Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

yankiFit

Işten kovulacağım bu gidişle

Önerilen İletiler

yankiFit    2

Herkese merhabalar büyük bicepsli adamlar,konuyu nereye açacağımı bilemedim bunun için kusura bakmayın.Direk konuya girmek istiyorum,artık idmanlarda çok kötüyüm motivasyonum yerle bir oldu sakatlıktan sonra,uyku düzenim berbat sabah erken kalkmak için geberiyorum ,gece uykum gelmiyor.Bugünde bu sebeple işe geç kaldım.

Patronum bir daha geç kalırsan gelme abicim dedi,sırf bu sebeple kovulmak istemiyorum.Lütfen sabah erken ve dinç kalkmam için yardım edin,ne yapabilirim?

gece uykum gelmiyor,motivasyonum yok.Takviye vs ne olursa söyleyin 

Herkese iyi forumlar..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yankiFit    2
merkar, Bir saat önce yazdı:

doktora gittin mi?

yok hayır hangi bölüme ve neden gitmem gerekiyor?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

nedenini kendin söylemişsin :) böyle bir rahatsızlık için ilk önce psikiyatri doktoruna görünmen gerek. Çıkar şimdi birileri "bende de oldu şunu kullandım geçti" der, bu bir çözüm değildir. Uykusuzluğun bir çok nedeni var (psklojik, hormonlar vs)  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
yankiFit, 3 saat önce yazdı:

Herkese merhabalar büyük bicepsli adamlar,konuyu nereye açacağımı bilemedim bunun için kusura bakmayın.Direk konuya girmek istiyorum,artık idmanlarda çok kötüyüm motivasyonum yerle bir oldu sakatlıktan sonra,uyku düzenim berbat sabah erken kalkmak için geberiyorum ,gece uykum gelmiyor.Bugünde bu sebeple işe geç kaldım.

Patronum bir daha geç kalırsan gelme abicim dedi,sırf bu sebeple kovulmak istemiyorum.Lütfen sabah erken ve dinç kalkmam için yardım edin,ne yapabilirim?

gece uykum gelmiyor,motivasyonum yok.Takviye vs ne olursa söyleyin 

Herkese iyi forumlar..

Şimdi bu durumu kür sonrası mı başına geldi ? Yani kürdeydin sakatlandın ve kür yarım kaldı sonrası hüsran şeklinde mi ilerledi her şey ? Biraz daha detaylandırabilirsen herkes konu hakkında kendi tecrübelerinde minik dokunuşlar yapabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yankiFit    2
Loving, Bir saat önce yazdı:

Şimdi bu durumu kür sonrası mı başına geldi ? Yani kürdeydin sakatlandın ve kür yarım kaldı sonrası hüsran şeklinde mi ilerledi her şey ? Biraz daha detaylandırabilirsen herkes konu hakkında kendi tecrübelerinde minik dokunuşlar yapabilir.

Hayır kürdeyken olmadı,natüral olarak devam ediyorum.boyun ve sırt kısmından sakatlığım vardı yeni yeni geçti,tek isteğim eskisi gibi sıkıca motive idmanlar çıkarmak,çok soğudum spordan.Sabah kalkamamak gün içinde enerjik olamamakda cabası.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sekoo    38

Dostum piskolojiktir spora kafayi cok takma gerekirse gitme dinlen degisiklik yap hayatinda cik gez dolas hayati sev guzel olaylarla ilgilen mutluluk en buyuk hormon destekcisi mutlu olmayi dene ins duzelir en yakin surede gecmis olsun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yankiFit    2
Sekoo, Bir saat önce yazdı:

Dostum piskolojiktir spora kafayi cok takma gerekirse gitme dinlen degisiklik yap hayatinda cik gez dolas hayati sev guzel olaylarla ilgilen mutluluk en buyuk hormon destekcisi mutlu olmayi dene ins duzelir en yakin surede gecmis olsun

çok sağol dostum,gitmeyince mutsuz oluyorum paradoks bu işte :) gitmem lazım diye şartlamaktan bıktım kendimi.yok mudur bu işin ilacı? miltivitaminler belki işe yarar.Cumartesi psikoloğa randevu alıcam bu iş böyle olmaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
yankiFit, 6 dakika önce yazdı:

Hayır kürdeyken olmadı,natüral olarak devam ediyorum.boyun ve sırt kısmından sakatlığım vardı yeni yeni geçti,tek isteğim eskisi gibi sıkıca motive idmanlar çıkarmak,çok soğudum spordan.Sabah kalkamamak gün içinde enerjik olamamakda cabası.

Tamam bunu tüm sporcular yaşar ister 1 yıllık olsun ister 10 yıllık bazı dönemlerde yemekten sıkılırız, idmana gitmek istemeyiz, hayattan sıkılırız elimizi bile kıpırdatmak istemeyiz. Bu gibi durumlar kürde iken değişen hormonal faktörlerin büyük etkisinden sebep oluyor naturalkende pskolojik biraz @Sekoo da dediği gibi. Bu gibi durumlarda odaklanma problemi yaşıyor inan en çok ve motivasyon. Tavsiyem idmana çıkmadan önce güzel uyarıcı olması baabında necafe gold iç 15 dk önce çık idmanını at yada c4 benzeri muadili şleyler ile idman hassasiyetini arttırabilirsin. Beslenmende karboyu sakın kesme bu vücuduna karşı açacağın en büyük savaştır. Motivasyonunu arttırmak adına kafein hapları var belli bir süre kullanabilirsin. Mutlu olduğun şeylere yönelmeye çalış bu bir çok şey olabilir. Uyku için en garanti çözüm kendi adıma ramazanda benimde dengem çok bozulur sahur iftar derken sabaha kadar uyuyamam normalde 11-12 dedin mi yatan biriyimdir. 1 gün full uyuma ertesi gün 8-910 dedin mi bayılacak gibi olursun akşam üstü ve uyu hemen sabah kalkıp işine git ve günleri bu şekilde tamamla 1 günde düzezne oturur ben bu şejkilde yıllardır bu sorunu aşıyorum.

Keyifli forumlar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sekoo    38

Loving hocamin dedigi gibi hersey senin elinde dostum hayt yasamaya deger kendini sartlama al cayini kahveni gerekirse temiz havada yuru ben kurdeyken bile yaliorum bunu cok faydasi var 😬

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yankiFit    2
Loving, 2 saat önce yazdı:

Tamam bunu tüm sporcular yaşar ister 1 yıllık olsun ister 10 yıllık bazı dönemlerde yemekten sıkılırız, idmana gitmek istemeyiz, hayattan sıkılırız elimizi bile kıpırdatmak istemeyiz. Bu gibi durumlar kürde iken değişen hormonal faktörlerin büyük etkisinden sebep oluyor naturalkende pskolojik biraz @Sekoo da dediği gibi. Bu gibi durumlarda odaklanma problemi yaşıyor inan en çok ve motivasyon. Tavsiyem idmana çıkmadan önce güzel uyarıcı olması baabında necafe gold iç 15 dk önce çık idmanını at yada c4 benzeri muadili şleyler ile idman hassasiyetini arttırabilirsin. Beslenmende karboyu sakın kesme bu vücuduna karşı açacağın en büyük savaştır. Motivasyonunu arttırmak adına kafein hapları var belli bir süre kullanabilirsin. Mutlu olduğun şeylere yönelmeye çalış bu bir çok şey olabilir. Uyku için en garanti çözüm kendi adıma ramazanda benimde dengem çok bozulur sahur iftar derken sabaha kadar uyuyamam normalde 11-12 dedin mi yatan biriyimdir. 1 gün full uyuma ertesi gün 8-910 dedin mi bayılacak gibi olursun akşam üstü ve uyu hemen sabah kalkıp işine git ve günleri bu şekilde tamamla 1 günde düzezne oturur ben bu şejkilde yıllardır bu sorunu aşıyorum.

Keyifli forumlar.

Çok teşekkür ederim hepsini harfiyen deniycem :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Takashi    119

Merhabalar,

Hocalarımızın dediği gibi bu tarz durumları ister istemez hepimiz yaşıyoruz sosyal yaşam, iş stresi, mücadele, spor, yaşam şartları bu tip problemlerin kapısını aralıyor.

Aktardan alacağınız melisa çayı sizi uyumadan önce rahatlatır.

Ayrıca kullanıyor musunuz bilmiyorum ama çinko + magnezyum ikilisi sabah zinde uyanmanıza destek olur.

Eczaneden magnezinc temin edebilirsiniz, 30 mg çinko + 300 mg magnezyum 40 tablet 14 ₺ uyumadan 1 saat önce içmenizi öneririm.

(Bu arada ilaç yönlendirmesi yasak diye biliyorum ama eczanelerden temin edilebilecek bir ilacı sunuyorum umarım problem olmaz.)

Geçmiş olsun

Sevgi ve saygılarımla

tarihinde Takashi tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
yankiFit    2
Takashi, 13 saat önce yazdı:

Merhabalar,

Hocalarımızın dediği gibi bu tarz durumları ister istemez hepimiz yaşıyoruz sosyal yaşam, iş stresi, mücadele, spor, yaşam şartları bu tip problemlerin kapısını aralıyor.

Aktardan alacağınız melisa çayı sizi uyumadan önce rahatlatır.

Ayrıca kullanıyor musunuz bilmiyorum ama çinko + magnezyum ikilisi sabah zinde uyanmanıza destek olur.

Eczaneden magnezinc temin edebilirsiniz, 30 mg çinko + 300 mg magnezyum 40 tablet 14 ₺ uyumadan 1 saat önce içmenizi öneririm.

(Bu arada ilaç yönlendirmesi yasak diye biliyorum ama eczanelerden temin edilebilecek bir ilacı sunuyorum umarım problem olmaz.)

Geçmiş olsun

Sevgi ve saygılarımla

Teşekkür ederim çinko bende hazımsızlık yapıyordu ama bir süre sonra gitti gibi tekrar başlayıp magnezyumla kombine edip denerim,melisa çayınıda denemeyi düşünüyorum teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar bugün Hastane randevum vardı gidemedim işten dolayı Başka bir güne gidicem ama randevu bulamıyorum Devlet Hastanesinde randevusuz gidiliyo rmu giden var mı ?
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar testo enanthate + boldenone kürümde 5.haftayı geride bıraktım. Bu gün kan tahlili verdim ama sonuçlara bakılırsa sanırım kullandığım ilaçlar bomboş hiç çalışmamış sizde bir bakarmısınız. İlginç olan total testo hiç yükselmemiş fsh hiç baskılanmamış ama estradiol bir miktar yükselmiş anlamadım gitti daha önce only iran testo kullanırken bile 5.haftada total testo 900 lere gelmişti lh fsh referans değerinin altına düşmüştü.

• Yazan: kodmaster28
      Merhabalar, öncelikle iyi akşamlar herkese.
      Uzun süredir definasyon dönemindeyim. Tavuğu haşlanmış olarak tüketiyorum son iki haftadır fakat insan işi gibi değil. Tat yok, tuz yok; saman gibi. Definasyon döneminin sürdürebilirliği için tavuğu bir kaşık zeytinyağı (10gr) ile marine edip sonrasında yüksek ateşte 2-3 dk pişirip tüketsem bir sıkıntı yaratır mı? Süreci yavaşlatması, protein değerinin kaybı tarzı şeyler. Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler!

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.