceğiniz neler var?  

Simdiden herkese tesekkur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hocam naçizane fikrim her şey güzel fakat 100mg winstrol her bünye kaldırmayabilir eminim sende biliyorsun. Ben olsaydım winstrol 50 sabitlerdim . Tabiki kilo , boy ve form durumunu bilmiyoruz aslında bir fotoğraf paylaşsan insanlar buna göre değerlendirse daha iyi olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Takashi    119

Merhaba, 

Öncelikle kürünüzde başarılar dilerim, antrenman programınızı paylaşırsanız güzel olur.

Ayrıca masteron konusunda daha önce açtığınız başlıkta winstrol ve masteron kullanımını gereksiz bulmuşsunuz bunun üzerine @fvx hocamız shbg baskıladığı için dolaylı yoldan kullanılan anabolizan, androjen ilaçların etkisini arttırarak buna paralel gelişme etkisi olduğunu belirtmiş.

Benim yorumum ise 7-12 haftalar 300mg masteron kullanımı mantıklı olacaktır kürünüzün sonunda maksimum sertlik ve yağ yakımı, adele kazanımı açısından.

Antrenman programı ve beslenme rutininizi detaylı paylaşırsanız daha açıklayıcı olur.

Kolay gelsin

Sevgi ve saygılarımla

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

proviron  arimidex  vs. tüm mct ve pct ürünleri  yan etki görmeden KULLANILMAZ !  ezbere iş yapma dostum

Kür geçmişin nedir ?
form durumun nedir ?

Orjinal masteron bulursan kullan tabikide ama piyasadaki masteronların %95 sahte hepsinin içinde testo P. var.

La pharma ve bentex kullanırken elimin içi yanıyordu çok efsane etki aldım TRENden  sivilce huzurluksuz sinirlilik gece terlemesi vs. yaşadım ama gamma tren hiç etki almadım trenin hammadesi pahalı sahtesi çok la pharma 200 dolar bentex 150 dolardı  kullanıdığım zaman ama ozaman dolar 2.6tlydi gamma 200tlydi  bile bile lades yaptım aslında.

İlaçlar çalışırsa güzel etki alırsın hem yağ yakarsınhem hafiften kaslanırsın  12 hafta kalıcı kas kütlesi için az bir süre haberin olsun ama iyi define olsun suda atarsın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
talhakanbay    4
büyümehormonu, Bir saat önce yazdı:

proviron  arimidex  vs. tüm mct ve pct ürünleri  yan etki görmeden KULLANILMAZ !  ezbere iş yapma dostum

Kür geçmişin nedir ?
form durumun nedir ?

Orjinal masteron bulursan kullan tabikide ama piyasadaki masteronların %95 sahte hepsinin içinde testo P. var.

La pharma ve bentex kullanırken elimin içi yanıyordu çok efsane etki aldım TRENden  sivilce huzurluksuz sinirlilik gece terlemesi vs. yaşadım ama gamma tren hiç etki almadım trenin hammadesi pahalı sahtesi çok la pharma 200 dolar bentex 150 dolardı  kullanıdığım zaman ama ozaman dolar 2.6tlydi gamma 200tlydi  bile bile lades yaptım aslında.

İlaçlar çalışırsa güzel etki alırsın hem yağ yakarsınhem hafiften kaslanırsın  12 hafta kalıcı kas kütlesi için az bir süre haberin olsun ama iyi define olsun suda atarsın.

Kaç hafta nasıl bi planlama onerırsın kalıcı kas kazanımı ıcın?  Testo bolde dianabol kurunde cıkalı 2 ay oldu bu arada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@talhakanbay     kalıcı kas kütlesi için size kür önerebilmem için  şuanki form durumunuz kür geçmişiniz maddi imkanınızı bilmem lazım
Ama genelleme yapıcak olursam kısa kürlerle kalıcı kas kütlesi çok zor  uzun kürlerle kalıcı kas kütlesi yapmak mümkün.Zaten masteron winsterol anavar testo p. defilasyon ilacı defilasyonun amacı kas kütlesi kaybetmeden vücuttan yağ ve suyu atmak  kas kütlesi kazanmak değil  kas kütlesi kazanmak istiyorsanız en az 16 hafta testo E.  deca boldenon danabol tren gibi bulk ilaçları kullanmak lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Bay-T   Kalıcı kas kütlesi diyerek neyi kast ettiğimiz biliyorsunuz hocam şimdi bunla konumuzun ne alakası var.

Şimdi  6 hafta 75mg danabol alın   10 hafta 450mg deca alın 10 haftada 750mg sustanon alın   ortalama 10-12 kilo alırsınız ama bunun 1 kgsu anca kalıcı olur diğer aldığınız kiloları işersiniz gider elinizde 1 kilo kalır.

1-6  75mg  turinabol 1-20  750mg testo E.   1-20 450 mg boldenon   alın   ortalama 6 kilo alırsınız    4.5 kilosuda kalıcı olarak size kalır   kayıp 1.5 kilo olur.

1-10 testo p.    1-10 masteron  5-10 winsterol  5-10 tren P.    alın  sadece yağ yakarsınız su atarsınız kalıcı kas kütlesi koyamazsınız  burdaki KALICI  KELİMESİNE DİKKAT EDİN.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.