Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mrmachine

Test e + tren e + boldenon + dianabol + hgh

Önerilen İletiler

mrmachine    5

Merhaba,

4 yıla yakın vucut geliştirme geçmişim var ve daha önce bir çok kür yaptım fakat iş gereği 6 ay yurtdışında kalmak zorunda kalınca spor,ilaç ve beslenme düzeni tamamen bitti ve 10 kiloya yakın kütle kaybettim o yüzden yaza kadar toparlanmak amacıyla kaliteli bir kür dizayn ettim.

1-16 hafta - Test e. 500mg

1-16 hafta - Tren e. 500mg

1-16 hafta  Boldenon 500mg

1-6 hafta Dianabol 20mg günlük

1-10 hafta ghrp6 200mcg günlük

1 yıl Genotropin günlük 3.6iu 

Kür hedefi: Lean bulk, minimal yağ kazanımı ile kas hafızası yardımıyla da en az 8-10 kg kütle koyma.

Beslenme: Günde 4 öğün, macrolar 220gr protein, 400gr carb , 100gr yağ

Antreman: Haftada 5 gün

Kür günlüğü güncelleme sıklığı: Uzun bir kür olacağı için sadece ayda 1 kere güncellenecek, kür bitimi before-after fotoğrafları konulacak.

tarihinde mrmachine tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Takashi    119

Merhaba,

Öncelikle kürünüzde başarılar dilerim. 3-3.5 saat arayla en az 5 öğün tüketmenizi tavsiye ederim. 6 aydır fiziksel aktivite yapmıyorsanız birden vitesi 5'e atmanız büyük ihtimalle fiyaskoyla sonuçlanacaktır. 16 hafta tren banada tuhaf geldi. Eğer ilk tren deneyimi olacaksa profesyoneller maksimum 10 hafta yapılmalı diyor. Küre başlamadan önce sağlam bir planlama yapmanızı öneririm.

Kolay gelsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fvx    101

tren dosajı hem yüksek hemde süresi cok uzun , 12 hafta maxtır tren için benim düşüncem , 12 ve üzeri kullanımlarda geri dönüş cok zor oluor malesef , ayrıca 500mg tren yüksek eğer 500 kullanılcaksa bile bu sefer 1000 testo 800 bolde 500 tren şeklinde olur , çünkü 500 tren olan bir kürde 500 boldenon sadece iştah acmaya yarayacaktır , küründe başarılar bu arada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
talhakanbay    4

1-16 hafta 500 testo 

1-8 hafta 300 tren yada ; 8-16 hafta aralarına alırsın treni 

1-16 hafta 500 boldenon 

Danabol 4 hafta 30 Mg

Peptid kullanımları ideal.

Bu planlama zaten sizi aşırı şekilde tatmin edicektir.16 hafta 500 treni yalnız gözünü hırs bürümüş hayatta vucudundan baska tutuncak dalı kalmamış bi insan kullanır bence.Bilmem anlatabildimmi olayın ciddiyetini

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mrmachine    5

Arkadaşlar burası kür günlüğü ben buraya planladiğim ve yapacağım kürün nasıl gittiği ile ilgili insanları bilgilendirmek ve girecek arkadaşlara bir fikir edindirmek için açtım sizden herhangi bir tavsiye istemek için değil yorum yazmadan önce konuyu okuyun. Bu benim 8.kürüm ve farmakoloji mezunuyum kusura bakmayın ama sizin tavsiyenize ihtiyacım yok sormadım da soracak olsaydım 6 ay Kuveyt'de kaldığım zaman çalıştığım plaza ünlü Oxygen gym'in yanındaydı hergün oturup arnold classic, olympia yarışmacıları ile muhabbet ediyorduk onlara sorardım size değil

Bir de yazmış oraya "Bu planlama zaten sizi aşırı şekilde tatmin edicektir.16 hafta 500 treni yalnız gözünü hırs bürümüş hayatta vucudundan baska tutuncak dalı kalmamış bi insan kullanır bence.Bilmem anlatabildimmi olayın ciddiyetini" Sen çok dallara tutunmuşsun belli oluyor ama herkesi kendin gibi sanma.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mrmachine    5
talhakanbay, 1 saat önce yazdı:

1-16 hafta 500 testo 

1-8 hafta 300 tren yada ; 8-16 hafta aralarına alırsın treni 

1-16 hafta 500 boldenon 

Danabol 4 hafta 30 Mg

Peptid kullanımları ideal.

Bu planlama zaten sizi aşırı şekilde tatmin edicektir.16 hafta 500 treni yalnız gözünü hırs bürümüş hayatta vucudundan baska tutuncak dalı kalmamış bi insan kullanır bence.Bilmem anlatabildimmi olayın ciddiyetini

Özellikle bunun gibi insanlar çok tehlikelidir internetteki forumlardan 2 satır okudukları zaman kendilerini profesor sanarlar, forumlardan 2 konu okumuş adam tren uzmanı olmuş sorsan daha tren bile kürüne girmemiştir kesin, bu boş arkadaşın mantığına göre 501mg trenbolone bile kullansan hayatta vucudundan başka tutanacak dalı kalmayan bir insan oluyorsun komik vallahi:)

talhakanbay, 18.02.2018 - 21:51 yazdı:

İyi akşamlar.

En verimli kütle ve hacim için sizce hangisi mantıklı ?

10 hafta=Testo enanthat,deca,dianabol

10 hafta=Testo enanthat,trenbolon enanthat,dianabol

18 Şubat'da kendi kürünü bile dizayn ederken yardım isteyen insan bir bakıyorsan 10 gün bile geçmeden tanımadığı insanlara kür yazmaya başlıyor. Sen kaç tane küre girdin kaç yıllık spor geçmişin ve ilaç bilgin varda insanlara kür planı yapıyorsun. Bunun gibi insanlardan uzak durun külliyen zarardır hepsi iş hayatında da her yerde.

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Atalay    86

@mrmachine Başarılar. Güncellemelerde before/after koyarsanız fikir vermesi açısından faydalı olur forumdaşlara.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mrmachine    5

Daha kürün bitmesine 8 hafta var ekte olanlar kür başı ve ortası değişim fotoğrafları , eskiden sahip olduğum kütle ve definasyon'a ulaşmama daha çok var fakat 8 haftanın sonunda istediğim yere yaklaşacağım güncellenecek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mrmachine    5
Delipanter00, 2 saat önce yazdı:

Guzel degisim hocam tebrikler. Pct den sonraki formmu bu?

Evet pct'den sonraki form sadece 3.6iu hgh var vucutta.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.