Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

arkeo9801

Bulktan sonra definasyon kürüm

Önerilen İletiler

arkeo9801    0

İyi forumlar herkese 

1-8hafta 500mg testo enanthat 9-12hafta 750mg enanthat

1-10hafta 400mg deca

1-6hafta 30mg danabol kürüm bu hafta bitmek üzere

Sabahki tartıda 103.4kilo çıktım bel ölçüm 104cm kollarım 47cm gelmekte bu küre 8haftalık definasyon kürü ile tamamlamak istiyorum elimde fazladan testo enanthat olduğu için şöyle bir kür planı oluşturdum

1-8hafta testo enanthat

1-8hafta 400mg masteron

1-8hafta oxan anavar 30-40mg her gün

sormak istediğim sorular şunlar

1)Enanthat kaç mg ile devam etmeliyim 500mg düşersem negatif etkiler yaşarmıyım

2)Masteron ile enanthat ptesi perşembe enjekte etmem bir sıkıntı yaşatır mı

3)Anavar 30 40mg iyi mi 2ilaç daha olduğu için bu dozajları uygun gördüm dozaj sizce doğru mu

yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

merkar    132

1- amaç definisyon olacağı için kademeli olarak 250mg kadar düşebilirsin, Günlük 50mg proviron ile destekle. ayrıca E2 seviyeni kontrol ettir. aromatizasyonun az olması işine yarayacaktır. AI miktarını ona göre ayarla.

2- masteron kısa ester yarı ömrü çok kısa gün aşırı enjekte etmelisin (kanında stabil şekilde bulunması için). 

3- hem pahalı hemde orjinalini bulmak zor. 40mg en az efektif dozu ki o bile kurtarmayabilir. onun yerine son 4-5 hafta winstrol. Deca dan aldığın fazlaca suyu da atacaktır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Öncelikle sen bu kürde kasları 750 Testo 400 deca ile yaptın, bunları kaybetmeden define olmak istiyorsun anladığım kadarıyla ama elindeki ilaçlarla kas kaybedersin.

Zaten define değilsen masteron kullanmanın anlamı yok,

Testo 250 düşürüp 300-400 tren eklersen kas kaybı yaşamadan define olursun. 

Kür sonu yağ oranın iyice düştüğünde winstrol ekleyebilirsin PCT'yi beklerken. Ama trensiz kasları koruyabileceğini sanmıyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arkeo9801    0

Öncelikle yorumlarınız için teşekkürler tren ilk kürlerde kullanmayın diye bir söylenti gezdiği için masteron demiştim masteronun östrojen blokladığı hatta masteron kullanımında al arimidex falan gerek kalmadığı yazılıyor bunlar doğru mudur sizin görüşleriniz nelerdir

tren gerçekten söylendiği kadar ağır bir ilaçmıdır

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
talhakanbay    4

Masteron ağır bir ilactır.Müsabık sporcu ilacıdır bu arada.Adeleye kullanım süresi boyunca sertlik verir ama masteronu kestikten 2 hafta sonra adeledeki sertlik kaybolur :)

Kas kaybı istemıyosan tren şart.Ben olsam parabolan eklerim acetat yerine.

tarihinde talhakanbay tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.