Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Dogukanzulal

Dek pharma acil

Önerilen İletiler

XV2QJ6.jpeg

Merhaba öncelikle benim ilk kürüm pekte çevrem yoktu. Bir arkadaşımın yönlendirmesi ile bir abimize ulaştım. Boldenon + testesteron enantat - tren acetat kürü verdi bana markası dek pharma sitesine giriş olmuyor 5. Haftadayım haftada 3 gün göğüs önkol omuz - 3 gün sırt bacak arkakol idmanı yapıyorum idmanlarım ortalar 2.5 3 saat sürüyor.  pazar off beslenmem gayet nizami sabah 150g yulaf 5 yumurtam akı 1 ölçek whey  - öğlen 200g tavuğum 150 princim - ikindi 200g et 200 patates - akşam 200 et 200 pirinç - gece 150g yulaf ve 5 yumurta beyazı casein proteinimi içiyorum şeklinde en geç 22:30 uyumuş oluyorum. ama vücudumda aykırı bir büyüme YOk ben bu beslenmeyle bunu doğalda yapabilirdim gibime geliyor bu marka güvenilirmi

98E0EDBD-7F04-4565-8B54-97346305B433.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sayrox    60

Markayı daha önce hiç görmedim kardeşim gidiyorsun hastaneye LH FSH TOTAL TESTO istiyorsun ürünün değil testin fotosunu buraya koyuyorsun sonra biz sana çalışıp çalışmadığını söylüyoruz hayırlı işler

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok teşekkürler ilginize hangi hastanelerde mümkün bu İstanbul’da yaşamaktayım. Kendime yaptırıcam demi bu testi . 

tarihinde Dogukanzulal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132
Dogukanzulal, 45 dakika önce yazdı:

Çok teşekkürler ilginize hangi hastanelerde mümkün bu İstanbul’da yaşamaktayım. Kendime yaptırıcam demi bu testi . 

Nasıl yani? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

Kendine tabiki. Zaten küre girecek birinin bu konulara hakim olması gerekirdi. Büyük ihtimalle sahte ilaçlar. Yaptırdığın testler de bunu onaylarsa güvenilir markalara yönel. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Tecrübesizim bu konuda ilk kürüm zaten arkadaşın yönlendirmesi ile ulaştığım bir kişi den aldım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

Test den sonra yeni bir başlık aç. Bilgilerini yaz, ona göre sana burada mantıklı bir kür planı yaparız. İlk kürden tren girmek çok gereksiz. Neye göre belirlemiş satıcı tren girmeni? Ayrıca acetate ester hiç bir mantığı yok. Treni kaç gün arayla enjekte ettin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

Zaten ürün çalışsaydı 

tren seni uçurmalıydı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

Olmamış. Trenbolon acetat 2.5-3 günlük yarılanma ömrüne sahip. Ya hergün yada 2 günde bir enjekte etmelisin. Haftada bir enjekte etmek ilacın kanında bir var bir yok olması demek. O satıcıdan uzak dur. Ama emin olmak için test yaptır. Devlet hastanlerinde zor yaptırırsın. Şansını dene olmazda özele git

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Özele gidicem 1400 tl para verdim birde ilginize çok teşekkürler özel hastanelerin hepsi yapıyormu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

Hepsi yapar. Bir kaç özel hastaneyi gez fiyatlar çok değişiyor. 

Alt-Ast-hdl-ldl-lh-fsh-prolaktin-e2-total testosteron- free testosteron 

bunların hepsini yaptır. İşimize yarayacak. Yeni başlayacağın kür içinde lazım olacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yarın ilk işim bunları yaptırmak 

Aradım Maltepe tıp merkezi ortalama 180 tl ye yapıyor hepsini yarın yaptırıp atıcam buraya 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79

Çizelge baştan sonra saçma zaten 

Bilindik ilaçları kullanın yolunacak kaz olmayın.

İnsan bir işe başlamadan önce ön araştırma yapar bilgi edinir badozlama bir işe girilmez

Lh - FSH - total Testosteron - e2 - prolaktin testlerini yaptır %90 sahte ilaçlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hepinize teşekkür ediyorum ayrı ayrı ilginize testlerimi yaptırdım Çarşamba günü çıkıcakmış direk sizinle paylaşıcam. Progesteron prolaktin testosteron estrodial fsh lh testlerini yaptırdım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22, 25.02.2018 - 23:06 yazdı:

Çizelge baştan sonra saçma zaten 

Bilindik ilaçları kullanın yolunacak kaz olmayın.

İnsan bir işe başlamadan önce ön araştırma yapar bilgi edinir badozlama bir işe girilmez

Lh - FSH - total Testosteron - e2 - prolaktin testlerini yaptır %90 sahte ilaçlar

Sonuçlarım çıktı 

image.jpg

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

prolaktin üst sınırı aşmış. E2 fena fırlamış bu kadar haftada

Eczane gidiyorsun, Kendine aramotaz inhibitörü alıyorsun (armidex-aromasin bunlardan birini al). ayrıca dostinex al (şuan için çok yüksek değil ama tren olduğu için daha da yükselecektir). Hatta benim sana tavisiyem Trenbolon'u kürden çıkar. Kısa ester tren haftada 2 kez enjeksiyon yapmanın sana bir yararı yok. ilk kür içinde gereksiz zaten.

elindeki Testosteron ve Boldenon'a haftada 2 enjeksiyon olarak devam et.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175

Çizelge berbat ama garip bi şekilde ilaçlar çalışmış gayette iyi değerler.Kullandığınız ilaçların yarı ömürlerine bakın ona göre kullanın haftada 1 her ester için kötü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hocalarım çok teşekkür ediyorum ilaçların çalışmış olması içime su serpti gerçekten. haftada tren 1 gece 2ml enjekte oluyorum. yani şöyle pazartesi 2 ml bolderon çarşamba 2 ml testo cuma 2 ml tren şeklimde. kullandığım yan ilaçlar proviron magnecik ve c vitamini bunun yanı sıra öneriniz olan aramotaz inhibitörü alıyorsun (armidex-aromasin bunlardan birini al). ayrıca dostinex bu ilaçları hemen temin edicem gidip tren konusunda birazdaha açıklayıcı olursanız sevinirim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar    132

pazartesi: 1ml testosteron-1ml boldenon

perşembe: 1ml testosteron-1ml boldenon

böylece haftada 500mg testosteron-600mg boldenon almış olacaksın.

Eczaneden "arimidex" iste. kutu içindeki ilaçtan, 2 günde 1 yarım tablet iç. tabletler çok küçük oluyor çay kaşığının arkasıyla ikiye bölebilirsin. kullanım amacı E2 seviyen çok yükselmiş. Bu seviyede jinekomasti (göğüs uçlarının şişmesi) olabilisin. 4 hafta sonra tekrar test yaptır. ona göre yeni bir ayarlama yaparız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HalfNatty    175

Tren a Günlük veya gün aşırı kullanılır.Delik deşik olmamak adına(Acemi olduğunuzdan ötürü) gün aşırı 70mg/0.3ml civarı vurmak yeterli olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
merkar, 15 saat önce yazdı:

pazartesi: 1ml testosteron-1ml boldenon

perşembe: 1ml testosteron-1ml boldenon

böylece haftada 500mg testosteron-600mg boldenon almış olacaksın.

Eczaneden "arimidex" iste. kutu içindeki ilaçtan, 2 günde 1 yarım tablet iç. tabletler çok küçük oluyor çay kaşığının arkasıyla ikiye bölebilirsin. kullanım amacı E2 seviyen çok yükselmiş. Bu seviyede jinekomasti (göğüs uçlarının şişmesi) olabilisin. 4 hafta sonra tekrar test yaptır. ona göre yeni bir ayarlama yaparız

Dediğiniz şekilde bugün enjekte olucam dündü yaptırmadım ilacıda TEMin edicem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: symbol
      merhabalar elime dek pharma markalı testo ve boldenon geldi ama internetten araştırdığımda çok fazla bir bilgi bulamadım kullanan veya bir bilgisi olan var mı acaba yardımcı olursanız çok memnun olurum
    • Yazan: Ceyl
      Merhaba,
      Dek pharma markası ile 40 mg clenbuterol aldım, ilk iki gün yarım aldım dün itibarıyle tam aldım, ama nabzım pek değişmedi, piramit olarak nasıl devam etmeliyim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
      not:ürün lisans kodunu siteye girince orjinal olduğu belirtildi.
      -kadınım
      -crossfit ve maraton koşucusuyum
      -%24 yağ oranına çıktım, son 3 ayda 5 kg aldım
      -daha önce steroid kullanmadım
      @metinav

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.